dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Na Píseckém víkendu módy budou představeny prestižní módní značky

Přidat na Seznam.cz
Písecký víkend módy vám přináší dvoudenní maraton módních přehlídek, uměleckých vystoupení známých osobností a celou řadu dalších kulturních a uměleckých zážitků, plných zábavy pro děti i dospělé.

Písecký víkend módy se bude konat 23. a 24. 5. 2014. Tato dvoudenní venkovní akce proběhne na prostranství před Kamenným mostem při jeho 666. výročí od první písemné zmínky.

Náplní víkendu bude prezentace prestižních módních značek a také úspěšných firem a podnikatelských subjektů, kteří jsou partnery celé show.

Mezi jednotlivými bloky módních přehlídek budou probíhat bohaté doprovodné programy pro malé i velké.

Tváří Píseckého víkendu módy je Vlaďka Erbová. Akce má podpořit její občanské sdružení na podporu dětí s onkologickým onemocněním "Vlaďka dětem".

Této dvoudenní kulturní akce se zúčastní významné tváře z oblasti modelingu, jako jsou Aneta Vignerová, Renata Langmannová, Taťána Šedivá, Gabriela Dvořáková a další. Vystoupí zde také osobnosti dnešního showbusinessu, finalisté Superstar, a také známí sportovci, například Tomáš Řepka a Lukáš Dlouhý.

Hlavním organizátorem  je modelingová Agentura Verona - agenturaverona.cz. Jedná se o prestižní společenský projekt vyznačující se nejen zaměřením na módu, ale také vytvořením prostoru pro navázání nových obchodních příležitostí a nenásilné propojení různých odvětví za podpory města Písku.

Cílem projektu je především rozšíření kulturní nabídky a tímto poskytnout návštěvníkům města vysoce profesionální umělecký zážitek.
Zvýšit obecné povědomí o módě a jejich trendech a zároveň podpořit mladé módní návrháře.
Podpořit kulturní identitu místních obyvatel.
Zvýšit atraktivitu města Písek pro turisty a podpořit zvýšení cestovního ruchu.
Prostřednictvím projektu propagovat město Písek a místní podnikatelskou sféru, se záměrem podpořit místní ekonomiku zvýšením zájmu veřejnosti a přivedením nové kupní síly, čímž se vytvoří prostor pro nové obchodní možnosti.

Akce je určena široké veřejnosti a vstup je zcela zdarma. Tak neváhejte a přijďte se podívat i vy!

 

Zdroj: agenturaverona.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA KULTURNÍ AKCE PÍSECKÝ VÍKEND MÓDY MÓDNÍ NÁVRHÁŘI MÓDA TRENDY VLAĎKA ERBOVÁ VLAĎKA DĚTEM ANETA VIGNEROVÁ RENATA LANGMANNOVÁ TAŤÁNA ŠEDIVÁ GABRIELA DVOŘÁKOVÁ FINALISTÉ SUPERSTAR AGENTURA VERONA PÍSEK

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Puma přichází s novými modely tenisek

Sportovní značka Puma přichází aktuálně s několika novými modely tenisek na letošní jaro. Minimalistický styl, zvířecí motiv, ugly shoes nebo toužíte po barvách? Na své si přijde každý milovník sneakers.

Celý článek