dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Na Píseckém víkendu módy budou představeny prestižní módní značky

Přidat na Seznam.cz
Písecký víkend módy vám přináší dvoudenní maraton módních přehlídek, uměleckých vystoupení známých osobností a celou řadu dalších kulturních a uměleckých zážitků, plných zábavy pro děti i dospělé.

Písecký víkend módy se bude konat 23. a 24. 5. 2014. Tato dvoudenní venkovní akce proběhne na prostranství před Kamenným mostem při jeho 666. výročí od první písemné zmínky.

Náplní víkendu bude prezentace prestižních módních značek a také úspěšných firem a podnikatelských subjektů, kteří jsou partnery celé show.

Mezi jednotlivými bloky módních přehlídek budou probíhat bohaté doprovodné programy pro malé i velké.

Tváří Píseckého víkendu módy je Vlaďka Erbová. Akce má podpořit její občanské sdružení na podporu dětí s onkologickým onemocněním "Vlaďka dětem".

Této dvoudenní kulturní akce se zúčastní významné tváře z oblasti modelingu, jako jsou Aneta Vignerová, Renata Langmannová, Taťána Šedivá, Gabriela Dvořáková a další. Vystoupí zde také osobnosti dnešního showbusinessu, finalisté Superstar, a také známí sportovci, například Tomáš Řepka a Lukáš Dlouhý.

Hlavním organizátorem  je modelingová Agentura Verona - agenturaverona.cz. Jedná se o prestižní společenský projekt vyznačující se nejen zaměřením na módu, ale také vytvořením prostoru pro navázání nových obchodních příležitostí a nenásilné propojení různých odvětví za podpory města Písku.

Cílem projektu je především rozšíření kulturní nabídky a tímto poskytnout návštěvníkům města vysoce profesionální umělecký zážitek.
Zvýšit obecné povědomí o módě a jejich trendech a zároveň podpořit mladé módní návrháře.
Podpořit kulturní identitu místních obyvatel.
Zvýšit atraktivitu města Písek pro turisty a podpořit zvýšení cestovního ruchu.
Prostřednictvím projektu propagovat město Písek a místní podnikatelskou sféru, se záměrem podpořit místní ekonomiku zvýšením zájmu veřejnosti a přivedením nové kupní síly, čímž se vytvoří prostor pro nové obchodní možnosti.

Akce je určena široké veřejnosti a vstup je zcela zdarma. Tak neváhejte a přijďte se podívat i vy!

 

Zdroj: agenturaverona.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA KULTURNÍ AKCE PÍSECKÝ VÍKEND MÓDY MÓDNÍ NÁVRHÁŘI MÓDA TRENDY VLAĎKA ERBOVÁ VLAĎKA DĚTEM ANETA VIGNEROVÁ RENATA LANGMANNOVÁ TAŤÁNA ŠEDIVÁ GABRIELA DVOŘÁKOVÁ FINALISTÉ SUPERSTAR AGENTURA VERONA PÍSEK

Související články

LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek
Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek
Doplňky a šperky

BVLGARI NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Hvězdy 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech doplnily své krásné róby a outfity jedinečnými šperky a doplňky od značky BVLGARI. Zářily tak nejen šperky, ale i celebrity.

Celý článek
Móda na dovolenou

PORADÍME VÁM, JAK SI SBALIT NA DOVOLENOU A ZŮSTAT TRENDY

Připravili jsme pro vás pár rad a tipů pro pohodlnější cestování beze strachu z nedostatku trendy outfitů na vaši dovolenou. S tipy nám pomohla Mária Padová, módní expertka za Factcool.cz.  Poradíme vám, jak na to, aby se balení stalo bezstarostným. 

Celý článek