dnes je 20.01.2019 a svátek má Ilona

Na Halloweena šly celebrity za jiné celebrity

Trendem roku 2018 bylo obléknout se jako jiná slavná osobnost. Někteří byli k nerozeznání od těch pravých. Sociální sítě byly zaplaveny fotkami!

Halloween jako výzva 

Velmi populární americký svátek Halloween je něco jako výzva pro všechny celebrity, herce, herečky, modelky a zpěváky. Každoročně se najednou objeví trend, který někdo začne a poté se strhne lavina od ostatních, kteří se snaží trumfnout svou originalitou a humorem. Většinou nikdy se nejedná ve vyšších společenských kruzích o to, vystrašit, kromě ojedinělých modelek, které se zohyzdí, aby šokovaly. Spíše je cílem pobavit, být ironický a rozesmát. Pro rok 2018 se stal Halloween symbolický tím, že se slavní lidé oblékli jako jejich jiný slavný protějšek. 

Děti v hlavní roli

Roztomilé a humorné je provedení masek zejména u dětí. Proč nejít za malého Karla Lagerfelda? To si vymyslely děti svého kmotra samotného génia Karla Lagerfelda. Vtipné sladění některých rodičů s dětmi, tedy pokud šli výjimečně za nějakou tematickou masku, je milé a zahřálo u srdce. Přeci jenom, tento svátek je předně od dětech. Na to však mnoha celebrit zapomíná a obléknou se na desítku večírků do desítky kostýmů a strhávají pozornost hlavně na sebe. Hlavní je zaujmout média. V případě rodiny Kardashian se jedná doslova o posedlost kostýmy a rivalitu mezi jednotlivými sestrami. Každá se převlékla asi pětkrát do různých masek. Barbie od Kylie je však velmi povedená. Na čem jediném se však shodly, bylo jít hromadně jako parta super modelek s originálními křídly zapůjčenými od Victoria Secret. Trénovaly chůzi několik měsíců.

Žadný bubák ani strašidlo

Podivné ale bylo, že se sestry fotily zepředu i zezadu a na Instagramu tyto fotografie obletěly svět, ale za pár dnů byly vymazány. Šeptá se, že šlo o chytrý reklamní tah pro Victoria Secret. Rok 2018 byl jednoznačně ve znamení královské rodiny, a tak se i někteří herci odvážili převléknout se za samotnou královnu a jejího manžela. Jako strašidlo a bubák nešel skoro nikdo. Podle slavných osobností bylo mnohem strašidelnější obléknout se jako někdo, koho milují, nebo naopak, mají z něho legraci. Beyonce s Jay Z šly za své idoly: černošské olympijské sportovce. Každý prostě překvapil. Nebo se o to alespoň snažil. Nicki Hilton šla za svou sestru Paris. Mel B za Victorii Beckham. Zajisté chtěly i trochu provokovat!

Zdroj: vogue.com.au, vogue.com, instagram.com

 

 

ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY HALLOWEN 2018 MASKY DUŠIČKY VICTORIA BECKHAM BEYONCE KARL LAGERFELD

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Nejpopulárnější módní kampaně roku 2018

Zdá se, že rok utekl jako voda. Přitom módních kampaní bylo zase o kousek více než rok předtím. Které byly ty nejvíce populární?

Celý článek

Zprávy z módy: Značka Valentino jmenovala nového generální ředitele pro Severní Ameriku

Již příští měsíc se k italské značce připojí Gianfranco Ditadi, který má momentálně na starosti značku Tod´s v Číně.

Celý článek