dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil.   

Třpyt velkoměsta v noci

Skotský návrhář zaměřil svou Resort 2019, neboli kolekci oděvů pro dovolenou, na kontrast třpytu a přítmí v nočním prostředí velkoměsta. K nafocení si vybral Tokio, kde zrovna byl a chtěl překvapit místem, kde se Resort kolekce nafotila. Potvrdil tím tak svůj záměr, kam se nová kolekce hodí k nošení. Kane měl také jinou skrytou zprávu v odpočinkové kolekci. Chtěl poukázat prostřednictvím výstředních střihů, průhlednosti a jejich vyzývavosti na sexualitu žen. Podle něj byla sexualita poslední dobou opomíjená, ale je stále důležitá. Ženy by se v očích návrháře měly vrátit k oslavě svých křivek. Součástí kolekce byly i neobvyklé slogany na tričkách nebo doplňcích, které nabádaly k užívání si jakékoliv situace. 

Západ slunce v zářivých modelech

Krajka, flitry, grafické panely krystalů na látce, řetízkové detaily a na míru šité kožené kreace spolu s fetišistickými obojky evokují ženu dračici, která se nebojí zářit po západu slunce, a to až do brzkých ranních hodin. Kane se také snažil najit rovnováhu mezi sexy oděvem a sofistikovaností i modernitou. Tenká linie mezi oběma diametrálně rozdílnými styly byla skvěle zachycena prostřednictvím návrhářovy kolekce. Krátké délky šatů provokovaly samy o sobě a čekají na sebevědomou nositelku, která se nebojí ukázat okolí své sexy, ale promyšlené ego.

Zdroj; vogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CHRITOPHER KANE RESORT KOLEKCE 2019

Související články

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Zkameněliny a mušle inspirovaly Resort kolekci od Alexandra McQueen 2019

Populární anglická značka si vybrala nezvyklou inspiraci a múzu. Co návrhářku Sarah Burton k tomuto kroku vedlo?

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Perfektní nohy Jourdan Dunn v zimní kampani značky Calzedonia

A nejsou to jen krásné dlouhé štíhlé nohy, ale také perfektně vypracované bříško a ruce anglické modelky a herečky Jourdan Dunn.

Celý článek