dnes je 06.08.2020 a svátek má Oldřiška

Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce

Přidat na Seznam.cz
Soucit, lásku, smutek i nadšení ve vás vyvolá neoficiální spot pro značku Adidas, který vytvořil 26letý režisér Eugen Merher.

Posíláte si s kamarádkami zajímavé odkazy na různé články či videa, která vás nějakým způsobem osloví? My to tak v redakci děláme a právě video, které v tomto článku najdete v naší šéfredaktorce Péťe, i ve mně samotné, vyvolalo hodně silné emoce. Přiznáme se, že i slza ukápla.

Mladý režisér Eugen Merher vytvořil reklamní spot, který zaměřil na staršího muže, žijícího v domově pro seniory se zvláštním režimem. Bývalý maratonský běžec žije ze dne na den odevzdán osudu až do chvíle, kdy narazí na své staré běžecké boty. Nic ho už nemůže zastavit. Snad jen přísný personál?! Muž touží alespoň ještě jednou vyběhnout ven. Podaří se mu to? Podívejte se na video pod článkem.

Merher nelenil a video zaslal i představitelům značky Adidas, doposud však údajně nemá žádnou zpětnou vazbu. Spot přitom shlédlo již více než deset miliónů lidí za méně než měsíc. Takže o velkém úspěchu nemůžeme pochybovat.

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN ADIDAS EUGEN MERHER ADIDAS BREAK FREE VIDEO

Související články

Nový robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 vám usnadní práci

Zvířecí chlupy, prach a chmoury nebo třeba rozsypaná čočka, saze a šmouhy… Nepořádek, který je třeba uklidit. Pro ten nejpohodlnější úklid domácnosti vyvinula značka Rowenta nejtenčí a zcela intuitivní robotický vysavač Explorer Serie 60. Takže se už jednou pro vždy obejdete bez kouzel či něčí pomoci.

Celý článek

Pozitivní přístup k životu

Za poslední dobu se mnoha lidem kvůli koronavirové situaci na povrch vydralo několik problémů. Jak pracovních, osobních tak psychických. Jak si zajistit pozitivní přístup za každé situace?

Celý článek

Brýle inspirované lidmi z historie Československa navrhuje mladá česká značka Optiqa

Nová kolekce obrub studia Optiqa bude představena na podzimním Designbloku, již teď má ale značka Optiqa otevřenou vlastní brýlařskou dílnu a obchod s vintage brýlemi, ve kterém si budete moct koupit brýle, jaké nosil Josef Čapek, Jaroslav Ježek, Jan Werich či Milada Horáková.

Celý článek

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Jaké jsou výhody nošení čoček a kdy zvolit brýle, radí odborník

Dvě třetiny české populace trpí problémy se zrakem. Pravděpodobně i proto roste poptávka po kontaktních čočkách nebo alespoň v kombinaci s brýlemi. Jaké výhody skýtají čočky a kdy raději nosit brýle, radí Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa.

Celý článek

Je možné přátelství mezi mužem a ženou?

Na tuhle otázku je těžké jednoznačně odpovědět. Přátelství mezi mužem a ženou někomu zní jako špatný vtip, zatímco jiný to bere jako normální věc. Jak to máte vy?

Celý článek

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek

Co zabalit na léto? Nezapomeňte na kontaktní čočky a sluneční brýle!

Dovolená klepe na dveře, a tak přemýšlíme, co si sbalit na cesty. Kosmetika a oblečení jsou samozřejmostí, ale jak myslíte na své oči? Zrakem vnímáte až 80 % informací a během volna si všechny vjemy chcete užít dvojnásob.

Celý článek