dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Neplastuj! Pij zásaditou vodu ze skla!

Přidat na Seznam.cz
Všichni jistě víme, že voda je základem života. Bez ní bychom dlouhodobě nepřežili a společně s ní v těle funguje vše, jak má. Zkuste pít vodu jinak než z plastů, ulevíte planetě, ale zejména sobě!

Složité procesy, jednoduchý výsledek

Každá buňka v našem těle potřebuje mít vhodnou a kvalitní výživu, čemuž napomáhá právě voda. Ta zajišťuje dopravu výživných látek a kyslíku k buňkám našeho organismu, a stojí za spoustou složitých i složitějších procesů, které se dále v těle dějí. Nakonec voda člověka, který se právě narodil, tvoří tělo asi ze ¾. Zatímco tělo člověka, který umírá, tvoří voda už jen z poloviny. Vodu nahrazují soli, které se v těle usazují a zrychlují stárnutí těla, tuhost kloubů, poškození tepen a jiných částí našeho těla, kterými proudí kapalné látky. Proto je výběr vody tak nesmírně důležitý!

Pijte dříve, než máte žízeň!

Má to hned několik důvodů. Ten, který vám řekne nejvíce, je, že dlouhodobá dehydratace se podílí na rozšíření civilizačních nemocí v důsledků zahlcení těla toxiny. Proto je chyba pít vodu až ve chvíli, kdy máte žízeň. Doplňovat tekutiny musíte v průběhu celého dne rovnoměrně. Pocit žízně tělo vyvolává ve chvíli, kdy se hustota tělních tekutin zvýší nad bezpečnou hodnotu.

„Zvýšená kyselost organismu je příčinou všech degenerativních nemocí. Když dojde k porušení rovnováhy a organismus začne ukládat kyselost a toxické látky ve vyšší míře, než dokáže vyloučit, pak se objevují nemoci“ - MUDr. Robert O. Young

 

Kvalitní voda s dovážkou až k vám domů nebo do firmy

Hodně jsme studovali a zajímali se o kvalitní vody, které jsou dostupné u nás v České republice. Mluvíme o těch balených, které lze běžně v obchodě koupit. U nás rozhodně vyhrála islandská ledovcová voda Aqua Angels, která je navíc ve vratném skleněném obalu nebo v permanentní kovové láhvi. Ostatně tu jsme si vzali i na naše toulky Toskánskem a provázela nás doslova všude. Tato voda má nízkou mineralizaci, která nezatíží vaše tělo a nastartuje potřebnou hydrataci. Vysoce zásadité pH 8.8 obnovuje rovnováhu a vysoký obsah kyslíku okamžitě revitalizuje. Voda je díky jemnému složení velmi chutná, a navíc si ji můžete objednat přímo k vám domů. Vratné obaly si společnost navíc hned zase odveze.

Vratné obaly a krásný design

Společnost Aqua Angels dbá na kvalitu, praktičnost a ekologičnost svých výrobků, proto skleněné barely převáží v dřevěných bedýnkách, jak tomu bylo v USA již od roku 1898, kdy vznikl systém dodávky vody v pěti-galonových skleněných barelech ke konečnému spotřebiteli. A nebudeme si nic nalhávat, pití ze skleněných obalů prostě chutná nejlépe.

aqua-angels.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE RADY REDAKCE AQUA ANGELS ZÁSADITÁ VODA ZDRAVÁ VODA PITNÁ VODA SKLENĚNÉ OBALY ZERO WASTE

Související články

Jarní smoothie recepty

Vitaminová bomba v podobě smoothie je oblíbenou svačinkou v teplých měsících. Přinášíme vám 6 nejlepších zdravých receptů, které si může udělat každý. Na co se můžete těšit? Nastartují imunitu, a navíc skvěle chutnají!

Celý článek

Zpověď redakce: Co nejvíce milujeme v našich domovech?

Každý známe ten pocit, kdy nám na určité věci záleží a máme k ní kladný vztah. Naše redakce plná žen se rozhodla ukázat své oblíbené věci a nechá vás nahlédnou do svého soukromí. Dozvíte se, která tráví nejvíce času v kuchyni, která je ponořená ve svých knihách nebo která si jen užívá chvíle pohody s kávou.

Celý článek

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Květinové kalhoty: hodí se na business style a lichotí postavě

Blíží se léto a s ním i trend v podobě květinových kalhot, které zná naše móda již od roku 2017. Od té doby se stabilně drží v žebříčku módních trendů. Poradíme, jak tento krásný kousek kombinovat a s jakými outfity v létě zaválíte.

Celý článek

Kdo zvládá karanténu lépe: extroverti nebo introverti?

Pandemie koronaviru zaútočila nejen na naše zdraví, ale i na naši mysl. Většina z nás byla uvězněná doma, a zatímco si to někteří náramně užívali, jiní trpěli. Proč tomu tak je a co si z toho můžeme do budoucna odnést?

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek