dnes je 23.02.2019 a svátek má Svatopluk

Největší trendy Instagramu 2018

Síla sociálních sítí nezná mezí, a tak i v roce 2018 Instagram ovládly trendy, které si dost možná získaly sympatie i nejedné z nás.

Módních trendů bylo v letošním roce k vidění strašná spousta. Teď je jen otázkou, který z nich propluje i do dalšího roku a který naopak upadne v zapomnění. Pokud jste i vy podlehly některému z těchto trendů, nechte se inspirovat, jak je nosit i následující sezónu.

Noční košile nejen v noci

Jestli jste si tento rok pořídily podobnou košilku, na jaře, jako když ji najdete. Bude skvěle vypadat na obyčejném bílém triku s koženou bundou a vlněnou šálou. Tolik oblíbené biker boots můžete vyměnit za tenisky nebo se stoupajícími teplotami i za podpatky.

Celine Alphabet

Nebylo instagramového účtu světových influencerek, na kterém by nebylo k vidění ikonické „písmeno". Trend, který se šířil doslova světelnou rychlostí. Pozlacené písmeno s hrubou strukturou, které bylo k dostaní ve velkém, ale také i v mini provedení.

Slaměné tašky

Letošní rok byl také rokem kabelek, kdy jeden model střídal druhý. Tím prvním a zárveň asi největším byla mánie slaměných kabelek a proutěných košíků. Z celého tohoto trendu vzešla ikonická kabelka značky Cult Gaia (poz.red. na poslední fotce). Malá, ne příliš praktická, ale za to tak fotogenická.

Leopard slip skirt

Zvířecí motivy byly vůbec tuto sezónu trendy, ale jistě jedním z největších, který zasáhl právě Instagram byla sukně s leopardím potiskem. Vzdušný materiál nahrával letním měsícům. Kdo by ji nenosil rád? Výrazný kousek, který lze lehce kombinovat. 

Korálkování

Proutěná kabelka byla nahrazená korálkovou. Opět asi nemůžeme mluvit o praktičnosti. Ovšem oku lahodí. Oblíbenou se stala nejdříve především v New Yorku, ale později byla k vidění i u nás. 

pinterest.com

TRENDY INSTAGRAM MÓDNÍ TRENDY 2018 ANIMAL PRINT SLIP SKIRT CELINE BEADED BAG ZVÍŘECÍ VZORY CULT GAIA DÁMSKÁ MÓDA DOPLŇKY A ŠPERKY

Související články

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek