dnes je 08.04.2020 a svátek má Ema

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Přidat na Seznam.cz
Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Tuto dobu ovládly aplikace. Jednou z nich je Instragram, který se může stát velmi nápomocným a šikovným nástrojem k vašemu podnikání, či dokonce v osobním životě. Je to sociální síť, která svým uživatelům umožňuje sdílet fotografie a videa. Stačí jen jediné, založit si jej a snažit se nasbírat co nejvíce sledujících. Vytvářet kvalitní obsah jak po stránce vzhledové, tak i po stránce obsahové.

Být či nebýt online

Kavárna bez instagramových fotek čerstvě našlehané kávy či vynikajícího koláče bude prostě out. Fitness trenér, který si pravidelně nebude fotit své denní jídlo či tréninky v posilovně, jistě nebude tak úspěšný. Modelka, která ovlivní spousty mladých holek při ukázce svého (ne)všedního dne, nebude mít bez Instagramu tolik nabídek ke spolupráci. Toto vše instagramový svět nabízí. Po přidání fotek můžete označit i místa či tzv. „hashtagy“, pod kterými vás může kdokoliv vyhledat. 

Celý svět kolem nás je jeden velký marketing. Ať už to jsou reklamy, sociální sítě nebo tisk. Každý podnikatel by měl vědět, že bez řádné propagace není zisku. V tomto zmíněná aplikace funguje skvěle. Je to perfektní nástroj moderní doby. Jste spíše pasivní a nechcete své životy vystavovat online? Zajímají vás informace nebo jen chcete „sledovat“ ostatní? Nebojte se, i pro vás je zde místo. Můžete si vyhledávat různé fotografie, nechat se inspirovat recepty nebo zkoumat módní trendy. 

Jak na síti vydělávat

Skrze Instagram se dají vydělat i hezké peníze. Existují tzv. influenceři, kteří prezentují svůj život na sociálních sítích. Mají krásné a profesionální fotografie, poutavé texty a velmi často doporučují nějaké určité zboží. Funguje to snadno, pokud mají větší počet sledujících – nejméně pár tisíc – pak je osloví nějaká firma, společnost, živnostník nebo kdokoliv, kdo stojí o vzájemně prospěšnou spolupráci. V případě, že to mezi nimi zajiskří, dohoda je na světě. 

Funguje to několika způsoby, buď se obě strany domluví na propagaci určité věci za peníze nebo za tzv. barter – tedy místo financí obdrží určitý produkt či službu zdarma. Je to zajímavá možnost, jak si přivydělat během studia či práce. Ti nejlepší z nich se tím dokonce zvládnou i uživit. Výdělky se tak mohou pohybovat i do řádek statisíců. Vybírat můžete z dekorativních produktů, kosmetiky, oblečení, jídel, nápojů až po tipy na dovolenou. Fantazii se meze nekladou a většinou se také dozvíte hodnocení či názor na určitý produkt, což běžným uživatelům usnadní dilema, zdali konkrétní věc koupit či ne. V některých případech mají influenceři pro vás sjednanou slevu uvedenou v procentech.

Otázkou pak zůstává, jestli se Instagram pak nestává až příliš dokonalým virtuálním a marketingovým místem pro všechny "slepě" přihlížející.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
INSTAGRAM MOBILNÍ APLIKACE INSPIRATIVNÍ INSTAGRAMOVÉ PROFILY INSPIRACE KRÁSNÉ FOTKY PROČ BÝT ONLINE LIFESTYLE ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek

Pyžamo jako součást vašeho outfitu

Pyžamo je vhodné nejen na večerní relax a přípravu ke spánku, ale také může skvěle posloužit jako pohodlná součást vašeho každodenního outfitu. Že nevěříte?

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jak bojovat se zamlžením brýlí při nošení roušky, poradí optometrista

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Noste roušky, jsme v tom totiž společně! Jestli ale také bojujete se zamlžováním vašich brýlí při nošení roušky, pak právě pro vás je tento článek...

Celý článek