dnes je 30.06.2022 a svátek má Šárka

Módní přehlídka Anna Anna ukázala nové modely plné ženskosti, barev i ohně

Přidat na Seznam.cz
Na letošním Czech Fashion Weeku představila Anna Tejklová pod svou značkou Anna Anna módní show plnou barev a ohně.

foto: se svolením  Anny Tejklové

Tvorba Anny Tejklové nás zejména baví. Její modely plné elegance, ženských střihů a barevných maleb oslovují široké publikum. Aktuálně značka Anna Anna představila dvě kolekce v jednom.

První kolekci Kouzelná zahrada vládly zlaté, ostře růžové, barevné tóny a elegantní slušivé střihy. Na lesklých materiálech saténu, kůži či sametu výrazně vynikla ruční malba, která je pro značku charakteristická. Modely předváděly známé modelky jako Miss Global Karolína Kokešová či Iveta Maurerová.


foto: se svolením Anny Tejklové

Kolekce nazvaná Dračí byla o poznání divočejší. Na mole se střídaly modelky v latexu, kůži a dramaticky střižených i malovaných modelech. Zcela průhledné šaty pak vynesla Miss 2019 Nikola Kokyová. V dračích šatech jsme mohli vidět i modelky Kateřinu Wohlmann Votavovou či Nikol Dotkovou.


foto: se svolením Anny Tejklové

foto: se svolením Anny Tejklové

“Pro většinu z nás byl minulý rok plný omezování náročný a některým významně změnil život. Ve mně ten tlak a neustálé mluvení o smrti vyvolalo ještě větší potřebu života a chuti tvořit," řekla o své nové tvorbě návrhářka.

A modely rozhodně byly plné života, barev, precizního zpracování i kreativity.

 

foto: se svolením Anny Tejklové

foto: se svolením Anny Tejklové

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI ANNA ANNA ANNA TEJKLOVÁ

Související články

Módní návrhářka Janine Řezáčová udělala ze své kariéry start-up

Odmalička ji bavilo malovat, když pak doma objevila zaprášený šicí stroj po babičce, našla svou vášeň. Janine Řezáčová se nadchla pro módu a neodradil ji ani fakt, že ji vyhodili z vyšší návrhářské školy.

Celý článek

Nová kolekce české značky Leeda je pro sebevědomé a nezávislé ženy

Odvažte se v originálním oversize kimonu nebo bomberu z nové kolekce české značky Leeda, mezi jejíž zákaznice patří (nejen) hollywoodské a české hvězdy.

Celý článek

Značka Chatty představuje novou kolekci New Season, která hraje barvami

Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková uvádějí téma své poslední kolekce, kterým se tentokrát stala práce švédské módní ilustrátorky Liselotte Watkins. 

Celý článek

Baťa uvádí na vánoční trh dárky s perfektními parametry i přesahem: B by Lada

Co vás napadne, když se řekne dárek s přesahem? Funkčnost, nadčasovost, kvalita, udržitelnost a originalita. To vše letošní limitovaná série dárků pro vaše blízké, ale i pro vás samotné B by Lada splňuje.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Zamilujte se do folklóru s nejnovější kolekcí Lenky Mulabegovič

Talentovaná návrhářka Lenka Mulabegovič vám v rozhovoru prozradí, co jí inspirovalo k nové jedinečné kolekci a jak její módní značka prožila loňský náročný rok. Dozvíte se také, co nesmí chybět v jejím šatníku a jestli má současná móda nějaké limity.
 

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

European Fashion Accelerator

Ve dnech 23.–26.11. proběhne na webových stránkách eu-fa.eu/ stream programu EFA 2020 online. Program nabídne prezentaci kolekcí talentovaných studentů a absolventů, fotografický workshop, přednášky a panelovou diskuzi o udržitelné módě a technologických inovacích se zajímavými hosty z oboru.

Celý článek