dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Na silvestrovský večírek krásná a stylová

Vkročte do Nového roku šmrncovně! Pár rad, které vás možná navedou tím správným módním směrem.

Prosinec je čas Vánoc, ale nezapomínejme na konec roku. Oslavy Silvestra bývají naplánované už nějaký ten pátek předem. Většina lidí tento večer tráví se svými přáteli ve formě večírků, a to se vším všudy. Z toho všeho vzchází jedna důležitá, často ženy pokládaná, otázka: Co na sebe?

Neodolatelná

Nádherné, šmrncovní a blyštivé. Dlouhé šaty, které se především hodí na formálnější typ oslavy. Určitě nešlápnete vedle s černými šaty, s takovou tou klasikou. Ovšem rozloučit se s uplynulým rokem nevšedně, hmm proč ne!

 

Sexy!

Chcete se odvázat? Vyrážíte někam s kamarády do víru alkoholu a tanečků? Vsaďte na nás! Tyto krátké sexy šaty vám nevykouzlí jen pozornost, ale možná i několik koupených drinků. Do formálnosti daleko, ale k zábavě blíž než blíž.

 

I bez šatů hvězdou večera

Jak napovídá název, bez šatů, ale stále krásná a IN. I pro tento případ víme, co si obléct. Černé formální kalhoty a výrazný vršek může zajistit dokonalý párty look! Nebojte se zvolit i formu overalů.

 

Doplňky

Nejen šaty dělají člověka, ale mnohé může změnit, nebo aspoň zvýraznit ty správně vybrané doplňky. Proto je velice důležité, které si k večernímu oblečení zvolíte.

 

Bibloo.cz, Answer.cz, Pinterest.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE SILVESTROVSKÁ PARTY PARTY OBLEČENÍ

Související články

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek

Fotografie odhalující „Tajný život tužek“

Alex Hammond a Mike Tinney se rozhodli pomocí fotek představit 500 let starý kreslicí nástroj a jeho význam v dnešním, stále více technologicky zaměřeném světě.

Celý článek

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Celý článek

Designové vychytávky na leden

Leden přináší od českých návrhářů pestrý výběr z toho nejlepšího, co design u nás nabízí. Udělějte si radost! 

Celý článek