dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Přidat na Seznam.cz
Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Modelka Aneta Vignerová vyrazila do Obecního domu v krásné a jednoduché bílé róbě. Ne nadarmo se říká, že je žena nejkrásnější v požehnaném stavu a my velice chválíme výběr bílých šatů. Vynést tuto barvu na společenskou akci není totiž jednoduchý úkol. Buď vás bulvár obviní z toho, že jste ztloustla (ano, bílá prostě opticky rozšiřuje), což by v případě Anety bylo značně netaktní, takže se téhle poznámce určitě vyhnula. Tento střih ani ničím neevokuje svatební šaty. Nenápadné diamantové doplňky jsou třešničkou na dortu toho krásného modelu z dílny Michaela Kováčika.

Další těhotnou dámou, které to velice slušelo, byla Kristýna Schicková. Vynesla krásné černé šaty návrhářky Petry Brzkové. Její kolegyně, taktéž modelka, Alena Prešnajderová zvolila zlatem vyšívanou pudrovou róbu z dílny Miroslava Michaela Knota.

Vdova po Karlovi Svobodovi, nyní znovu provdaná Vendula Pizingerová, oblékla šaty Osmanyho Laffity. Tento odstín tmavě zelené je sám o sobě nesmírně důstojný a elegantní. Zajímavý živůtek řešený krajkou pošitou květinami působí i na dámě v nejlepších letech vhodně a nikterak odvážně.

Stálice českých plesových návrhářů, značka Poner, oblékla samotnou moderátorku plesu, Ivetu Vítovou. Ta po boku Jana Čenského zářila ve smaragdových zavinovacích šatech.

Pokud jste si stále ještě nevybrali, věnujte pozornost talentované návrhářce Hermine Khalaf Pogosyan. Její purpurové šaty oblékla moderátorka Sandra Pospíšilová. Kvalitní satén je jednou z nejlepších voleb na plesovou událost a tento střih a barva jsou pastvou pro oko. My bychom klidně vynechali ramínka a aplikaci na korzetu, ale pak by se v šatech nedalo asi celou noc tančit a splňovaly by podmínky pouze červeného koberce.

Krásná modelka Petra Růžičková vynesla na Český ples šaty německého návrháře Philippa Pleina. Dokonalé spojení elegance a svůdnosti! Co myslíte?

Na to pamatujte hlavně, až si šaty budete vybírat. Musí být pohodlné, z kvalitní látky a nesmí se mačkat. 

Přidat na Seznam.cz
#moda LIFESTYLE ZE SPOLEČNOSTI JAK SE OBLÉKNOUT NA PLES ČESKÝ PLES PLES

Související články

Je možné přátelství mezi mužem a ženou?

Na tuhle otázku je těžké jednoznačně odpovědět. Přátelství mezi mužem a ženou někomu zní jako špatný vtip, zatímco jiný to bere jako normální věc. Jak to máte vy?

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Koronavirus stál značku Nike 790 milionů dolarů

Akcie Nike klesly za dobu karantény o 4 %. Po celém světě však vzrostl online prodej a oblíbená sportovní značka tak počítá s rychlým vyrovnáním celkové ztráty.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek