dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Nejlépe stárnoucí slavné ženy, které na svůj věk rozhodně nevypadají!

Přidat na Seznam.cz
Slavné ženy jsou v hledáčku celosvětových médií dnes a denně. Obdivujeme je, vzhlížíme k nim a máme je rádi. Které se nejlépe popraly s nemilosrdně plynoucím časem a vypadají neskutečně dobře?

Slavné herečky a modelky září především ve svém mládí, ale ty, které s grácií dokážou stárnout, jsou úspěšné a krásné stále. Samozřejmě se musí brát v potaz genetické předpoklady, životní styl, kosmetické a plastické procedury, ale i beauty režim. Co všechny tyto krásné ženy pojí, je přirozenost. I za pomoci odborníků, kosmetiček nebo drahých produktů dokáží elegantně přijmout proces stárnutí a oslňovat i nadále tím, jak nádherně vypadají.

Susan Sarandon, Jennifer Aniston

Obě talentované herečky vypadají na svůj věk neuvěřitelně mladě. Susan Sarandon má stále stejně plný obličej jako v mládí, což jí ubírá mnoho let. Jennifer Aniston zraje s věkem jako víno. Nejen její účes patří k obdivovaným. Nádherná pleť je u Jennifer po desetiletí tajemstvím toho, že vypadá tak mladě.

 

Cindy Crawford, Jane Fonda

Topmodelka Cindy se udržuje v kondici sportem a zdravým životním stylem. Dnes už její dospívající dcera chodí po molech a vypadá stejně jako její maminka. Jane Fonda je půvabnou dámou, která boří všechny mýty o tom, jak má žena vypadat po osmdesátce.

 

Kim Basinger, Kate Moss

Kim Basinger byla a stále je výjimečně pohlednou ženou. S věkem se mění na spanilou dámu se stejně svůdnými rysy jako v mládí. Topmodelka Kate přirozeně zraje a její krása stále kvete. Modelka se vyhýbá extrémně invazivním procedůrám, její okouzlující půvab je stále stejný. 

 

Jane Seymour, Meryl Streep

Jane Seymour je jedinou ženou, která pózovala pro Playboy ve svých 67 letech. Ve svém věku má i dokonalou postavu. Meryl Streep patří mezi nejlepší herečky planety. Její nepopsatelně éterický půvab s věkem nabírá na intenzitě.

 

Goldie Hawn, Jennifer Lopez

Legenda stříbrného plátna Goldie Hawn a jedna z nejlepších hereček v komických rolích na světě vypadá svěže a nikdo by jí nehádal 73 let! Jennifer Lopez je známou sexy zpěvačkou, která se díky tanci udržuje ve fantastické kondici. Její pleť je obdivována celosvětově. 

 

Michelle Pfeiffer, Halle Berry

Michelle Pfeiffer byla jednou z nejpopulárnějších hereček v 80. a 90. letech. O 30 let později je stále kvetoucí růží hollywoodského nebe. Halle Berry byla první afro-americkou kráskou, která vyhrála prestižní cenu Oskara. Svůdná krása v herečce s věkem jen sílí.

 

Julia Roberts, Salma Hayek

Julia Roberts ve svém věku stále dostává modelingové nabídky a je tváří parfému u značky Lancome. Její ikonický úsměv zůstává okouzlujícím i dnes. Salma Hayek působí dojmem, že vyhrála boj s časem. Nepatrné rozdíly na pleti naznačují jen malé změny, které čas na herečce zanechal.

 

Julianne Moore, Sigourney Weaver

Julianne Moore je nejproslulejší zrzavou herečkou s porcelánovou pletí. Díky dokonalé péči o pleť vypadá o desítky let mladší. Sigourney Weaver září ve filmech od 80. let a s časem nemá žádný problém bojovat: vypadá neobyčejně mladě.

 

Zdroj; pinterest.com, womensday.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI NEJLÉPE STÁRNOUCÍ SLAVNÉ ŽENY VĚK STÁRNUTÍ PŘIROZENOST HEREČKA ZPĚVAČKA MODELKA.

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek