dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Přidat na Seznam.cz
Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

zdroj: @Amanda Seyfried

Ani to ale pro slavné dámy nebylo překážkou, a proto i letos máme možnost se podívat na nejlepší účesy tohoto večera. Společným jmenovatelem všech účesů byla jednoduchost a minimalismus.

@Amanda Seyfried
Účes Amandy Seyfried byl inspirován klasickými hollywoodskými účesy ze 40. let. Elegantní vlny skvěle zvýraznily Amandiny rysy a orámovaly její obličej. Účes navíc skvěle hrál dohromady s jemným líčením a herečka vypadala zkrátka božsky. Nejlepší na tomto looku je fakt, že ho zvládne ho každá z nás. Navlněné vlasy stočíme a připneme na deset minut pinetkou k hlavě, aby se zchladily. Poté je kartáčem rozčešeme a celý účes zafixujeme sprejem na vlasy.

@Anya Taylor-Joy
Herečka, která excelovala v seriálu Dámský gambit, všem ukázala, že účesy s pěšinkou na stranu ještě nevymřely a jsou pořád stejně chic! Dlouhé platinové vlasy spadající do obličeje dodaly celé vizáži na dramatičnosti. V kombinaci se svěžím líčením vypadala Anya božsky a doslova ohromila celý svět.


zdroj: @Anya Taylor-Joy

@Angela Bassett
Zatímco ostatní celebrity se držely s účesy spíše při zemi, hairstylista Angely Bassett zvolil kreativnější cestu. Velmi trendy zapletený cop na stranu, který byl dlouhý až do pasu, herečku proměnil v princeznu večera. Při bližším pohledu zjistíte, že uvnitř copu vede ještě jeden menší zapletený cop. Zkrátka pohádkový účes.


zdroj: @Angela Bassett

@Kaley Cuoco
Kaley Cuoco pozvedla pandemické předávání cen ještě na vyšší úroveň. Všem totiž dokázala, že i s lehkými vlnami lze udělat velkou parádu. Ke své majestátní róbě od Oscara de la Renty zvolila nedbalé a lehké vlny. Účes působil velmi přirozeně, a navíc byl dobře zafixovaný, takže Kaley vydržel i na její ,,afterparty‘‘ plnou jídla.


zdroj: @Kaley Cuoco


zdroj: @Kaley Cuoco

@Andra Day
Vítězka Zlatého glóbu za nejlepší herečku patřila k těm, kteří zvolili jít nápaditější cestou. Její kudrnatý drdol vyčesaný do vrchu dodal šťávu celému looku, kterému vévodila róba značky Chanel. Účes byl navíc ozvláštněn ombré barvou kudrlin a skvěle byly zakomponovány i baby vlásky vyčesané do čela.


zdroj: @Andra Day

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ZLATÉ GLOBY 2021 ZLATÉ GLÓBY KALEY CUOCO OSCAR DE LA RENTA

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek