dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Největší trendy Instagramu 2018

Přidat na Seznam.cz
Síla sociálních sítí nezná mezí, a tak i v roce 2018 Instagram ovládly trendy, které si dost možná získaly sympatie i nejedné z nás.

Módních trendů bylo v letošním roce k vidění strašná spousta. Teď je jen otázkou, který z nich propluje i do dalšího roku a který naopak upadne v zapomnění. Pokud jste i vy podlehly některému z těchto trendů, nechte se inspirovat, jak je nosit i následující sezónu.

Noční košile nejen v noci

Jestli jste si tento rok pořídily podobnou košilku, na jaře, jako když ji najdete. Bude skvěle vypadat na obyčejném bílém triku s koženou bundou a vlněnou šálou. Tolik oblíbené biker boots můžete vyměnit za tenisky nebo se stoupajícími teplotami i za podpatky.

Celine Alphabet

Nebylo instagramového účtu světových influencerek, na kterém by nebylo k vidění ikonické „písmeno". Trend, který se šířil doslova světelnou rychlostí. Pozlacené písmeno s hrubou strukturou, které bylo k dostaní ve velkém, ale také i v mini provedení.

Slaměné tašky

Letošní rok byl také rokem kabelek, kdy jeden model střídal druhý. Tím prvním a zárveň asi největším byla mánie slaměných kabelek a proutěných košíků. Z celého tohoto trendu vzešla ikonická kabelka značky Cult Gaia (poz.red. na poslední fotce). Malá, ne příliš praktická, ale za to tak fotogenická.

Leopard slip skirt

Zvířecí motivy byly vůbec tuto sezónu trendy, ale jistě jedním z největších, který zasáhl právě Instagram byla sukně s leopardím potiskem. Vzdušný materiál nahrával letním měsícům. Kdo by ji nenosil rád? Výrazný kousek, který lze lehce kombinovat. 

Korálkování

Proutěná kabelka byla nahrazená korálkovou. Opět asi nemůžeme mluvit o praktičnosti. Ovšem oku lahodí. Oblíbenou se stala nejdříve především v New Yorku, ale později byla k vidění i u nás. 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
TRENDY INSTAGRAM MÓDNÍ TRENDY 2018 ANIMAL PRINT SLIP SKIRT CELINE BEADED BAG ZVÍŘECÍ VZORY CULT GAIA DÁMSKÁ MÓDA DOPLŇKY A ŠPERKY

Související články

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

POKRAČOVÁNÍ REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Na začátku března jsme vás infomovali o spuštění unikátní reality show v online světě - INSTAHERO / Česko - Slovensko hledá influencera. Nyní je show již ve své polovině. 

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Trička s potiskem vás naučí nový rozměr ve světě módy

Že je tenhle styl jen pro náctileté dívky? V žádném případě. Trička s potiskem vládnou momentálně světu módy. Najdete si k nim cestu i vy?

Celý článek

Smyslná Gisele Bündchen v nové kampani šperků Vivara

Šperky Vivara prezentuje jedna z nejkrásnějších žen světa. Gisele Bündchen před objektivem okusuje zakázané ovoce.

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

Jarní inspirace: Móda pro všechny pohodový holky

Nebaví vás upnuté legíny, načančané svetry ani lodičky na vysokém podpatku? Rozumíme vám. Tady je malá inspirace, jak oživit šatník, pokud jste pohodová holka s otevřenou myslí a smyslem pro praktickou módu.

 

Celý článek