dnes je 28.02.2020 a svátek má Lumír

Nejlépe stárnoucí slavné ženy, které na svůj věk rozhodně nevypadají!

Přidat na Seznam.cz
Slavné ženy jsou v hledáčku celosvětových médií dnes a denně. Obdivujeme je, vzhlížíme k nim a máme je rádi. Které se nejlépe popraly s nemilosrdně plynoucím časem a vypadají neskutečně dobře?

Slavné herečky a modelky září především ve svém mládí, ale ty, které s grácií dokážou stárnout, jsou úspěšné a krásné stále. Samozřejmě se musí brát v potaz genetické předpoklady, životní styl, kosmetické a plastické procedury, ale i beauty režim. Co všechny tyto krásné ženy pojí, je přirozenost. I za pomoci odborníků, kosmetiček nebo drahých produktů dokáží elegantně přijmout proces stárnutí a oslňovat i nadále tím, jak nádherně vypadají.

Susan Sarandon, Jennifer Aniston

Obě talentované herečky vypadají na svůj věk neuvěřitelně mladě. Susan Sarandon má stále stejně plný obličej jako v mládí, což jí ubírá mnoho let. Jennifer Aniston zraje s věkem jako víno. Nejen její účes patří k obdivovaným. Nádherná pleť je u Jennifer po desetiletí tajemstvím toho, že vypadá tak mladě.

 

Cindy Crawford, Jane Fonda

Topmodelka Cindy se udržuje v kondici sportem a zdravým životním stylem. Dnes už její dospívající dcera chodí po molech a vypadá stejně jako její maminka. Jane Fonda je půvabnou dámou, která boří všechny mýty o tom, jak má žena vypadat po osmdesátce.

 

Kim Basinger, Kate Moss

Kim Basinger byla a stále je výjimečně pohlednou ženou. S věkem se mění na spanilou dámu se stejně svůdnými rysy jako v mládí. Topmodelka Kate přirozeně zraje a její krása stále kvete. Modelka se vyhýbá extrémně invazivním procedůrám, její okouzlující půvab je stále stejný. 

 

Jane Seymour, Meryl Streep

Jane Seymour je jedinou ženou, která pózovala pro Playboy ve svých 67 letech. Ve svém věku má i dokonalou postavu. Meryl Streep patří mezi nejlepší herečky planety. Její nepopsatelně éterický půvab s věkem nabírá na intenzitě.

 

Goldie Hawn, Jennifer Lopez

Legenda stříbrného plátna Goldie Hawn a jedna z nejlepších hereček v komických rolích na světě vypadá svěže a nikdo by jí nehádal 73 let! Jennifer Lopez je známou sexy zpěvačkou, která se díky tanci udržuje ve fantastické kondici. Její pleť je obdivována celosvětově. 

 

Michelle Pfeiffer, Halle Berry

Michelle Pfeiffer byla jednou z nejpopulárnějších hereček v 80. a 90. letech. O 30 let později je stále kvetoucí růží hollywoodského nebe. Halle Berry byla první afro-americkou kráskou, která vyhrála prestižní cenu Oskara. Svůdná krása v herečce s věkem jen sílí.

 

Julia Roberts, Salma Hayek

Julia Roberts ve svém věku stále dostává modelingové nabídky a je tváří parfému u značky Lancome. Její ikonický úsměv zůstává okouzlujícím i dnes. Salma Hayek působí dojmem, že vyhrála boj s časem. Nepatrné rozdíly na pleti naznačují jen malé změny, které čas na herečce zanechal.

 

Julianne Moore, Sigourney Weaver

Julianne Moore je nejproslulejší zrzavou herečkou s porcelánovou pletí. Díky dokonalé péči o pleť vypadá o desítky let mladší. Sigourney Weaver září ve filmech od 80. let a s časem nemá žádný problém bojovat: vypadá neobyčejně mladě.

 

Zdroj; pinterest.com, womensday.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI NEJLÉPE STÁRNOUCÍ SLAVNÉ ŽENY VĚK STÁRNUTÍ PŘIROZENOST HEREČKA ZPĚVAČKA MODELKA.

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Přirozené nude líčení

Přirozenost je krásná, nemusíte na sobě mít tunu make-upu, abyste se někomu zalíbila. Nevíte jak na to? My vám rádi pomůžeme a už nemusíte přemýšlet nad každodenním make-upem do práce nebo do školy. 

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Bronzer, díky kterému budete vypadat jako brazilská bohyně

Bronzer je skvělý pomocník, který plně využijeme po celý rok. Jako mávnutím kouzelného proutku budete mít tvář štíhlejší a opálenější, přitom jeho aplikace nezabere mnoho času. Ovládněte kouzlo bronzeru, a budete vypadat jako brazilská bohyně.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci s vlnami v hlavní roli

Honza Kořínek představil novou kolekci účesů s názvem Twenty20. V hlavní roli těchto účesů jsou krásné vlny a známý český kadeřník se nebojí hrát si ani s barvami.

Celý článek