dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Neonově zelená se stává nejvíce trendy barvou letošní zimy

Přidat na Seznam.cz
Extravagantní neonově zelená barva ovládla nejen mola během týdnů módy, ale v poslední době také ulice. Celebrity a návrháři rozhodli, že je již dost neutrálních barev během mrazivých dnů, a proto vsadili na odvážnou zelenou. Troufnete si i vy?

Týden módy, na kterém návrháři předváděli budoucí trendy pro jaro a léto 2019, byl plný psychedelických obrazců a také extravagantních barev. Vládla převážně neonově zelená. Celebritám se ovšem nechtělo čekat až na jarní počasí, aby mohly tuto barvu nosit, a proto se ji rozhodly ukázat již během sychravých zimních dnů. Stranou jde minimalismus a zemité odstíny, na scénu přichází extravagance a křiklavé barvy.

Ačkoliv se může zdát, že tato barva není vhodná na každodenní nošení, opak je pravdou. Modelka Kendall Jenner se rozhodla sjednotit barvu topu s neonově zelenými očními linkami. Televizní osobnost Kim Kardashian se nebála vzít si neonově zelený top se sukní na důležitou společenskou událost a herečka Blake Lively vyrazila propagovat nový film celá oděna do neonově zeleného looku z dílny módního domu Versace. Můžete se inspirovat některými oblíbenými outfity celebrit, či si zvolit vlastní cestu, jak tuto extravagantní barvu začlenit do svého šatníku.

Vogue.com, Eonline.com

Přidat na Seznam.cz
ZELENÁ KENDALL JENNER KIM KARDASHIAN MODNÍ TRENDY ZIMNÍ TRENDY BLAKE LIVELY HAILEY BALDWIN

Související články

Kim Kardashian navrhla ve spolupráci s Carolinou Lemke futuristické sluneční brýle

Americká televizní osobnost Kim Kardashian navázala spolupráci s německou značkou slunečních brýlí Carolinou Lemke. Z kolaborace vzešly futuristické sluneční brýle v různo barevném provedení. 

Celý článek

Korálové fashion must have velí lednu

Barvou roku 2019 je korálová, to už víme. Poohlédli jsme se proto ke konci roku po trendech v tomto odstínu růžové a už teď víme, že vládnout bude nejenom prvnímu měsíci nového roku.

Celý článek

Obrazem: Jak oslavily konec roku známé osobnosti?

Bujaré, akční, pohodové i veselé oslavy přelomu roku 2018 / 2019 proběhly snad po celém Světě. Jak oslavily poslední den v roce zahraniční celebrity?

Celý článek

10 nejlépe placených modelek za rok 2018

Jsou krásné, mají dokonalé křivky a svět módy je zbožňuje. Jsou ale také byznysmenky. Ty nejlepší ví, jak v tom chodit!

Celý článek

Jaké jsou největší módní trendy z kolekcí Pre-Fall 2019?

Ačkoliv přinesly nové Pre-Fall kolekce několik svěžích nápadů, většina z nich se již v minulých sezonách objevily. Na podzim 2019 budou znovu na vrcholu. Jaké trendy předpověděly největší módní domy? 

Celý článek

Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

Curlingovým žehličkám propůjčila Kendall Jenner své jméno i svou tvář. Tato spolupráce ji v podstatě vrátila zpět do podnikání v „kráse“

Celý článek

Největší módní influenceři roku 2018

Lidé nás, zejména na sociálních sítích, svými příspěvky velmi ovlivňují. A my si to mnohdy ani neuvědomujeme. Jací jsou největší módní influenceři roku 2018?

Celý článek

10 nejlepších dámských kozaček na podzim a zimu

Pro tuto sezónu nám módní bozi přichystali mnoho různých podzimních a zimních trendů v oblasti kozaček. Které to jsou?

Celý článek