dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Na Čapím hnízdě se slétla krása z celé republiky

Přidat na Seznam.cz
Koupání v oceánu a opalování na thajských plážích finalistky soutěže Česká Miss vyměnily za místo, kam i čápi rádi létají.

Uchazečky o letošní korunku krásy se doma příliš neohřály. Sotva co si vybalily plavky z Thajska, už už se musely chystat na cestu směr Čapí hnízdo, které se stalo místem konání letošního domácího soustředění.

Nabitý program finalistek dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss odstartovalo setkání na téma motivace s úspěšným českým manažerem a koučem Janem Mühlfeitem v pražském Pentahotelu Prague. Přednáška se týkala hlavně pozitivního myšlení a umění sebeprezentace, bez nichž se dívky jen stěží obejdou, tak aby nejen v soutěži samotné, ale i následné kariéře uspěly.

Po příjezdu na Čapí hnízdo dívky uvítal ředitel hotelu Jan Gavenda spolu se šéfkuchařem Ladislavem Doušou, který bude mít po celou dobu jejich pobytu na starosti pestrý jídelníček.

Pak už na finalistky čekala zkouška šatů pro blížící se Ples v Opeře, na který vyrazí v sérii slavnostních rób (doplněných o boty a psaníčka značky NeroGiardini), jež pro tuto příležitost připravilo návrhářské duo Jaroslava a Dominika Sedláčkovy, které zvolily kombinaci klasické černé a bílé.

 

Došlo zde ale i na aktivní odpočinek, při kterém si finalistky užily spoustu zábavy a zasloužené relaxace.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS SOUSTŘEDĚNÍ MISS PLES V OPEŘE

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek