dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Návrat sexuality v ženské Resort kolekci 2019 od Christophera Kane

Přidat na Seznam.cz
Poslední dobou se v módě slučují muži i ženy dohromady, ale Christopher Kane je spolehlivě oddělil.   

Třpyt velkoměsta v noci

Skotský návrhář zaměřil svou Resort 2019, neboli kolekci oděvů pro dovolenou, na kontrast třpytu a přítmí v nočním prostředí velkoměsta. K nafocení si vybral Tokio, kde zrovna byl a chtěl překvapit místem, kde se Resort kolekce nafotila. Potvrdil tím tak svůj záměr, kam se nová kolekce hodí k nošení. Kane měl také jinou skrytou zprávu v odpočinkové kolekci. Chtěl poukázat prostřednictvím výstředních střihů, průhlednosti a jejich vyzývavosti na sexualitu žen. Podle něj byla sexualita poslední dobou opomíjená, ale je stále důležitá. Ženy by se v očích návrháře měly vrátit k oslavě svých křivek. Součástí kolekce byly i neobvyklé slogany na tričkách nebo doplňcích, které nabádaly k užívání si jakékoliv situace. 

Západ slunce v zářivých modelech

Krajka, flitry, grafické panely krystalů na látce, řetízkové detaily a na míru šité kožené kreace spolu s fetišistickými obojky evokují ženu dračici, která se nebojí zářit po západu slunce, a to až do brzkých ranních hodin. Kane se také snažil najit rovnováhu mezi sexy oděvem a sofistikovaností i modernitou. Tenká linie mezi oběma diametrálně rozdílnými styly byla skvěle zachycena prostřednictvím návrhářovy kolekce. Krátké délky šatů provokovaly samy o sobě a čekají na sebevědomou nositelku, která se nebojí ukázat okolí své sexy, ale promyšlené ego.

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CHRITOPHER KANE RESORT KOLEKCE 2019

Související články

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek

Revoluce v dámských plavkách - tyhle plavky sednou každé ženě!

Pro některé z nás je občas nakupování plavek na letní dovolenou noční můrou. Nová značka KITTY & VIBE však přišla s revolučními plavkami, které sednou ženám všech tvarů a velikostí.

Celý článek