dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Minaříková Jana

Jana Minaříková založila svou značku v roce 2009 po absolutoriu návrhářství na TU Liberec a půlroční stáži na Mimar Sinan Fine Arts University v Istanbulu.

Její atmosférické, pečlivě zpracované prêt-à-porter modely, oblečení na míru i zakázková tvorba vytváří intimní svět nadčasového osobního luxusu. Janina móda je určena ženám, které si jsou vědomé samy sebe, vědí, co chtějí, a oblékají se pro svůj dobrý pocit. Její zákaznice oceňují, že oděv respektuje a zdůrazňuje jejich osobnost.

Janinou vizí je vytvářet módu v nejlepším smyslu nositelnou, modely, které si jejich majitelky oblíbí a do svého šatníku je zařadí na dlouhou dobu. Řídí se zásadou, že oděv musí být zajímavý  v každé rovině, počínaje pohledem z dálky, při bližším pozorování a samozřejmě i při pocitu majitelky při jeho nošení. Proto je v některých jejích modelech drobný detail, kterým se konkrétní kus odlišuje od všech ostatních a o kterém ví jen ten, komu patří.

Ve svých kolekcích Jana důsledně využívá evropské materiály, jejichž výroba odpovídá evropským normám pro ochranu životního prostředí. Nedílnou součástí hodnot značky je společenská odpovědnost, která se projevuje například pravidelnou účastí na charitativních dražbách Domova Sue Ryder.

Každá Janina kolekce má vlastní téma a příběh, ale jednotlivé modely můžete nosit samostatně a kombinovat je s dalšími kousky v šatníku. V roce 2013 se s kolekcí Ráno s Tebou zúčastnila Mercedes Benz Prague Fashion Weekendu a s kolekcí Poušť zvítězila v soutěži Arcolor Fashion Designer. V roce 2014 se Janě, jako první v ČR, podařilo získat prostředky na financování módní kolekce prostřednictvím croudfundingu.

Adresa

SHOWROOM:

5. května 72
Praha 4

Telefon:
+420 608 456 145
E-mail: WWW:

Více o JANA MINAŘÍKOVÁ na moda.cz

Česká móda v Gallery Lucerna

Včerejší den byl ve znamení české módy a to na velice krásném místě v Gallery Lucerna. Odehrávala se zde prodejní prezentace Grace´n´Glamour s podtitulem Fashion and the City. 

Celý článek

Jana Minaříková přeje v nové kolekci Všechno nejlepší

Jaké barvy obléknete letos na jaře? Co takhle klasickou černou, svěží mentolovou nebo decentní béžovou, které se zmocnily jarních novinek módní návrhářky Jany Minaříkové?

Celý článek

Arcolor 2015 v režii talentovaných žen

Během prvního dne festivalu Arcolor 2015 představily svoji osobitou tvorbu čtyři mladé nadané návrhářky – J. Minaříková, M. Mathonová, S. Schindlerová alias Wasabinka a B. Fialová, která stojí za značkou barbora. 

Celý článek

Pozvánka na středeční Arcolor

Na co se těšit ve středu 9. 9. 2015 v rámci Festivalu mladé módy Arcolor? Na Fashion marathon a večerní přehlídky v Theatro Music Clubu.

Celý článek

Jana Minaříková objevuje skrytou krásu

Svou letošní podzimní kolekci česká návrhářka sice oficiálně představí až za několik týdnů, ale s námi do ní můžete nahlédnout již nyní.

Celý článek

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Celý článek

Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže ArFashion designer

Festival mladé módy Arcolor přivádí módní kolekce do ulic. Může tam být i ta vaše!

Celý článek

Rozhovor s českou módní návrhářkou Janou Minaříkovou

Přinášíme vám další zajímavý rozhovor s českou módní návrhářkou Janou Minaříkovou, které se jako první v ČR, podařilo získat prostředky na financování módní kolekce prostřednictvím croudfundingu.

Celý článek

Ženský princip - jarní kolekce 2015 Jany Minaříkové

Ženský princip, čerstvě představená kolekce Jany Minaříkové pro jaro 2015, je určena dospělým ženám. Kolekce vznikla spolu s nimi, s ženami nejrůznějších postav, pracovních pozic i věku.

Celý článek

La Gallery Novesta představuje nové kolekce

La Gallery Novesta představila během dalšího Fashion shaku tři nové kolekce ve své nabídce - Janu Minaříkovou, Markétu Kopeckou a Mirku Talavaškovou.

Celý článek