dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Přidat na Seznam.cz
Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Druhý ročník E-commerce plesu proběhl 31. ledna ve Slovanském domě za účasti 350 hostů. Večer plný uvolněné atmosféry a dobré hudby spojuje mimo jiné známé české a slovenské tváře e-commerce. Celým večerem provázel herec Petr Vondráček a ples si nenechali ujít ani například CCO MallGroup Igor Matejov, CEO Heureky Tomáš Braverman, majitel módního portálu Different.cz Milan Polák, ale také bývalý nejsledovanější youtuber českého internetu Jirka Král. Z módní branže přijela právě Jitka Klett, která měla na svědomí oblékání několika přítomných dam.

Známá podnikatelka, dáma e-commerce v ČR, wonder woman, ale zejména zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková oblékla šaty ve stylu couture, které v ateliéru Jitky Klett vznikaly tři týdny. Celý model skýtá pět druhů převážně přírodních materiálů a volba výrazné vínové podnikatelce velmi lichotila.

Sama návrhářka si oblékla úchvatné šaty z háčkovaného bavlněného materiálu ve sněhově bílé, podtrhující ženské křivky, kdy jsou celé šaty podšité hedvábím. Její společenský dress code doplnily luxusní šperky v kombinaci smaragdů a diamantů v bílém zlatě od šperkařské firmy BENY. Unikátní šperk sahá svou cenou k několika miliónům korun. Šperk značka BENY zapůjčila návrhářce Jitce Klett pro podtržení jedinečné a exkluzivní práce obou značek. Ty chystají společnou tvorbu, která zaujme zejména milovníky luxusu a harmonie. Nakonec právě móda a šperky jdou ruku v ruce…

V průběhu společenského plesu proběhla i kreativní módní show Jitky Klett, na které byli mimo jiné k vidění i filmová a divadelní herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, houslový virtuos Jaroslav Svěcený, i další sólisté Národního divadla v Praze jako Adriana Straková nebo Nela a Petr Strnadovi. Díky spojení umění, módy, tance, hudby a poezie mohli diváci shlédnout fascinující show.

 

I něžně šaty v klasické černé, které oblékla herečka Zdeňka Žádníková - Volencová, jsou z rukou návrhářky Jitky Klett. Jemné odlesky i výrazné detaily z krajky působí noblesně.

 (Foto: David Faic)

 

Foto kredit: Jitka Klett_Couture

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT JITKA KLETT FASHION DESIGNER SLOVENSKÁ NÁVRHÁŘKA E-COMMERCE PLES PLES SIMONA KIJONKOVÁ ZÁSILKOVNA

Související články

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Proč nakupovat v second handech

Jsou lidé, kteří by nikdy do sekáče ani nevkročili a existují také ti, kteří těmito obchody žijí. To, že máte rádi módu ještě neznamená, že musíte neustále utrácet spoustu peněz a pořizovat si nejnovější kousky. 

Celý článek

Svobodná procházka měsíční krajinou s novou kolekcí H&M Studio

Obchodní řetězec H&M vlétl do jarní sezóny s odvážnou kolekcí pyšnící se energií, barevností i svobodným duchem. Nechybí inspirace měsíční krajinou i uvolněnou surf kulturou.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Značka Victoriano dává vyniknout pravým gentlemanům

Módní značka Victoriano přináší výrobu pánských oděvů na míru. Můžete si tak být naprosto jistí, že každý opravdový gentleman zde najde to, co hledá! Letos poprvé se navíc mohou i dámy těšit na svou kolekci.  

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek