dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

Na silvestrovský večírek krásná a stylová

Přidat na Seznam.cz
Vkročte do Nového roku šmrncovně! Pár rad, které vás možná navedou tím správným módním směrem.

Prosinec je čas Vánoc, ale nezapomínejme na konec roku. Oslavy Silvestra bývají naplánované už nějaký ten pátek předem. Většina lidí tento večer tráví se svými přáteli ve formě večírků, a to se vším všudy. Z toho všeho vzchází jedna důležitá, často ženy pokládaná, otázka: Co na sebe?

Neodolatelná

Nádherné, šmrncovní a blyštivé. Dlouhé šaty, které se především hodí na formálnější typ oslavy. Určitě nešlápnete vedle s černými šaty, s takovou tou klasikou. Ovšem rozloučit se s uplynulým rokem nevšedně, hmm proč ne!

 

Sexy!

Chcete se odvázat? Vyrážíte někam s kamarády do víru alkoholu a tanečků? Vsaďte na nás! Tyto krátké sexy šaty vám nevykouzlí jen pozornost, ale možná i několik koupených drinků. Do formálnosti daleko, ale k zábavě blíž než blíž.

 

I bez šatů hvězdou večera

Jak napovídá název, bez šatů, ale stále krásná a IN. I pro tento případ víme, co si obléct. Černé formální kalhoty a výrazný vršek může zajistit dokonalý párty look! Nebojte se zvolit i formu overalů.

 

Doplňky

Nejen šaty dělají člověka, ale mnohé může změnit, nebo aspoň zvýraznit ty správně vybrané doplňky. Proto je velice důležité, které si k večernímu oblečení zvolíte.

 

Bibloo.cz, Answer.cz, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE SILVESTROVSKÁ PARTY PARTY OBLEČENÍ

Související články

Brno otevře první Re-shop v Česku

Brno má velký náskok před ostatními českými městy v recyklaci odpadu. Dva projekty, Re-use a Retro-use, již nějakou chvíli fungují a myšlenkový maraton, tzv. hackathon, dal příležitost vzniku prvního Re-shopu. Neočekávejte žádný obyčejný blešák, ale místo plné kreativity a obchod s poklady.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek