dnes je 22.02.2020 a svátek má Petr

Módní návrhář Michal Marek představil novou kolekci i zrekonstruovaný ateliér

Přidat na Seznam.cz
Po delší odmlce přichází návrhář Michal Marek s novou kolekcí, pro kterou zvolil svou hlavní múzu Agátu Prachařovou.

„Agátě se zapalují lýtka. Vyrazila si k hradčanským kasárnám. A náš tým jí byl v patách. Agáta se chovala jako chameleon, během jediného dne se stihla 9x převléci – přesto objektivu našeho fotografa neunikla“, říká s úsměvem a notnou dávkou nadsázky návrhář Michal Marek, který Agátu Prachařovou oslovil, aby se stala tváří jeho nové kolekce, kterou nazval příznačně – Paparazzi.

Kabáty různých délek i designů jsou hřejivé a perfektně kombinovatelné. Tmavé a zemité odstíny dodávají těmto kouskům na eleganci a stylu.

Kabátky jsou k dostání na stránkách Michala Marka nebo v jeho nově zrekonstruovaném znovu otevřeném ateliéru v Praze na Letné. Těšit se zde můžeme i na další ucelenou řadu zimních kabátů, které budou v kontrastní bílé, bílé jako sníh.

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA Michal Marek Ateliér Michal Marek AGÁTA PRACHAŘOVÁ DÁMSKÉ KABÁTY

Související články

Přehlídka Erdem byla inspirovaná módními fotografiemi od Cecila Beatona

Značka Erdem je známá svými květinovými nášivkami, tentokrát ale zašel módní ředitel Erdem Moralıoğlu ještě dál. Nechal se inspirovat snímky od anglického módního fotografa Cecila Beatona, který tvořil ve 20. století.

Celý článek

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek

New York fashion week a jeho street style

Jeden z nejvýznamnějších módních svátků, módní týden odehrávající se v New Yorku, je za námi. Inspiraci nemusíme hledat vždy jen na molech, ale i na návštěvnících této významné události. Pojďme se podívat na to, jak vypadaly v tomto čase ulice, kde se konaly nejlepší přehlídky světa.

Celý článek

Victoria Beckham začala revoluci v sukních, v Londýně ji byla podpořit celá rodina

Návrhářka Victoria Beckham spustila ve své podzimní kolekci novinku. Na londýnském týdnu módy představila show nabitou sukněmi nad kolena s barevnými svetříky, blůzkami a buržoazními pásky. Na přehlídce návrhářku podporovali i její nejbližší, včetně slavného fotbalisty Davida Beckhama.

Celý článek

Nová česká značka Circlle vznikla z lásky k planetě a pohybu

Udržitelná a ekologická značka sportovního oblečení je novinkou na českém trhu. A rozhodně stojí za pozornost. Svou inspiraci našla v józe a oceánu.

Celý článek
Jiří Kalfař na Fashion Weeku v Londýně

Jiří Kalfař sklízí po roce ovace. Tentokrát z Londýna

Jiří Kalfař představil na Fashion Weeku v Londýně kolekci inspirovanou panenskou přírodou, ale také silnými emocemi z baletního představení od současně nejvýznamnějšího britského choreografa Wayna McGregora.

Celý článek