dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Na křtu kalendáře Czech Fashion Illustrated 2015 nechyběly slavné osobnosti, proběhla módní přehlídka i dražba obrazů

Přidat na Seznam.cz
Ve středu 26. 11. proběhl v pražském Fashion Clubu křest unikátního kalendáře s módními ilustracemi Zuzany Osako Czech Fashion Illustrated 2015. Na akci dorazily téměř všechny osobnosti z kalendáře.  

Ještě před samotným křtem mohli všichni přítomní zhlédnout velmi zajímavý film Daniela Pietruchy Portrét, popisující vznik celého kalendáře a poté následovala módní přehlídka Stefanel Chodov. Během ní modelky předvedly oděvy z aktuální kolekce podzim/zima 2014/2015, které můžete právě nyní v butiku zakoupit.

Velký zájem byl také o dražbu Zuzaniných obrazů - 12 portrétů z kalendáře, výtěžek z ní byl věnován nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci. Nejvíce se líbily portréty modelky Veroniky Fašínové, modelky a módní vizionářky Olo Křížové a majitelky agentury Scouteen model management Klaudie Kovaříkové, ale zájem byl úplně o všechny.

 

Kromě toho bylo možné si už během včerejšího večera koupit samotný kalendář. Pokud jste ale akci nestihli, nevadí, stále se prodává na cfiproject.com, kde najdete také veškeré informace o projektu.

 

 

Zdroj obrázků: vlastní a Czech Fashion Illustrated 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CZECH FASHION ILLUSTRATED 2015 ZUZANA OSAKO KALENDÁŘ KŘEST CHARITA

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek