dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Nestíháte koupit dárek své drahé polovičce? Se slevovými portály to jde i na poslední chvíli

Přidat na Seznam.cz
Mezinárodní den žen patří mezi oblíbené svátky. A právě k datu 8. března nabízejí slevové portály všem, kteří na koupi dárku pro své drahé zapomenou nebo to prostě nestihnou

Svátek všech žen má víc než stoletou tradici. A i přesto, že minulý režim tento svátek do značné míry zdiskreditoval, těší se po letech významné popularitě opět i u nás. Podle loňského průzkumu banky Zuno považuje MDŽ za významný svátek téměř polovina Čechů.
Toho jsou si dobře vědomi i obchodníci, kteří k 8. březnu připravují řadu speciálních akcí. Zajímavé tipy nabízejí i slevové portály, takže na obligátní červený karafiát můžete dávno zapomenout.

Příležitost ve znovuobjeveném svátku vidí květinářství, restaurace, hudební kluby nebo obchody s módou a potravinami. Slevové portály pak přicházejí na pomoc zákazníkům, kteří chtějí ženy obdarovat něčím netradičním. Vstříc vyjdou i opozdilcům, kteří se rozhodnou ženy potěšit na poslední chvíli. „Stačí si vybrat z nabídky, za vybrané zboží nebo službu bezhotovostně zaplatit a vytisknout kupón. Grafickou podobu voucheru je většinou možné upravit díky předpřipraveným šablonám pro různé příležitosti. Najít se dá i vhodný motiv šablony ke dni žen,” prozrazuje Hana Bujková ze slevového srovnávače TopSleva.cz návod, jak mohou vybrat dárek k MDŽ zákazníci, kteří na něj zapomenou nebo nestihnou zajít do obchodu během otevírací doby.

Na slevových portálech můžeme v těchto dnech narazit na bohatou nabídku vhodných dárků pro ženy k jejich společnému svátku. Slevový srovnávač TopSleva.cz dokonce připravil k Mezinárodnímu dni žen speciální sekci, kde mohou návštěvníci vybírat dárky například z kategorií krása, móda, relaxace nebo zábava.

Dopřejte své drahé ženě například welness pobyt nebo ji jen vemte na romantickou plavbu.

Odvážnější muži mohou zase sáhnout po sexy dámském oblečení.

Zdroj: topsleva.cz
 

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD MDŽ DEN ŽEN DÁRKY PRO ŽENY RELAX SLEVOVÉ PORTÁLY SLEVY

Související články

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek

BONNIE & CLYDE jsou křesla, která budou v interiéru náležitě obdivována

Napadlo vás někdy, že křesla mohou být víc než jenom praktickým doplňkem obývacího pokoje či pracovny? Že křesla mohou mít svůj příběh, vyzařovat odvážností a být ikonická? Jestli ne, pak vás o tom křesla BONNIE & CLYDE od Fera Mikloška rychle přesvědčí.

 

Celý článek

Obuj se jako Rihanna

V módním světě existuje mnoho vzorů, které denně inspirují milióny lidí po celém světě ať už svými outfity nebo velkými činy. A co teprve když jde o takové vzory, které jsou kombinací obojího? Značka Puma volí pro své nové kolekce přesně takové ambasadorky!

Celý článek

Partnerský rituál Antonius a Kleopatra potěší vás oba

Také jste do nového roku naskočili plnou parou a máte pocit, že vám dochází síly a ocenili byste chvilku klidu? Vyzkoušejte partnerský rituál Antonius a Kleopatra.

Celý článek

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Nakupujte oblečení s odloženou platbou

Nakupování na internetu je pohodlné, jednoduché a často i levnější než v kamenné prodejně. A zejména u oblečení to platí dvojnásob. Proč byste si tak nekoupili ty krásné nové lodičky nebo tu úžasnou kabelku?

Celý článek