dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Přidat na Seznam.cz
Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Druhý ročník E-commerce plesu proběhl 31. ledna ve Slovanském domě za účasti 350 hostů. Večer plný uvolněné atmosféry a dobré hudby spojuje mimo jiné známé české a slovenské tváře e-commerce. Celým večerem provázel herec Petr Vondráček a ples si nenechali ujít ani například CCO MallGroup Igor Matejov, CEO Heureky Tomáš Braverman, majitel módního portálu Different.cz Milan Polák, ale také bývalý nejsledovanější youtuber českého internetu Jirka Král. Z módní branže přijela právě Jitka Klett, která měla na svědomí oblékání několika přítomných dam.

Známá podnikatelka, dáma e-commerce v ČR, wonder woman, ale zejména zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková oblékla šaty ve stylu couture, které v ateliéru Jitky Klett vznikaly tři týdny. Celý model skýtá pět druhů převážně přírodních materiálů a volba výrazné vínové podnikatelce velmi lichotila.

Sama návrhářka si oblékla úchvatné šaty z háčkovaného bavlněného materiálu ve sněhově bílé, podtrhující ženské křivky, kdy jsou celé šaty podšité hedvábím. Její společenský dress code doplnily luxusní šperky v kombinaci smaragdů a diamantů v bílém zlatě od šperkařské firmy BENY. Unikátní šperk sahá svou cenou k několika miliónům korun. Šperk značka BENY zapůjčila návrhářce Jitce Klett pro podtržení jedinečné a exkluzivní práce obou značek. Ty chystají společnou tvorbu, která zaujme zejména milovníky luxusu a harmonie. Nakonec právě móda a šperky jdou ruku v ruce…

V průběhu společenského plesu proběhla i kreativní módní show Jitky Klett, na které byli mimo jiné k vidění i filmová a divadelní herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, houslový virtuos Jaroslav Svěcený, i další sólisté Národního divadla v Praze jako Adriana Straková nebo Nela a Petr Strnadovi. Díky spojení umění, módy, tance, hudby a poezie mohli diváci shlédnout fascinující show.

 

I něžně šaty v klasické černé, které oblékla herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, jsou z rukou návrhářky Jitky Klett. Jemné odlesky i výrazné detaily z krajky působí noblesně.

 (Foto: David Faic)

 

Foto kredit: Jitka Klett_Couture

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT JITKA KLETT FASHION DESIGNER SLOVENSKÁ NÁVRHÁŘKA E-COMMERCE PLES PLES SIMONA KIJONKOVÁ ZÁSILKOVNA

Související články

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Lněné sukně na míru s ručně tkaným pásem si nejenom v létě zamilujete

Barvy a sukně k létu jednoznačně patří. V kombinaci s přírodním materiálem a ručně tkaným pásem získáte nadčasový kousek, který vám vydrží po mnoho let.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek