dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Přidat na Seznam.cz
Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

zdroj: @Amanda Seyfried

Ani to ale pro slavné dámy nebylo překážkou, a proto i letos máme možnost se podívat na nejlepší účesy tohoto večera. Společným jmenovatelem všech účesů byla jednoduchost a minimalismus.

@Amanda Seyfried
Účes Amandy Seyfried byl inspirován klasickými hollywoodskými účesy ze 40. let. Elegantní vlny skvěle zvýraznily Amandiny rysy a orámovaly její obličej. Účes navíc skvěle hrál dohromady s jemným líčením a herečka vypadala zkrátka božsky. Nejlepší na tomto looku je fakt, že ho zvládne ho každá z nás. Navlněné vlasy stočíme a připneme na deset minut pinetkou k hlavě, aby se zchladily. Poté je kartáčem rozčešeme a celý účes zafixujeme sprejem na vlasy.

@Anya Taylor-Joy
Herečka, která excelovala v seriálu Dámský gambit, všem ukázala, že účesy s pěšinkou na stranu ještě nevymřely a jsou pořád stejně chic! Dlouhé platinové vlasy spadající do obličeje dodaly celé vizáži na dramatičnosti. V kombinaci se svěžím líčením vypadala Anya božsky a doslova ohromila celý svět.


zdroj: @Anya Taylor-Joy

@Angela Bassett
Zatímco ostatní celebrity se držely s účesy spíše při zemi, hairstylista Angely Bassett zvolil kreativnější cestu. Velmi trendy zapletený cop na stranu, který byl dlouhý až do pasu, herečku proměnil v princeznu večera. Při bližším pohledu zjistíte, že uvnitř copu vede ještě jeden menší zapletený cop. Zkrátka pohádkový účes.


zdroj: @Angela Bassett

@Kaley Cuoco
Kaley Cuoco pozvedla pandemické předávání cen ještě na vyšší úroveň. Všem totiž dokázala, že i s lehkými vlnami lze udělat velkou parádu. Ke své majestátní róbě od Oscara de la Renty zvolila nedbalé a lehké vlny. Účes působil velmi přirozeně, a navíc byl dobře zafixovaný, takže Kaley vydržel i na její ,,afterparty‘‘ plnou jídla.


zdroj: @Kaley Cuoco


zdroj: @Kaley Cuoco

@Andra Day
Vítězka Zlatého glóbu za nejlepší herečku patřila k těm, kteří zvolili jít nápaditější cestou. Její kudrnatý drdol vyčesaný do vrchu dodal šťávu celému looku, kterému vévodila róba značky Chanel. Účes byl navíc ozvláštněn ombré barvou kudrlin a skvěle byly zakomponovány i baby vlásky vyčesané do čela.


zdroj: @Andra Day

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ZLATÉ GLOBY 2021 ZLATÉ GLÓBY KALEY CUOCO OSCAR DE LA RENTA

Související články

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek