dnes je 29.10.2020 a svátek má Silvie

Nejhorší módní přešlapy

Přidat na Seznam.cz
Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

zdroj: pixabay.com

Módních přešlapů je na světe mnoho, tak se nemusíte bát, že jste jediní. V módě existuje tenká hranice mezi vkusnou módou a fatálními přešlapy. Máme kousky a barvy, které jen tak nelze kombinovat. Mezi ně patří třeba známé ponožky v sandálech, které takto Češi rádi nosí. I když to bylo v minulém roce trendy, nosit bílé punčošky v lodičkách, tak tento trend dlouho nevydržel.

Až příliš odvážné

Největší přešlapy žen, které můžete potkat na každém rohu, jsou příliš odvážné kombinace. Například hluboký výstřih a zároveň i krátké šaty, kde vidíte dané slečně nebo ženě až do žaludku. Zde platí zlaté pravidlo, kdy odhalíte jen jednu část těla. Například když máte hlubový výstřih, neberte si moc krátkou sukni. Nebo jen ukažte nohy, ale už to nepřehánějte u jiných předností. Sexy působí i odhalená záda, které jsou mnohokrát víc šik než vyvalená prsa.

zdroj: pinterest.com

Společenské akce

Další faux pas se často objevuje i na společenských a veřejných akcí. Pokud jdete na festival, snažte se sladit své oblečení pro outdoorové akce. V opačném případě, když jdete na svatbu a máte krásné večerní šaty, tak si k nim neberte motorkářskou koženou bundu nebo větrovku, volte raději sako nebo kabátek.

zdroj: pinterest.com

Moc barev i šperků

Další chybou je příliš mnoho barev. Pokud máte v oblibě pestrobarevné outfity, tak je noste, ale víc jak 5 barev na těle nepůsobí moc hezky. A ne každý odstín nebo barva jdou k sobě. Nepřehánějte to ani s příliš velkou zásobou šperků. Nepotřebujete obrovské náušnice, náhrdelníky a náramky společně. Jaké přešlapy vidíte často vy?

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEŠLAPY MÓDNÍ POLICIE OBLEČENÍ NEVHONDÁ MÓDA NEVKUSNÉ OBLÉKÁNÍ JAK SE OBLÉCI PŘEŠLAPY

Související články

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Jak si najít svůj styl oblékání?

Znáte své tělo dobře? Co vám nejvíce sluší a co lichotí vaší postavě? Vybírejte si oblečení podle typu vašich proporcí i dobrého pocitu. Je jedno, jestli máte velikost XS nebo XL, žena může být krásná v jakékoliv velikosti.

Celý článek

Je nude barva opravdu nudná?

Něžná, elegantní a přirozená. To jsou charakteristické rysy tělové barvy. Působí na vás trochu fádně? Omyl! Tato barva lze lehce kombinovat a dobrou zprávou je, že sluší všem typům – jak tmavým, tak světlým.

Celý článek

Víte, co vám opravdu sluší? Aneb volba oblečení podle typu postavy

Většina žen nemá ani tušení, co jim vlastně sluší. Víte, jaký typ postavy máte a které střihy vám nejvíce padnou? Váháte? Pak je tento článek přesně pro vás.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Vetements v nové kampani demonstruje plýtvání oblečením

Módní značka Vetements v nové kampani poukazuje na to, jak moc se plýtvá šatstvem.

Celý článek