dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Na silvestrovský večírek krásná a stylová

Přidat na Seznam.cz
Vkročte do Nového roku šmrncovně! Pár rad, které vás možná navedou tím správným módním směrem.

Prosinec je čas Vánoc, ale nezapomínejme na konec roku. Oslavy Silvestra bývají naplánované už nějaký ten pátek předem. Většina lidí tento večer tráví se svými přáteli ve formě večírků, a to se vším všudy. Z toho všeho vzchází jedna důležitá, často ženy pokládaná, otázka: Co na sebe?

Neodolatelná

Nádherné, šmrncovní a blyštivé. Dlouhé šaty, které se především hodí na formálnější typ oslavy. Určitě nešlápnete vedle s černými šaty, s takovou tou klasikou. Ovšem rozloučit se s uplynulým rokem nevšedně, hmm proč ne!

 

Sexy!

Chcete se odvázat? Vyrážíte někam s kamarády do víru alkoholu a tanečků? Vsaďte na nás! Tyto krátké sexy šaty vám nevykouzlí jen pozornost, ale možná i několik koupených drinků. Do formálnosti daleko, ale k zábavě blíž než blíž.

 

I bez šatů hvězdou večera

Jak napovídá název, bez šatů, ale stále krásná a IN. I pro tento případ víme, co si obléct. Černé formální kalhoty a výrazný vršek může zajistit dokonalý párty look! Nebojte se zvolit i formu overalů.

 

Doplňky

Nejen šaty dělají člověka, ale mnohé může změnit, nebo aspoň zvýraznit ty správně vybrané doplňky. Proto je velice důležité, které si k večernímu oblečení zvolíte.

 

Bibloo.cz, Answer.cz, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE SILVESTROVSKÁ PARTY PARTY OBLEČENÍ

Související články

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek