dnes je 22.10.2021 a svátek má Sabina

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Přidat na Seznam.cz
Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

zdroj: @Amanda Seyfried

Ani to ale pro slavné dámy nebylo překážkou, a proto i letos máme možnost se podívat na nejlepší účesy tohoto večera. Společným jmenovatelem všech účesů byla jednoduchost a minimalismus.

@Amanda Seyfried
Účes Amandy Seyfried byl inspirován klasickými hollywoodskými účesy ze 40. let. Elegantní vlny skvěle zvýraznily Amandiny rysy a orámovaly její obličej. Účes navíc skvěle hrál dohromady s jemným líčením a herečka vypadala zkrátka božsky. Nejlepší na tomto looku je fakt, že ho zvládne ho každá z nás. Navlněné vlasy stočíme a připneme na deset minut pinetkou k hlavě, aby se zchladily. Poté je kartáčem rozčešeme a celý účes zafixujeme sprejem na vlasy.

@Anya Taylor-Joy
Herečka, která excelovala v seriálu Dámský gambit, všem ukázala, že účesy s pěšinkou na stranu ještě nevymřely a jsou pořád stejně chic! Dlouhé platinové vlasy spadající do obličeje dodaly celé vizáži na dramatičnosti. V kombinaci se svěžím líčením vypadala Anya božsky a doslova ohromila celý svět.


zdroj: @Anya Taylor-Joy

@Angela Bassett
Zatímco ostatní celebrity se držely s účesy spíše při zemi, hairstylista Angely Bassett zvolil kreativnější cestu. Velmi trendy zapletený cop na stranu, který byl dlouhý až do pasu, herečku proměnil v princeznu večera. Při bližším pohledu zjistíte, že uvnitř copu vede ještě jeden menší zapletený cop. Zkrátka pohádkový účes.


zdroj: @Angela Bassett

@Kaley Cuoco
Kaley Cuoco pozvedla pandemické předávání cen ještě na vyšší úroveň. Všem totiž dokázala, že i s lehkými vlnami lze udělat velkou parádu. Ke své majestátní róbě od Oscara de la Renty zvolila nedbalé a lehké vlny. Účes působil velmi přirozeně, a navíc byl dobře zafixovaný, takže Kaley vydržel i na její ,,afterparty‘‘ plnou jídla.


zdroj: @Kaley Cuoco


zdroj: @Kaley Cuoco

@Andra Day
Vítězka Zlatého glóbu za nejlepší herečku patřila k těm, kteří zvolili jít nápaditější cestou. Její kudrnatý drdol vyčesaný do vrchu dodal šťávu celému looku, kterému vévodila róba značky Chanel. Účes byl navíc ozvláštněn ombré barvou kudrlin a skvěle byly zakomponovány i baby vlásky vyčesané do čela.


zdroj: @Andra Day

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ZLATÉ GLOBY 2021 ZLATÉ GLÓBY KALEY CUOCO OSCAR DE LA RENTA

Související články

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek