dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Přidat na Seznam.cz
Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil.   

Třpyt velkoměsta v noci

Skotský návrhář zaměřil svou Resort 2019, neboli kolekci oděvů pro dovolenou, na kontrast třpytu a přítmí v nočním prostředí velkoměsta. K nafocení si vybral Tokio, kde zrovna byl a chtěl překvapit místem, kde se Resort kolekce nafotila. Potvrdil tím tak svůj záměr, kam se nová kolekce hodí k nošení. Kane měl také jinou skrytou zprávu v odpočinkové kolekci. Chtěl poukázat prostřednictvím výstředních střihů, průhlednosti a jejich vyzývavosti na sexualitu žen. Podle něj byla sexualita poslední dobou opomíjená, ale je stále důležitá. Ženy by se v očích návrháře měly vrátit k oslavě svých křivek. Součástí kolekce byly i neobvyklé slogany na tričkách nebo doplňcích, které nabádaly k užívání si jakékoliv situace. 

Západ slunce v zářivých modelech

Krajka, flitry, grafické panely krystalů na látce, řetízkové detaily a na míru šité kožené kreace spolu s fetišistickými obojky evokují ženu dračici, která se nebojí zářit po západu slunce, a to až do brzkých ranních hodin. Kane se také snažil najit rovnováhu mezi sexy oděvem a sofistikovaností i modernitou. Tenká linie mezi oběma diametrálně rozdílnými styly byla skvěle zachycena prostřednictvím návrhářovy kolekce. Krátké délky šatů provokovaly samy o sobě a čekají na sebevědomou nositelku, která se nebojí ukázat okolí své sexy, ale promyšlené ego.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CHRITOPHER KANE RESORT KOLEKCE 2019

Související články

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek