dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Přidat na Seznam.cz
Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.
Zalando kolekce nové generace

Nová kampaň Zalando

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, zahájila svou nejnovější kampaň s názvem „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“. Kampaň představuje nejžádanější sezónní looky z Designer nabídky na Zalandu. O styling inspirativní kampaně se osobně postarala  kreativní skupina přátel působící v módním průmyslu.


Zdroj: se svolením Zalando

Inspirující trendy

Nová spolupráce přichází se svěžími nápady a inspirativními módními trendy. Pařížský stylista Edem Dossou zve své blízké přátele, jako jsou fotograf Justin French, konzultantka Laurence Kleinknecht, castingová režisérka a DJka Dourane a modelka a zpěvačka Melissa Bon, aby se podělili o své jedinečné individuální styly z nejnovější nabídky Zalando Designer. Tato nová generace módy je zachycena v klasickém stylu ročenky ve stylových outfitech od věhlasných návrhářských značek, které jsou dnes dostupné na Zalandu. Kampaň obsahuje individuální portréty a skupinové snímky, které pořídil fotograf Justin French ve spolupráci se stylistou Edem Dossou a producenty ze společnosti Kitten Productions. 


Zdroj: se svolením Zalando

High fashion v kategorii Designer

Kategorie Designer na Zalandu je místem, kde se zákazníci mohou inspirovat luxusní módou a mohou objevovat a nakupovat jak věhlasné, tak začínající značky. Najdete zde návrhářské značky, jako např. Missoni, Erdem, gcds, David Koma, Staud, 032C, Mansur Gavriel, MM6 a také Victoria Beckham, Proenza Schouler a Roksanda. Cílem je být platformou, kterou si vybírají zákazníci i značky, a zároveň podporovat udržitelnost, rozmanitost a inkluzi. Inspirovat se můžete například těmito konkrétními kousky, které jsou také k dostání na Zalandu.

                                                                                        Maison Margiela 470euro/Moschino 700euro


A.W.A.K.E. MODE 414,99euro/Alice + Olivia visto 295euro

 

Přidat na Seznam.cz
ZALANDO KOLEKCE ZALANDO MÓDA KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Související články

Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů.

Celý článek
Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek