dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Na Píseckém víkendu módy budou představeny prestižní módní značky

Přidat na Seznam.cz
Písecký víkend módy vám přináší dvoudenní maraton módních přehlídek, uměleckých vystoupení známých osobností a celou řadu dalších kulturních a uměleckých zážitků, plných zábavy pro děti i dospělé.

Písecký víkend módy se bude konat 23. a 24. 5. 2014. Tato dvoudenní venkovní akce proběhne na prostranství před Kamenným mostem při jeho 666. výročí od první písemné zmínky.

Náplní víkendu bude prezentace prestižních módních značek a také úspěšných firem a podnikatelských subjektů, kteří jsou partnery celé show.

Mezi jednotlivými bloky módních přehlídek budou probíhat bohaté doprovodné programy pro malé i velké.

Tváří Píseckého víkendu módy je Vlaďka Erbová. Akce má podpořit její občanské sdružení na podporu dětí s onkologickým onemocněním "Vlaďka dětem".

Této dvoudenní kulturní akce se zúčastní významné tváře z oblasti modelingu, jako jsou Aneta Vignerová, Renata Langmannová, Taťána Šedivá, Gabriela Dvořáková a další. Vystoupí zde také osobnosti dnešního showbusinessu, finalisté Superstar, a také známí sportovci, například Tomáš Řepka a Lukáš Dlouhý.

Hlavním organizátorem  je modelingová Agentura Verona - agenturaverona.cz. Jedná se o prestižní společenský projekt vyznačující se nejen zaměřením na módu, ale také vytvořením prostoru pro navázání nových obchodních příležitostí a nenásilné propojení různých odvětví za podpory města Písku.

Cílem projektu je především rozšíření kulturní nabídky a tímto poskytnout návštěvníkům města vysoce profesionální umělecký zážitek.
Zvýšit obecné povědomí o módě a jejich trendech a zároveň podpořit mladé módní návrháře.
Podpořit kulturní identitu místních obyvatel.
Zvýšit atraktivitu města Písek pro turisty a podpořit zvýšení cestovního ruchu.
Prostřednictvím projektu propagovat město Písek a místní podnikatelskou sféru, se záměrem podpořit místní ekonomiku zvýšením zájmu veřejnosti a přivedením nové kupní síly, čímž se vytvoří prostor pro nové obchodní možnosti.

Akce je určena široké veřejnosti a vstup je zcela zdarma. Tak neváhejte a přijďte se podívat i vy!

 

Zdroj: agenturaverona.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA KULTURNÍ AKCE PÍSECKÝ VÍKEND MÓDY MÓDNÍ NÁVRHÁŘI MÓDA TRENDY VLAĎKA ERBOVÁ VLAĎKA DĚTEM ANETA VIGNEROVÁ RENATA LANGMANNOVÁ TAŤÁNA ŠEDIVÁ GABRIELA DVOŘÁKOVÁ FINALISTÉ SUPERSTAR AGENTURA VERONA PÍSEK

Související články

Stylové a měkoučké oblečení s vášní pro design si na jaře i v létě zamilujete

Designérka Zuzana Bačkádyová přináší novou kolekci slovenské značky LULL pro každodenní nošení. Tyhle kousky jsou pohodlné, stylové a zároveň s respektem k udržitelné módě.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

Zalando loni prodal zboží za téměř 11 miliard eur a vstoupí na Slovensko

Německý e-shop Zalando má za sebou silně výdělečný rok i přes nežádoucí světovou pandemii. E-shop chystá další expanzi a zamíří i k našim sousedům na Slovensko. Co s e-shopem plánují a jaké jsou vize do budoucna?

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek