dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

Neoficiální spot značky Adidas ve vás vzbudí emoce

Přidat na Seznam.cz
Soucit, lásku, smutek i nadšení ve vás vyvolá neoficiální spot pro značku Adidas, který vytvořil 26letý režisér Eugen Merher.

Posíláte si s kamarádkami zajímavé odkazy na různé články či videa, která vás nějakým způsobem osloví? My to tak v redakci děláme a právě video, které v tomto článku najdete v naší šéfredaktorce Péťe, i ve mně samotné, vyvolalo hodně silné emoce. Přiznáme se, že i slza ukápla.

Mladý režisér Eugen Merher vytvořil reklamní spot, který zaměřil na staršího muže, žijícího v domově pro seniory se zvláštním režimem. Bývalý maratonský běžec žije ze dne na den odevzdán osudu až do chvíle, kdy narazí na své staré běžecké boty. Nic ho už nemůže zastavit. Snad jen přísný personál?! Muž touží alespoň ještě jednou vyběhnout ven. Podaří se mu to? Podívejte se na video pod článkem.

Merher nelenil a video zaslal i představitelům značky Adidas, doposud však údajně nemá žádnou zpětnou vazbu. Spot přitom shlédlo již více než deset miliónů lidí za méně než měsíc. Takže o velkém úspěchu nemůžeme pochybovat.

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN ADIDAS EUGEN MERHER ADIDAS BREAK FREE VIDEO

Související články

5 tipů, jak vybrat ten pravý diář

Ještě jste to také nestihli? Nevadí, nebudete první ani poslední. Mnozí z nás pořizují diáře a kalendáře na rok 2020 až v průběhu ledna, někdy i února… Přinášíme vám pět tipů, na co se při výběru toho své dokonalého diáře zaměřit.

Celý článek

Jak zvládat home-office a stylově si zařídit pracovnu

Pracovat z domova není snadné, i když se na první pohled zdá, že je to ideální práce. Nemusíte vstávat brzo, oblékat se a představa vypadá asi tak, že v teple sedíte v posteli s notebookem na klíně. Realita je většinou jiná. Je potřeba si domácí prostředí přeměnit na vkusnou pracovnu, kde se budete cítit dobře.

Celý článek

Tři diáře, které vám v roce 2020 usnadní život a motivují vás k lepším zítřkům

Také byste bez diáře neudělali ani krok? Možná si ve výsledku ani neuvědomujeme, kolik času nám rozvážné a přesné plánování každého dne ušetří času. Vybrali jsme tři designové a praktické diáře, které vám nabídnou něco navíc.

Celý článek

Svíčka jako skvělý vánoční dárek a designový prvek na každou příležitost

Svíčky jsou krásným designovým prvkem, zvláště pak v čase Vánoc. Hodí se i při jiných příležitostech a jen na vás, které zvolíte. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si moderně zpříjemnit prostředí pomocí svíček.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek

Speciální edice tenisek Stella McCartney a Adidas Stan Smith

Kdo by neznal legendární model tenisek Adidas Stan Smith. Za pár dní bude v prodeji další z modelů, který vznikl ve spolupráci se Stellou McCartney. Čím že je tento model tak speciální?

Celý článek

Baví vás udržitelnost a etika výroby? Kompostovatelné sáčky Frusack vás budou bavit dvojnásob

Kompostovatelné sáčky vyrobené z prvotřídního švýcarského vlákna přináší nejenom útěchu naší planetě a její budoucnosti, ale jsou odrazem toho, co dokážou dvě šikovné české holky dotáhnout až na světovou úroveň.

Celý článek