Ochutnávka připravovaných kolekcí pro festival mladé módy

Ochutnávka připravovaných kolekcí pro festival mladé módy

Festival mladé módy Arcolor se už blíží mílovými kroky. Finalisté soutěže ArFashion Designer už jsou odhaleni. Na co dál vás ještě festival naláká?

Máme zde pro vás malou ochutnávku toho, na co se letos můžete těšit. Kromě 8 finalistů, kteří se utkají o titul ArFashion Designer 2014 v sobotu 13. 9. večer, tu máme i páteční večer nabitý skvělými přehlídkami. Těšte se na Janu, Alžbětu a Pavlu. Přehlídky v pátek 12. 9. začínají v 19:30.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA JANY MINAŘÍKOVÉ – Kolekce „Ukaž mi svou sbírku“

Jana navrhla úžasnou kolekci pro sezónu podzim zima 2014. A jelikož je Jana držitelkou titulu ArFashion Designer 2013, pravděpodobně se před touto kolekcí neschováte. K vidění totiž bude přímo v ulicích Prahy 12. 9., na tradičním a unikátním 3 km dlouhém Arcolor mole, které vede samotným srdcem Prahy.

Kolekce nese název „Ukaž mi svou sbírku“ a je inspirována sbírkou známek návrhářčina dědečka. Drobné vady přidávají známkám na hodnotě, stejně tak je tomu i u této kolekce oděvů.
Každý kousek má svou drobnou chybičku resp. jedinečný detail, který činí každý kousek naprosto originálním a exkluzivním.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA ALŽBĚTY PRESOVÉ - Kolekce AW14

Alžběta je držitelkou titulu ArFashion Designer z roku 2011, tehdy zvítězila se svou kolekcí ŠOK OK. O rok později tak měla tu čest prezentovat svou kolekci Poslední mohykánky přímo v ulicích Prahy v průběhu Festivalu mladé módy Arcolor.

Letos se Alžběta objeví na Arcoloru ve dvou rolích. A to jako porotkyně pro soutěž ArFashion Designer 2014 a jako účinkující, se svou kolekcí AW14, která bude v Praze představena poprvé.
Ve své tvorbě Alžběta vychází především z krojů a klasických prvků běžného šatníku jako jsou košile, kalhoty a sukně.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA Blakkwood a MAAT by PAGE

Dále se zde představí nová pánská kolekce Page pro hudební vydavatelství Blakkwood. Úvodní trojice modelů byla k vidění na křestu CD rapové skupiny MAAT a to přímo na interpretech. A ačkoliv se jedná o pánskou kolekci triček, rozhodně se nedrží při zdi a představí nám velmi střihově zajímavé kousky.

A jak už bylo zmíněno, jedná se o kolekci pro pány. Modelky tak na mole vystřídají modelové a potěší tak nejedno ženské oko. Přehlídku doprovodí MAAT živě tématickým songem, který vzniká speciálně pro Arcolor! 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA PAGE UNDERWEAR - Bio bavlna vs. kov

Jedinečná přehlídka spodního prádla od Pavly Gerschonové nebude chybět ani letos. Pavle záleží na zdraví svých zákaznic, a proto si pro svou tvorbu spodního prádla vybírá šetrný materiál k našemu tělu a to nebarvenou bio bavlnu. Label Page underwear nově představí též také zdravé a pohodlné spodní prádlo z bambusu.

Kolekce bude pro tuto příležitost doplněna modely extravagantního spodního prádla s kovovými prvky. A věřte, že se rozhodně bude na co dívat, prádlo z nebarvené bio bavlny a bambusu je nejen příjemné na dotek, ale též zatraceně sexy.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram