dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

New Normal by Giorgio Armani Fall 2015

Přidat na Seznam.cz
Italský módní návrhář odhaluje svou jasnou představu o tom, jak by se současná žena měla oblékat.

Tři měsíce od zveřejnění informace o nově vznikající značce Giorgia Armani, se italský módní návrhář může pochlubit prvními kousky, jež přesně vystihují autorovu představu o odívání současných žen.

Nová řada dámského oblečení New Normal zahrnuje klasický, přesto nadčasový design nesoucí nesmazatelný podpis Giorgio Armani.

Podzimní kolekce přináší dlouhé kabáty rovných siluet kopírujících střihů, ale i volně se rozšiřujících kabátů, které v kombinaci s širokými kalhotami vytváří absolutní harmonii s příchutí elegance, jejímž vrcholem jsou i obleky s prvky propůjčenými z pánských šatníků. Velice chic jsou ale i krátká sáčka do pasu, vyrobená z přírodní nebroušené kůže.

 
           Podzimní můzou Giorgio Armani se stala modelka Kati Nescher. 

Podzimní kolekce nové značky New Normal, která se celému světu představuje na černobílých snímcích norského fotografa Sølve Sundsbø, se objeví na pultech značkových prodejen Giorgio Armani již během tohoto měsíce.

 

Zdroj: wwd

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI GIORGIO ARMANI NEW NORMAL ELEGANTNÍ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ

Související články

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Levné a přitom kvalitní oblečení z Číny – kde jej koupit?

Při hledání kvalitního oblečení u čínských výrobců je důležité si uvědomit, že existuje důvod, proč je oblečení z Číny tak levné. Může se jednat o použití levnějších materiálů, nekvalitní střih či špatné číslování. To zároveň ovšem neznamená, že každý levný kousek oblečení z Číny je automaticky nekvalitním výrobkem. Koneckonců, i mnoho velkých, světově známých značek vyrábí své oblečení v Číně. 

Celý článek