dnes je 20.08.2018 a svátek má Bernard

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Návrhářka Jitka Klett se pro svou novou kolekci inspirovala v každodenním životě praktické ženy toužící po tom, být stálou módní ikonou. Důraz je kladen na sportovní elementy z neoprenového materiálu. K tomu návrhářka přidala eleganci některých designů, šaty z tylu, hedvábí a bavlny. Výrazné líčení podtrhlo atmosféru fotek.

Výrazné jsou geometrické potisky lichotící ženským křivkám kombinované s detaily ve stříbrné barvě. Kolekci nafotila fotografka Lucie Robinson a k prodeji bude od 13. srpna 2018 ve Slovanském Domě, kde bude zároveň otevřen nový obchod designerský obchod módní značky JITKA KLETT Prague.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT NEOPREN PODZIM/ZIMA 2018-2019

Související články

Zlatá namíchaná s purpurovou v sexy duchu - jaro Dundas 2019

Peter Dundas uvedl jarní kolekci plnou mini sukní, černé, zlaté a s důrazem na strukturu oděvu.

Celý článek

Pánská jarní kolekce Giorgio Armani 2019 ctí len a denim

Z jarní pánské kolekce Giorgio Armani je patrný jistý návrat v čase. Ale nepřišlo žádné retro. Jen inspirace přetvořená do nového trendu.

Celý článek

NAĎA GOCMANOVÁ uvádí novou kolekci Podzim/Zima “linka,čára“

Nevím, jestli je to tím, že jsem starší, ale postupem času vnímám věci jinak. Proto mi je letošní inspirací pro kolekci Podzim/Zima  “linka,čára,“ říká Naďa Gocmanová.

Celý článek

Designérka Eva Klabalová propojila zlínskou tradici s moderní technologií

Nejdříve se Eva Klabalová naučila správně vytvořit obuv, dnes vede vlastní značku a boty ušité ve zlínských továrnách prodává do světa.

Celý článek

Mileniálové chtějí klasiku - pánská kolekce D&G 2019

Rozsáhlá kolekce pánské jarní módy zabrousila snad do všech stylů - od ryze formálního, přes black tie creative až po casual a sportovní street style.

Celý článek

Zemité tóny v Resortu značky Sea pro rok 2019

Od přírodní bílé se značka Sea ve své Resort kolekci postupně propracovala k béžové až po tmavou hnědou. 

Celý článek

LAHO je slow fashion, říká o své značce Jana Hodanová

Autorka slow-fashion značky Laho Jana Hodanová promluvila o tom, co sama nejraději nosí a jaké novinky čekají její klientky a klienty na podzim.

Celý článek