dnes je 01.04.2020 a svátek má Hugo

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Přidat na Seznam.cz
Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Kompromis není slovo, které máte ve svém slovníku? Chcete jen to nejlepší? Kvalitní produkty společně s odbornými znalostmi přináší kombinaci, která vás nadchne. Nový Boutique Sisley v České republice najdete v Praze, v něm pak jen ty nejlepší receptury a rituály péče o pleť.

Co vás čeká v Boutique Sisley?

Vlastně takový malý krok zpět. Díky jemné a důsledné péči se budete cítit o pár let mladší, odpočatá a plná energie. Ošetření v Boutique Sisley vám přinese revitalizaci pleti, smyslové probuzení a relaxaci. To vše za pomoci efektivních produktů z nejlepších botanických výtažků a éterických olejů.

Interiér vás pohltí

Dvě podlaží o rozloze 130 metrů čtverečních jsou tu jen pro vás. Pražský institut byl stejně jako Maison Sisley v Paříži navržen tak, aby odrážel ducha značky a uměleckou a kulturní inspiraci rodiny d’Ornano, která přispěla osobními předměty k doplnění děl designérů inspirovaných krásou a autentičností. Design interiéru přináší bronzové dveřní kliky navržené polským sochařem Bronislawem Krzysztofem, které zobrazují dva ženské profily, dále pak skleněné dveře, stěny v modré barvě, římské omítky a leštěný bronz nábytek.

Odborná konzultace s vysokým standardem

Tento design dýchne snad úplně na každého. Vy se však zaměříte především na sebe sama, a to tak, že si vychutnáte péči o pleť i své tělo. Zaměříte se na hydrataci, výživu, rituál proti stárnutí pleti, regeneraci, vitalitu, relaxaci, zklidnění a hubnutí. To vše s vámi probere odborný personál, ať už jste žena, nebo muž.

 

maisonssisley.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZDRAVÍ A KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY BOUTIQUE SISLEY OŠETŘENÍ PLETI PÉČE O PLEŤ

Související články

Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek