dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Přidat na Seznam.cz
Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Nové kousky z úchvatných kolekcí českých designérů a šperkařů si můžete přijít prohlédnout a zakoupit ve čtvrtek 14. května od 14:00 do 20:00 na módní události Grace'n'Glamour, která se koná již posedmé, letos nově v Novoměstské radnici. V jejich nádherných historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou.

Na místě si můžete vše vyzkoušet, nechat si poradit, nakoupit jedinečné kousky nebo se jen pokochat krásou a originalitou designu i umění. Opět nebudou chybět ani dialogy o módě, při kterých si s vystavujícími bude povídat patron akce, herec a moderátor Jan Čenský. Během diskusních úseků se setkáte se samotnými osobnostmi a jejich tvorbou, díky nim se můžete se zajímavými a talentovanými umělci seznámit ještě blíže.

Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se vám představí značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného štendru pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

A nyní se podívejme, na jaké vystavovatele se můžeme těšit.

MÓDA
Natáshe * Markéta Kopecká * Jana Minaříková * Jaroslava Procházková * Dita Bednářová * Kateřina Geislerová * La Femme Mimi * Elisha * Jaroslava Sedláčková * Martina Vrábelová * Yoka Sola * Chercher * Iveta Pecuchová * Land Kay

 

ŠPERKY
Michal Kadaník * Věra Nováková * Alena Heinrichová / Jewelry by Adrianet  * Lucie Řezbová / Mju. * Kateřina Sochorová *

DOPLŇKY
Alena Bělíková/ LA MODE DE BOHEME * Honza Horníček * Michaela Olehlová / MiOL * Lucie Řezbová / Mju. *

Vstupné: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR PRODEJNÍ VÝSTAVA MÓDNÍ UDÁLOST ČESKÁ MÓDA ŠPERKY DOPLŇKY KATEŘINA GEISLEROVÁ MARKÉTA KOPECKÁ JANA MINAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LA FEMME MIMI MARTINA VRÁBELOVÁ IVETA PECUCHOVÁ KATEŘINA SOCHOROVÁ

Související články

Slovenská návrhářka Ida Sandor se spojila s českou značkou KARA

Limitovaná dámská kolekce KARA x Ida Sandor vychází z potřeb současné ženy. Navrhla ji známá slovenská designérka, která si libuje v čistotě a minimalismu.

Celý článek

Jemná víla v podání návrhářky Heleny Mertlové

Souhra přírody, ženské krásy, něhy a křehkosti je v kolekci Heleny Mertlové cítit z každého kousku látky, z každého záhybu i barvy. Jaro / léto 2020 vnímá návrhářka velmi decentně.

Celý článek

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek
ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Stylové deštníky, které zvýrazní váš outfit

Podzimní období s sebou přináší nepříliš oblíbený déšť a změny teplot. Kdo ale tvrdí, že nemůžete vypadat skvěle i za deštivého počasí? Se správným deštníkem to půjde jedna báseň.

Celý článek

Variabilní pásky návrhářky Zdeňky Imreczeové jako perfektní doplněk i vánoční dárek

Představte si kožený pásek, který můžete vázat na několik způsobů, v několika barevných provedeních. Jestliže jste tvůrčí žena, která si se svými outfity ráda hraje, pravděpodobně vás tento doplněk upřímně nadchne.

Celý článek

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek