dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Neplastuj! Pij zásaditou vodu ze skla!

Přidat na Seznam.cz
Všichni jistě víme, že voda je základem života. Bez ní bychom dlouhodobě nepřežili a společně s ní v těle funguje vše, jak má. Zkuste pít vodu jinak než z plastů, ulevíte planetě, ale zejména sobě!

Složité procesy, jednoduchý výsledek

Každá buňka v našem těle potřebuje mít vhodnou a kvalitní výživu, čemuž napomáhá právě voda. Ta zajišťuje dopravu výživných látek a kyslíku k buňkám našeho organismu, a stojí za spoustou složitých i složitějších procesů, které se dále v těle dějí. Nakonec voda člověka, který se právě narodil, tvoří tělo asi ze ¾. Zatímco tělo člověka, který umírá, tvoří voda už jen z poloviny. Vodu nahrazují soli, které se v těle usazují a zrychlují stárnutí těla, tuhost kloubů, poškození tepen a jiných částí našeho těla, kterými proudí kapalné látky. Proto je výběr vody tak nesmírně důležitý!

Pijte dříve, než máte žízeň!

Má to hned několik důvodů. Ten, který vám řekne nejvíce, je, že dlouhodobá dehydratace se podílí na rozšíření civilizačních nemocí v důsledků zahlcení těla toxiny. Proto je chyba pít vodu až ve chvíli, kdy máte žízeň. Doplňovat tekutiny musíte v průběhu celého dne rovnoměrně. Pocit žízně tělo vyvolává ve chvíli, kdy se hustota tělních tekutin zvýší nad bezpečnou hodnotu.

„Zvýšená kyselost organismu je příčinou všech degenerativních nemocí. Když dojde k porušení rovnováhy a organismus začne ukládat kyselost a toxické látky ve vyšší míře, než dokáže vyloučit, pak se objevují nemoci“ - MUDr. Robert O. Young

 

Kvalitní voda s dovážkou až k vám domů nebo do firmy

Hodně jsme studovali a zajímali se o kvalitní vody, které jsou dostupné u nás v České republice. Mluvíme o těch balených, které lze běžně v obchodě koupit. U nás rozhodně vyhrála islandská ledovcová voda Aqua Angels, která je navíc ve vratném skleněném obalu nebo v permanentní kovové láhvi. Ostatně tu jsme si vzali i na naše toulky Toskánskem a provázela nás doslova všude. Tato voda má nízkou mineralizaci, která nezatíží vaše tělo a nastartuje potřebnou hydrataci. Vysoce zásadité pH 8.8 obnovuje rovnováhu a vysoký obsah kyslíku okamžitě revitalizuje. Voda je díky jemnému složení velmi chutná, a navíc si ji můžete objednat přímo k vám domů. Vratné obaly si společnost navíc hned zase odveze.

Vratné obaly a krásný design

Společnost Aqua Angels dbá na kvalitu, praktičnost a ekologičnost svých výrobků, proto skleněné barely převáží v dřevěných bedýnkách, jak tomu bylo v USA již od roku 1898, kdy vznikl systém dodávky vody v pěti-galonových skleněných barelech ke konečnému spotřebiteli. A nebudeme si nic nalhávat, pití ze skleněných obalů prostě chutná nejlépe.

aqua-angels.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE RADY REDAKCE AQUA ANGELS ZÁSADITÁ VODA ZDRAVÁ VODA PITNÁ VODA SKLENĚNÉ OBALY ZERO WASTE

Související články

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek

Drobnosti, které vám na cestách nesmí chybět

Jestliže patříte mezi milovníky letního cestování a je jedno, jestli se vydáte po krásách České republiky, nebo za většími dálkami, vždy se vám bude hodit pár praktických vychytávek. Perfektní řešení najdete ve 100CLASS concept store.

 

Celý článek

Dokonalé obočí a jak ho dosáhnout

Dnešním trendem je přirozené a husté obočí. K jeho úpravě už tedy nepotřebujeme hlavně pinzetu, ale sérum na růst, tužku na zvýraznění a případně gel nebo řasenku na obočí. Hlavní je ale přirozenost a s tou vám teď poradíme.

Celý článek