dnes je 17.01.2019 a svátek má Drahoslav

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil.   

Třpyt velkoměsta v noci

Skotský návrhář zaměřil svou Resort 2019, neboli kolekci oděvů pro dovolenou, na kontrast třpytu a přítmí v nočním prostředí velkoměsta. K nafocení si vybral Tokio, kde zrovna byl a chtěl překvapit místem, kde se Resort kolekce nafotila. Potvrdil tím tak svůj záměr, kam se nová kolekce hodí k nošení. Kane měl také jinou skrytou zprávu v odpočinkové kolekci. Chtěl poukázat prostřednictvím výstředních střihů, průhlednosti a jejich vyzývavosti na sexualitu žen. Podle něj byla sexualita poslední dobou opomíjená, ale je stále důležitá. Ženy by se v očích návrháře měly vrátit k oslavě svých křivek. Součástí kolekce byly i neobvyklé slogany na tričkách nebo doplňcích, které nabádaly k užívání si jakékoliv situace. 

Západ slunce v zářivých modelech

Krajka, flitry, grafické panely krystalů na látce, řetízkové detaily a na míru šité kožené kreace spolu s fetišistickými obojky evokují ženu dračici, která se nebojí zářit po západu slunce, a to až do brzkých ranních hodin. Kane se také snažil najit rovnováhu mezi sexy oděvem a sofistikovaností i modernitou. Tenká linie mezi oběma diametrálně rozdílnými styly byla skvěle zachycena prostřednictvím návrhářovy kolekce. Krátké délky šatů provokovaly samy o sobě a čekají na sebevědomou nositelku, která se nebojí ukázat okolí své sexy, ale promyšlené ego.

Zdroj; vogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CHRITOPHER KANE RESORT KOLEKCE 2019

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Celý článek

Designové vychytávky na leden

Leden přináší od českých návrhářů pestrý výběr z toho nejlepšího, co design u nás nabízí. Udělějte si radost! 

Celý článek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Celý článek