dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Přidat na Seznam.cz
Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Alespoň na chvíli se oprostit od každodenních starostí a utéct do světa, kde je vše možné a kde se snoubí luxus s pohádkou, rozhodně není na škodu. Zvlášť v současné době, kdy se na nás ze všech stran valí téma koronaviru. Značka Tiffany & Co. ví, jak zaručit, aby každý přišel na jiné - pozitivní myšlenky. Nová luxusní kolekce představuje náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny z broušených kamenů a diamantů. Spojení právě těchto drahých kamenů, stříbra a ikonického designu značky vytváří moderní, a hlavně přepychový efekt. 

Výrazným kouskem kolekce je náhrdelník z platiny a 18k žlutého zlata Tiffany Golden Star. Design obsahuje více než 68 karátů hruškovitých, markýzových a kulatých briliantových diamantů, k nimž patří odnímatelný kosočtvercový žlutý 21k diamant. Řemeslné zpracování každého šperků je pomyslná třešnička na dortu. 

Přidat na Seznam.cz
TIFFANY & CO. DOPLŇKY A ŠPERKY jewelry DIAMANOTOVÉ ŠPERKY EXKLUZIVNÍ KOLEKCE PRSTENY ŘETÍZKY NÁUŠNICE

Související články

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek