dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Přidat na Seznam.cz
Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů si můžete přijít prohlédnout a zakoupit ve čtvrtek 14. května od 14:00 do 20:00 na módní události Grace'n'Glamour, která se koná již posedmé, letos nově v Novoměstské radnici. V jejich nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou.

Na místě si můžete vše vyzkoušet, nechat si poradit, nakoupit jedinečné kousky nebo se jen pokochat krásou a originalitou designu i umění. Opět nebudou chybět ani dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat patron akce, herec a moderátor Jan Čenský. Během diskusních úseků se setkáte se samotnými osobnostmi a jejich tvorbou, díky nim se můžete se zajímavými a talentovanými umělci seznámit ještě blíže.

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se vám představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

A nyní se podívejme, na jaké vystavovatele se můžeme těšit.

MÓDA
Natáshe * Markéta Kopecká * Jana Minaříková * Jaroslava Procházková * Dita Bednářová * Kateřina Geislerová * La Femme Mimi * Elisha * Jaroslava Sedláčková * Martina Vrábelová * Yoka Sola * Chercher * Iveta Pecuchová * Land Kay

 

ŠPERKY
Michal Kadaník * Věra Nováková * Alena Heinrichová / Jewelry by Adrianet  * Lucie Řezbová / Mju. * Kateřina Sochorová *

DOPLŇKY
Alena Bělíková/ LA MODE DE BOHEME * Honza Horníček * Michaela Olehlová / MiOL * Lucie Řezbová / Mju. *

Vstupné: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR PRODEJNÍ VÝSTAVA MÓDNÍ UDÁLOST ČESKÁ MÓDA ŠPERKY DOPLŇKY KATEŘINA GEISLEROVÁ MARKÉTA KOPECKÁ JANA MINAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LA FEMME MIMI MARTINA VRÁBELOVÁ IVETA PECUCHOVÁ KATEŘINA SOCHOROVÁ

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek