dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Přidat na Seznam.cz
Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů si můžete přijít prohlédnout a zakoupit ve čtvrtek 14. května od 14:00 do 20:00 na módní události Grace'n'Glamour, která se koná již posedmé, letos nově v Novoměstské radnici. V jejich nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou.

Na místě si můžete vše vyzkoušet, nechat si poradit, nakoupit jedinečné kousky nebo se jen pokochat krásou a originalitou designu i umění. Opět nebudou chybět ani dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat patron akce, herec a moderátor Jan Čenský. Během diskusních úseků se setkáte se samotnými osobnostmi a jejich tvorbou, díky nim se můžete se zajímavými a talentovanými umělci seznámit ještě blíže.

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se vám představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

A nyní se podívejme, na jaké vystavovatele se můžeme těšit.

MÓDA
Natáshe * Markéta Kopecká * Jana Minaříková * Jaroslava Procházková * Dita Bednářová * Kateřina Geislerová * La Femme Mimi * Elisha * Jaroslava Sedláčková * Martina Vrábelová * Yoka Sola * Chercher * Iveta Pecuchová * Land Kay

 

ŠPERKY
Michal Kadaník * Věra Nováková * Alena Heinrichová / Jewelry by Adrianet  * Lucie Řezbová / Mju. * Kateřina Sochorová *

DOPLŇKY
Alena Bělíková/ LA MODE DE BOHEME * Honza Horníček * Michaela Olehlová / MiOL * Lucie Řezbová / Mju. *

Vstupné: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR PRODEJNÍ VÝSTAVA MÓDNÍ UDÁLOST ČESKÁ MÓDA ŠPERKY DOPLŇKY KATEŘINA GEISLEROVÁ MARKÉTA KOPECKÁ JANA MINAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LA FEMME MIMI MARTINA VRÁBELOVÁ IVETA PECUCHOVÁ KATEŘINA SOCHOROVÁ

Související články

Pandora pro mazlíčky

PANDORA ŠPERKY, KTERÉ PADNOU VÁM I VAŠIM MAZLÍČKŮM

Poprvé v historii uvádí Pandora na trh doplňky, které budou moci nosit vaši čtyřnozí parťáci a mazlíčci. 

Celý článek
Doplňky a šperky

BVLGARI NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Hvězdy 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech doplnily své krásné róby a outfity jedinečnými šperky a doplňky od značky BVLGARI. Zářily tak nejen šperky, ale i celebrity.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek