dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Na Halloweena šly celebrity za jiné celebrity

Přidat na Seznam.cz
Trendem roku 2018 bylo obléknout se jako jiná slavná osobnost. Někteří byli k nerozeznání od těch pravých. Sociální sítě byly zaplaveny fotkami!

Halloween jako výzva 

Velmi populární americký svátek Halloween je něco jako výzva pro všechny celebrity, herce, herečky, modelky a zpěváky. Každoročně se najednou objeví trend, který někdo začne a poté se strhne lavina od ostatních, kteří se snaží trumfnout svou originalitou a humorem. Většinou nikdy se nejedná ve vyšších společenských kruzích o to, vystrašit, kromě ojedinělých modelek, které se zohyzdí, aby šokovaly. Spíše je cílem pobavit, být ironický a rozesmát. Pro rok 2018 se stal Halloween symbolický tím, že se slavní lidé oblékli jako jejich jiný slavný protějšek. 

Děti v hlavní roli

Roztomilé a humorné je provedení masek zejména u dětí. Proč nejít za malého Karla Lagerfelda? To si vymyslely děti svého kmotra samotného génia Karla Lagerfelda. Vtipné sladění některých rodičů s dětmi, tedy pokud šli výjimečně za nějakou tematickou masku, je milé a zahřálo u srdce. Přeci jenom, tento svátek je předně od dětech. Na to však mnoha celebrit zapomíná a obléknou se na desítku večírků do desítky kostýmů a strhávají pozornost hlavně na sebe. Hlavní je zaujmout média. V případě rodiny Kardashian se jedná doslova o posedlost kostýmy a rivalitu mezi jednotlivými sestrami. Každá se převlékla asi pětkrát do různých masek. Barbie od Kylie je však velmi povedená. Na čem jediném se však shodly, bylo jít hromadně jako parta super modelek s originálními křídly zapůjčenými od Victoria Secret. Trénovaly chůzi několik měsíců.

Žadný bubák ani strašidlo

Podivné ale bylo, že se sestry fotily zepředu i zezadu a na Instagramu tyto fotografie obletěly svět, ale za pár dnů byly vymazány. Šeptá se, že šlo o chytrý reklamní tah pro Victoria Secret. Rok 2018 byl jednoznačně ve znamení královské rodiny, a tak se i někteří herci odvážili převléknout se za samotnou královnu a jejího manžela. Jako strašidlo a bubák nešel skoro nikdo. Podle slavných osobností bylo mnohem strašidelnější obléknout se jako někdo, koho milují, nebo naopak, mají z něho legraci. Beyonce s Jay Z šly za své idoly: černošské olympijské sportovce. Každý prostě překvapil. Nebo se o to alespoň snažil. Nicki Hilton šla za svou sestru Paris. Mel B za Victorii Beckham. Zajisté chtěly i trochu provokovat!

Zdroj: vogue.com.au, vogue.com, instagram.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY HALLOWEN 2018 MASKY DUŠIČKY VICTORIA BECKHAM BEYONCE KARL LAGERFELD

Související články

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek