dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Na silvestrovský večírek krásná a stylová

Přidat na Seznam.cz
Vkročte do Nového roku šmrncovně! Pár rad, které vás možná navedou tím správným módním směrem.

Prosinec je čas Vánoc, ale nezapomínejme na konec roku. Oslavy Silvestra bývají naplánované už nějaký ten pátek předem. Většina lidí tento večer tráví se svými přáteli ve formě večírků, a to se vším všudy. Z toho všeho vzchází jedna důležitá, často ženy pokládaná, otázka: Co na sebe?

Neodolatelná

Nádherné, šmrncovní a blyštivé. Dlouhé šaty, které se především hodí na formálnější typ oslavy. Určitě nešlápnete vedle s černými šaty, s takovou tou klasikou. Ovšem rozloučit se s uplynulým rokem nevšedně, hmm proč ne!

 

Sexy!

Chcete se odvázat? Vyrážíte někam s kamarády do víru alkoholu a tanečků? Vsaďte na nás! Tyto krátké sexy šaty vám nevykouzlí jen pozornost, ale možná i několik koupených drinků. Do formálnosti daleko, ale k zábavě blíž než blíž.

 

I bez šatů hvězdou večera

Jak napovídá název, bez šatů, ale stále krásná a IN. I pro tento případ víme, co si obléct. Černé formální kalhoty a výrazný vršek může zajistit dokonalý párty look! Nebojte se zvolit i formu overalů.

 

Doplňky

Nejen šaty dělají člověka, ale mnohé může změnit, nebo aspoň zvýraznit ty správně vybrané doplňky. Proto je velice důležité, které si k večernímu oblečení zvolíte.

 

Bibloo.cz, Answer.cz, Pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE SILVESTROVSKÁ PARTY PARTY OBLEČENÍ

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek