dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Na Halloweena šly celebrity za jiné celebrity

Přidat na Seznam.cz
Trendem roku 2018 bylo obléknout se jako jiná slavná osobnost. Někteří byli k nerozeznání od těch pravých. Sociální sítě byly zaplaveny fotkami!

Halloween jako výzva 

Velmi populární americký svátek Halloween je něco jako výzva pro všechny celebrity, herce, herečky, modelky a zpěváky. Každoročně se najednou objeví trend, který někdo začne a poté se strhne lavina od ostatních, kteří se snaží trumfnout svou originalitou a humorem. Většinou nikdy se nejedná ve vyšších společenských kruzích o to, vystrašit, kromě ojedinělých modelek, které se zohyzdí, aby šokovaly. Spíše je cílem pobavit, být ironický a rozesmát. Pro rok 2018 se stal Halloween symbolický tím, že se slavní lidé oblékli jako jejich jiný slavný protějšek. 

Děti v hlavní roli

Roztomilé a humorné je provedení masek zejména u dětí. Proč nejít za malého Karla Lagerfelda? To si vymyslely děti svého kmotra samotného génia Karla Lagerfelda. Vtipné sladění některých rodičů s dětmi, tedy pokud šli výjimečně za nějakou tematickou masku, je milé a zahřálo u srdce. Přeci jenom, tento svátek je předně od dětech. Na to však mnoha celebrit zapomíná a obléknou se na desítku večírků do desítky kostýmů a strhávají pozornost hlavně na sebe. Hlavní je zaujmout média. V případě rodiny Kardashian se jedná doslova o posedlost kostýmy a rivalitu mezi jednotlivými sestrami. Každá se převlékla asi pětkrát do různých masek. Barbie od Kylie je však velmi povedená. Na čem jediném se však shodly, bylo jít hromadně jako parta super modelek s originálními křídly zapůjčenými od Victoria Secret. Trénovaly chůzi několik měsíců.

Žadný bubák ani strašidlo

Podivné ale bylo, že se sestry fotily zepředu i zezadu a na Instagramu tyto fotografie obletěly svět, ale za pár dnů byly vymazány. Šeptá se, že šlo o chytrý reklamní tah pro Victoria Secret. Rok 2018 byl jednoznačně ve znamení královské rodiny, a tak se i někteří herci odvážili převléknout se za samotnou královnu a jejího manžela. Jako strašidlo a bubák nešel skoro nikdo. Podle slavných osobností bylo mnohem strašidelnější obléknout se jako někdo, koho milují, nebo naopak, mají z něho legraci. Beyonce s Jay Z šly za své idoly: černošské olympijské sportovce. Každý prostě překvapil. Nebo se o to alespoň snažil. Nicki Hilton šla za svou sestru Paris. Mel B za Victorii Beckham. Zajisté chtěly i trochu provokovat!

Zdroj: vogue.com.au, vogue.com, instagram.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY HALLOWEN 2018 MASKY DUŠIČKY VICTORIA BECKHAM BEYONCE KARL LAGERFELD

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek