dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Módní seriál The bold type, který musíte vidět!

Přidat na Seznam.cz
Hledáte seriál plný módních trendů, zamilovaných příběhů a propletených osudů z novinářského prostředí? V tom případě musíte vidět tento americký televizní seriál pod názvem The Bold Type, ve volném překladu do češtiny Troufalky.

zdroj foto: imdb.com

Komediální seriál nejen pro mladší generace, který zaujme každého, kdo má v oblibě i slavný a nezapomenutelný Sex ve městě. The Bold Type zaujme už od prvního dílu a nepustí vás! Sympatické hlavní hrdinky vás provádí hned pěti sériemi.

Hlavní hrdinky

Oblíbený seriál plný módy a milostných příběhů vám ukradne srdce. Je inspirovaný životem bývalé šéfredaktorky Joanny Coles časopisu Cosmopolitan a sleduje osudy tří nejlepších kamarádek: Jane, Kate a Sutton, které pracují pro ženský magazín Scarlet. Seriál ukazuje na to, jak si ženy v hlavní roli hledají své místo ve světě a postupně objevují svojí identitu a sexualitu.

 

Menší klopýtnutí

Seriál trochu pokulhává v produkci a některé kostýmy byly ze začátku tvrdě kritizovány. Pod palbou byla především herečka Katie Steven, představitelka postavy mladé novinářky Jane Sloan. Ale pro zajímavý scénář a zábavné dialogy bylo vše odpuštěno!

Silná témata

Pokud vás zajímá, jak to probíhá na vysokých pozicích v jednom z největších dámských magazínů na světě, tak si seriál musíte pustit. Je to taková směska Sexu ve městě v moderním pojetí pro mladé lidi. Není to jen zábavný seriál, ale poukazuje i na feminismus, firemní kulturu, rasismus, sexismus, kariérní postup, ale i pracovní etiku.

Poslední série

Pilotní díl se vysílal 11. července roku 2017. Pátá řada měla nedávno premiéru: 26. května tohoto roku. Ale pozor! Jedná se o závěrečnou řadu! Pokud jste seriál ještě neviděli, tak máte příležitost. Jaký je váš seriálový favorit?

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ SERIÁL TIPY NA SERIÁLY SERIÁLY O MÓDE SERIÁLY PRO ŽENY

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

The Carrie Diaries, móda teenagerů aneb co bylo před Sexem ve městě

Všechny ženy znají seriál Sex ve městě, ale víte, co bylo před ním? O tom se dozvíte v tomto prequelu o životě mladé Carrie Bradshaw a jejích módních začátcích. Můžete se těšit na velkou dávku zábavy a stylu.

Celý článek

Sedmilhářky: seriál plný módní inspirace a dramat

Velmi poutavý a zajímavý příběh, kde módu a styl uvidíte na každém rohu. Pokud máte rádi nebezpečí, romantické trojúhelníky a dramata, pak je tento seriál přesně ten, který hledáte.

Celý článek

Gossip girl se vrací? Seriál plný módy a intrik

Seriál, který běžel v letech 2007 až 2012. Kdo netuší, oč se jedná, tak jde o seriál plný intrik, lásky, síly peněz a vlivu smetánky z Upper East Side. Mezi hlavní hrdiny patří okouzlující Serena, nenápadný Dan, záludná Blair a Chuck, kterého pověst předchází.

Celý článek

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

5 nejlepších seriálů na deštivé dny

Deštivé dny jsou plné smíšených nálad a pocitů, bez větších dávek snahy cokoliv dělat. Pokud zrovna máte v tento nečas volný den, zalezte si k televizi a pusťte si nějaký z doporučených seriálů.

Celý článek