dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Na Oskarech bodovala Natalie Portman s vyšitými jmény slavných režisérek

Přidat na Seznam.cz
Máme za sebou předávání cen Oskar - nejočekávanější večer pro americký Hollywood. A my se ptáme, jaké byly nejlepší outfity na tomto předávání v letošním roce. A že bylo, na co se dívat!

10. Billie Eilish

Na mladou zpěvačku se upínaly zraky všech módních redaktorů. Zpěvačka je známá svým nevídaným stylem, který rozhodně není konzervativní, ale vždy tak nějak dává smysl. Na předávání Oskarů vsadila Billie Eilish na extra velký bílý kostýmek od Chanela.

9. Saoirse Ronan

Mladá herečka Saoirse Ronan zvolila originální šaty od Gucci s velkým výstřihem a látkovou vrstvenou sukní s modrými pruhy. Na Oskarech byla herečka nominována hned v kategorii nejlepší herečka, a to za hlavní roli, kterou ztvárnila ve snímku Little Woman. Mimochodem róbu od Gucci zvolila letos herečka i na předávání cen BAFTA.

8. Penelope Cruz

O herečce Penelope Cruz je známo, že na svou oblíbenou značku Chanel nedá dopustit. A tak i na předávání Oskarů zvolila černou róbu od Chanel doplněnou bílou růžičkou.

7. Charlize Theron

Černými róbami se to letos na předávání cen Oskarů jen hemžilo. Krásné černé šaty s vlečkou od Diora zvolila i herečka Charlize Theron, která byla nominována v kategorii nejlepší herečka roku za film Bombshell. Tu však neproměnila.

6. Scarlett Johansson

Herečka Scarlett Johansson byla nominována hned ve dvou kategoriích, a to v kategorii nejlepší herečka za film Manželská historie a v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli za snímek Králíček Jojo. Ani jednu však neproměnila. Na červeném koberci ale zářila. Zvolila zlatavou hedvábnou róbu od Oscara de la Renty.

5. Renée Zellweger

Na extra elegantní klasiku vsadila herečka Renée Zellweger. Bílá róba od Armaniho opět skvělě vystihla hereččinu úžasnou postavu, kterou jí mohou dámy jejího věku závidět. Na Oskarech navíc proměnila svou nominaci za film Judy a odnesla si tak cennou sošku v kategorii nejlepší herečka.

4. Janelle Monáe

Opravdovým skvostem letos doslova zazářila zpěvačka Janelle Monáe. Stříbrná róba s kapucí od Ralpha Laurena.

3. Regina King

Regina King okouzlila přítomné nádhernou róbou královny od Versace. Světlá brava dala vyniknout její ženskosti. 

2. Ciatriona Balfe

Ciatriorina Balfe byla překvapením večera. Na předávání se objevila v róbě od Valentina. Ačkoli se modelka ještě stále pohybuje na některých módních molech - například pro Chanel, Moschino nebo Marca Jacobse, večerem proplouvala spíše jako herečka, která má za sebou mnoho rolí. V černé róbě s růžovým tylem vypadala naprosto fantasticky.

1. Natalie Portman

Natalie Portman pro příležitost předávání Oskarů zvolila zlato-černou róbu od Diora ve stylu Velkého Gatsbyho. Ačkoli neměla letos překvapivě žádnou nominaci, její okouzlijící přítomnost byla vším, co jste si letos od Oskarů mohli přát. Šaty zářily originalitou. Zlaté výšivky podél dekoltu totiž nesly jména slavných režisérek.

Foto:  Vogue; Times

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NATÁLIE PORTMAN OSKAR PŘEDÁVÁNÍ CEN

Související články

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Celý článek