dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Přidat na Seznam.cz
Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů si můžete přijít prohlédnout a zakoupit ve čtvrtek 14. května od 14:00 do 20:00 na módní události Grace'n'Glamour, která se koná již posedmé, letos nově v Novoměstské radnici. V jejich nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou.

Na místě si můžete vše vyzkoušet, nechat si poradit, nakoupit jedinečné kousky nebo se jen pokochat krásou a originalitou designu i umění. Opět nebudou chybět ani dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat patron akce, herec a moderátor Jan Čenský. Během diskusních úseků se setkáte se samotnými osobnostmi a jejich tvorbou, díky nim se můžete se zajímavými a talentovanými umělci seznámit ještě blíže.

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se vám představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

A nyní se podívejme, na jaké vystavovatele se můžeme těšit.

MÓDA
Natáshe * Markéta Kopecká * Jana Minaříková * Jaroslava Procházková * Dita Bednářová * Kateřina Geislerová * La Femme Mimi * Elisha * Jaroslava Sedláčková * Martina Vrábelová * Yoka Sola * Chercher * Iveta Pecuchová * Land Kay

 

ŠPERKY
Michal Kadaník * Věra Nováková * Alena Heinrichová / Jewelry by Adrianet  * Lucie Řezbová / Mju. * Kateřina Sochorová *

DOPLŇKY
Alena Bělíková/ LA MODE DE BOHEME * Honza Horníček * Michaela Olehlová / MiOL * Lucie Řezbová / Mju. *

Vstupné: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR PRODEJNÍ VÝSTAVA MÓDNÍ UDÁLOST ČESKÁ MÓDA ŠPERKY DOPLŇKY KATEŘINA GEISLEROVÁ MARKÉTA KOPECKÁ JANA MINAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LA FEMME MIMI MARTINA VRÁBELOVÁ IVETA PECUCHOVÁ KATEŘINA SOCHOROVÁ

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek