dnes je 14.08.2022 a svátek má Alan

Nejhorší módní přešlapy

Přidat na Seznam.cz
Řekli jsme si o tom, jaké oblečení nám nejvíce sluší a že skrze módu také ukazujeme svoji osobnost. Jak to je, když někdo přestřelí? Na to se můžete podívat v dnešním článku.

zdroj: pixabay.com

Módních přešlapů je na světe mnoho, tak se nemusíte bát, že jste jediní. V módě existuje tenká hranice mezi vkusnou módou a fatálními přešlapy. Máme kousky a barvy, které jen tak nelze kombinovat. Mezi ně patří třeba známé ponožky v sandálech, které takto Češi rádi nosí. I když to bylo v minulém roce trendy, nosit bílé punčošky v lodičkách, tak tento trend dlouho nevydržel.

Až příliš odvážné

Největší přešlapy žen, které můžete potkat na každém rohu, jsou příliš odvážné kombinace. Například hluboký výstřih a zároveň i krátké šaty, kde vidíte dané slečně nebo ženě až do žaludku. Zde platí zlaté pravidlo, kdy odhalíte jen jednu část těla. Například když máte hlubový výstřih, neberte si moc krátkou sukni. Nebo jen ukažte nohy, ale už to nepřehánějte u jiných předností. Sexy působí i odhalená záda, které jsou mnohokrát víc šik než vyvalená prsa.

zdroj: pinterest.com

Společenské akce

Další faux pas se často objevuje i na společenských a veřejných akcí. Pokud jdete na festival, snažte se sladit své oblečení pro outdoorové akce. V opačném případě, když jdete na svatbu a máte krásné večerní šaty, tak si k nim neberte motorkářskou koženou bundu nebo větrovku, volte raději sako nebo kabátek.

zdroj: pinterest.com

Moc barev i šperků

Další chybou je příliš mnoho barev. Pokud máte v oblibě pestrobarevné outfity, tak je noste, ale víc jak 5 barev na těle nepůsobí moc hezky. A ne každý odstín nebo barva jdou k sobě. Nepřehánějte to ani s příliš velkou zásobou šperků. Nepotřebujete obrovské náušnice, náhrdelníky a náramky společně. Jaké přešlapy vidíte často vy?

zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEŠLAPY MÓDNÍ POLICIE OBLEČENÍ NEVHONDÁ MÓDA NEVKUSNÉ OBLÉKÁNÍ JAK SE OBLÉCI PŘEŠLAPY

Související články

Jak přežít léto? Přizpůsobte svůj šatník vysokým teplotám

Teploty přesahující 30 stupňů mohou pořádně potrápit. Jak je tomu dobré přizpůsobit šatník, aby vaše tělo netrpělo a zbytečně se navíc nepotilo? Podívejte se na naše tipy, které vám pomohou v pohodlí přečkat léto.

Celý článek

Jak obléknout svůj typ postavy? Zjistěte, co bude slušet právě vám!

Ruku na srdce dámy. Dokážete určit, jaký máte typ postavy a co vám skutečně sluší? Chcete se oblékat podle módních trendů, ale vaše postava k tomu má někdy výhrady? Naučte se rozumět svým proporcím a oblékněte se do toho, co vám bude neskutečně slušet.

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

Maxi šála je stále trendy

Dlouhá šála kolem krku nejen krásně zahřeje, ale taky skvěle vypadá. Správná kombinace vykouzlí z vašeho oblečení krásný look. Jak můžete využít tuhle maxi šálu a jak ji správně uvázat?

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek