dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Přidat na Seznam.cz
Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Druhý ročník E-commerce plesu proběhl 31. ledna ve Slovanském domě za účasti 350 hostů. Večer plný uvolněné atmosféry a dobré hudby spojuje mimo jiné známé české a slovenské tváře e-commerce. Celým večerem provázel herec Petr Vondráček a ples si nenechali ujít ani například CCO MallGroup Igor Matejov, CEO Heureky Tomáš Braverman, majitel módního portálu Different.cz Milan Polák, ale také bývalý nejsledovanější youtuber českého internetu Jirka Král. Z módní branže přijela právě Jitka Klett, která měla na svědomí oblékání několika přítomných dam.

Známá podnikatelka, dáma e-commerce v ČR, wonder woman, ale zejména zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková oblékla šaty ve stylu couture, které v ateliéru Jitky Klett vznikaly tři týdny. Celý model skýtá pět druhů převážně přírodních materiálů a volba výrazné vínové podnikatelce velmi lichotila.

Sama návrhářka si oblékla úchvatné šaty z háčkovaného bavlněného materiálu ve sněhově bílé, podtrhující ženské křivky, kdy jsou celé šaty podšité hedvábím. Její společenský dress code doplnily luxusní šperky v kombinaci smaragdů a diamantů v bílém zlatě od šperkařské firmy BENY. Unikátní šperk sahá svou cenou k několika miliónům korun. Šperk značka BENY zapůjčila návrhářce Jitce Klett pro podtržení jedinečné a exkluzivní práce obou značek. Ty chystají společnou tvorbu, která zaujme zejména milovníky luxusu a harmonie. Nakonec právě móda a šperky jdou ruku v ruce…

V průběhu společenského plesu proběhla i kreativní módní show Jitky Klett, na které byli mimo jiné k vidění i filmová a divadelní herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, houslový virtuos Jaroslav Svěcený, i další sólisté Národního divadla v Praze jako Adriana Straková nebo Nela a Petr Strnadovi. Díky spojení umění, módy, tance, hudby a poezie mohli diváci shlédnout fascinující show.

 

I něžně šaty v klasické černé, které oblékla herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, jsou z rukou návrhářky Jitky Klett. Jemné odlesky i výrazné detaily z krajky působí noblesně.

 (Foto: David Faic)

 

Foto kredit: Jitka Klett_Couture

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT JITKA KLETT FASHION DESIGNER SLOVENSKÁ NÁVRHÁŘKA E-COMMERCE PLES PLES SIMONA KIJONKOVÁ ZÁSILKOVNA

Související články

ROZHOVOR SE SLÁVKOU BARNOVOU o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZIMNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE - EXKLUZIVNÍ MÓDA Z ODPADU

Zimní kolekce H&M Conscious Exclusive je doslova o vytvoření pokladu z odpadu. Každý kousek je vyroben z materiálu získaného z odpadu, a to udržitelným způsobem. Tato kolekce umožňuje ocenit potenciál odpadu a inspirovat se kreativitou, která vychází z nutnosti opětovného použití věcí.

Celý článek

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

Užijte si pyžamovou party ve stylovém pyžamku

Mrknout na oblíbený film, zahrát si karetní hru, nebo si u skleničky povídat o tom, jaké to bylo, když jste chodila na střední? Pyžamová party je skvělý nápad ať je vám patnáct nebo pětatřicet, a pokud na takovou akci jdete, nebo ji dokonce pořádáte, nezapomeňte si vybrat stylové pyžamko!

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek