dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Může být spodní prádlo krásné a zároveň pohodlné? Jednoznačně ano!

Když se řekne spodní prádlo a pohodlí, co se vám vybaví? Samozřejmě v souvislosti s myšlenkou, že takové prádlo chcete ukázat i svému protějšku. Nám například Calvin Klein.

Značka Calvin Klein je velkým průkopníkem spodního prádla nejenom z pohledu nositelnosti, ale také pohodlí. Svou historii píše již velkou řádku let a snaží se ženám nabídnout možnosti, které zdůrazní jejich přednosti. Zároveň však kreativní designér značky Raf Simons uvažuje nad tím, v čem se ženy skutečně cítí dobře. A všechny víme, že i když máme perfektně padnoucí push-up podprsenku, stejně je nám nejlépe ve „staré dobré“ sportovní klasice. Netlačí nás žádné kostice, nesvazuje nás žádný tvar a nedej bože špatně vybraná velikost.

A vlastně o tom je i aktuální kolekce, se kterou si designér Raf Simons vyhrál. Zaměřil se především na klasické podprsenky bralettes a na tanga. Simons vynechal výrazné změny a vycházel z klasických střihů, se kterými pracuje již dlouho, přidal k nim nápis 205W39NYC, pod kterým se skrývá adresa americké centrály značky Calvin Klein a sexy, pohodlné modely jsou na světě.

Editorial ke kolekci má na svědomí Queens, kde na tohle prádlo nedají dopustit.Fotograf Roman Nguyen pojal snímky lehce vyzývavě, rozhodně ale svůdně. Ruce v rozkroku i na prsou, odhalená bříška i boky jsou právě tou částí, která napoví, že Calvin Klein má nejenom sexy prádlo. A to ani nemusíte mít tetování...

queens.cz

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO CALVIN KLEIN

Související články

Jeden den v šatníku Meghan Markle: od konfekce ke kolekci

Těhotná vévodkyně dokáže během dne vypadat elegantně a ještě k tomu zvládnout rychlou královskou proměnu od H&M k Roland Mouretovi!

Celý článek

Pánský Street style u přehlídek pro podzim 2019

Muži všech věkových kategorií se sezóně účastní dění kolem přehlídek pro podzim 2019. Jak se na to oblékli v Paříži, Londýně a Miláně?

Celý článek

Nejslavnější narozeninové outfity supermodelky Kate Moss

Legendární kráska oslavila před pár dny 45. narozeniny. Anglická ikona si vždy vybírala výraznější designerské modely na oslavy svých narozenin.

Celý článek

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Rihanna představila valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty

Zpěvačka Rihanna představila novou valentýnskou kolekci spodního prádla Savage X Fenty. Sbírka obsahuje prádlo vhodné pro všechny tělesné proporce a nesnaží se nikoho zaškatulkovat.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek