dnes je 09.07.2020 a svátek má Drahoslava

Módní návrhář Michal Marek představil novou kolekci i zrekonstruovaný ateliér

Přidat na Seznam.cz
Po delší odmlce přichází návrhář Michal Marek s novou kolekcí, pro kterou zvolil svou hlavní múzu Agátu Prachařovou.

„Agátě se zapalují lýtka. Vyrazila si k hradčanským kasárnám. A náš tým jí byl v patách. Agáta se chovala jako chameleon, během jediného dne se stihla 9x převléci – přesto objektivu našeho fotografa neunikla“, říká s úsměvem a notnou dávkou nadsázky návrhář Michal Marek, který Agátu Prachařovou oslovil, aby se stala tváří jeho nové kolekce, kterou nazval příznačně – Paparazzi.

Kabáty různých délek i designů jsou hřejivé a perfektně kombinovatelné. Tmavé a zemité odstíny dodávají těmto kouskům na eleganci a stylu.

Kabátky jsou k dostání na stránkách Michala Marka nebo v jeho nově zrekonstruovaném znovu otevřeném ateliéru v Praze na Letné. Těšit se zde můžeme i na další ucelenou řadu zimních kabátů, které budou v kontrastní bílé, bílé jako sníh.

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA Michal Marek Ateliér Michal Marek AGÁTA PRACHAŘOVÁ DÁMSKÉ KABÁTY

Související články

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek

Módní dům Karl Lagerfeld ohlásil novou spolupráci s nigerijským designérem Kenneth Ize

Značka Karl Lagerfeld ve spolupráci s nigerijskými tkalci pod taktovkou návrháře Kennetha Ize přinese estetiku spojenou s tradičním africkým uměním.

Celý článek

Máte chuť na nákup nových kousků z rukou českých designérů? Zkuste Kvartýr shop & studio

Místo, které spojuje hned několik uznávaných jmen na poli české módy. Místo, kde se snoubí originalita s absolutní kvalitou. Místo, odkud si odnesete víc než jen pěkný módní kousek.

Celý článek

Michaela Surá: Baví mě dělat klasiku ve vysoké kvalitě

Návrhům a šití se věnuje od mala, vystudovala textilní školu v Brně, přesto vše co umí, získala díky vlastní praxi a píli. Dnes má na Joštové svůj showroom, který mohou navštívit ženy všech věkových kategorií i typů postav. Když si tam najdete cestu, věnuje vám 100 % svého času. Podstatné pro ni je, aby se její zákaznice cítily pohodlně a žensky.

Celý článek