dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Návrhářka Jitka Klett se pro svou novou kolekci inspirovala v každodenním životě praktické ženy toužící po tom, být stálou módní ikonou. Důraz je kladen na sportovní elementy z neoprenového materiálu. K tomu návrhářka přidala eleganci některých designů, šaty z tylu, hedvábí a bavlny. Výrazné líčení podtrhlo atmosféru fotek.

Výrazné jsou geometrické potisky lichotící ženským křivkám kombinované s detaily ve stříbrné barvě. Kolekci nafotila fotografka Lucie Robinson a k prodeji bude od 13. srpna 2018 ve Slovanském Domě, kde bude zároveň otevřen nový obchod designerský obchod módní značky JITKA KLETT Prague.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT NEOPREN PODZIM/ZIMA 2018-2019

Související články

Jedinečná kolekce klobouků oslavuje stoleté výročí České republiky

Česká republika slaví sto let od svého založení. Na její počest vytvořila značka Tonak nádhernou kolekci klobouků společně s módní ikonou Bárou Nesvadbovou.

 

Celý článek

Riccardo Tisci a jeho debut pro Burberry v jarní kolekci 2019

Riccardo Tisci ovládl značku Burberry. Z Givenchy odešel po více jak deseti letech a přijal spolupráci pro britský módní dům.

Celý článek

Givenchy stvořil jarní kolekci inspirovanou novou múzou

Annemarie Schwarzenbach se stala ústřední postavou v kreativní tvorbě pro konfekční kolekci na jaro 2019.

Celý článek

Značka Tod’s pro jaro 2019 hledá italského ducha

Značka Tod’s přislíbila, že na své první smíšené dámské i pánské přehlídce představí „italské postavení“ na poli módy. Hodnocení z této kolekce jsou vysoká.

Celý článek

Noemova archa ve stylu Gucci připlula s novou kolekcí

Slavný biblický příběh se stal ústředním zájmem luxusní značky Gucci pro Resort kolekci 2019.

Celý článek

Další humorná kolekce Jeremy Scotta pro značku Moschino sklízí úspěch

Jeremy Scott miluje vtipné modely. Ani tentokrát tomu není jinak. Vlastní humor zvolil jako hlavní inspiraci celé jarní kolekce.

Celý článek

Formálnost v jarní kolekci 2019 rozbila Max Mara puntíky

Max Mara svou filozofií dlouhodobě razí princip udržitelné módy. Univerzálnost a nadčasovost čiší také z nové jarní kolekce 2019. 

Celý článek