dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Největší trendy Instagramu 2018

Přidat na Seznam.cz
Síla sociálních sítí nezná mezí, a tak i v roce 2018 Instagram ovládly trendy, které si dost možná získaly sympatie i nejedné z nás.

Módních trendů bylo v letošním roce k vidění strašná spousta. Teď je jen otázkou, který z nich propluje i do dalšího roku a který naopak upadne v zapomnění. Pokud jste i vy podlehly některému z těchto trendů, nechte se inspirovat, jak je nosit i následující sezónu.

Noční košile nejen v noci

Jestli jste si tento rok pořídily podobnou košilku, na jaře, jako když ji najdete. Bude skvěle vypadat na obyčejném bílém triku s koženou bundou a vlněnou šálou. Tolik oblíbené biker boots můžete vyměnit za tenisky nebo se stoupajícími teplotami i za podpatky.

Celine Alphabet

Nebylo instagramového účtu světových influencerek, na kterém by nebylo k vidění ikonické „písmeno". Trend, který se šířil doslova světelnou rychlostí. Pozlacené písmeno s hrubou strukturou, které bylo k dostaní ve velkém, ale také i v mini provedení.

Slaměné tašky

Letošní rok byl také rokem kabelek, kdy jeden model střídal druhý. Tím prvním a zárveň asi největším byla mánie slaměných kabelek a proutěných košíků. Z celého tohoto trendu vzešla ikonická kabelka značky Cult Gaia (poz.red. na poslední fotce). Malá, ne příliš praktická, ale za to tak fotogenická.

Leopard slip skirt

Zvířecí motivy byly vůbec tuto sezónu trendy, ale jistě jedním z největších, který zasáhl právě Instagram byla sukně s leopardím potiskem. Vzdušný materiál nahrával letním měsícům. Kdo by ji nenosil rád? Výrazný kousek, který lze lehce kombinovat. 

Korálkování

Proutěná kabelka byla nahrazená korálkovou. Opět asi nemůžeme mluvit o praktičnosti. Ovšem oku lahodí. Oblíbenou se stala nejdříve především v New Yorku, ale později byla k vidění i u nás. 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
TRENDY INSTAGRAM MÓDNÍ TRENDY 2018 ANIMAL PRINT SLIP SKIRT CELINE BEADED BAG ZVÍŘECÍ VZORY CULT GAIA DÁMSKÁ MÓDA DOPLŇKY A ŠPERKY

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Připomeňte si největší instagramové trendy tohoto léta

Instagram patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím. Módní značky i influenceři předvádějí svůj obsah právě na této digitální platformě a představují nejnovější trendy. Ovlivnil i vás nějaký aktuální trend natolik, že jste si ho musela pořídit? 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek