dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Přidat na Seznam.cz
Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

zdroj: pinterest.com

Žijící legenda, americká zpěvačka, hudební skladatelka, divadelní i filmová herečka, politička, aktivistka, filmová producentka i filantrop. Ve svých 78 letech je jednou z nejúspěšnějších komerčních umělkyň v moderní historii, na svém kontě má spoustu cen Emmy, Grammy i několik Zlatých glóbů.

zdroj: pinterest.com

zdroj: pinterest.com

Když se ale vrátíme na její hudební a filmové začátky, nelze si nevšimnout jejího ikonického vzhledu. Extra krátký bob perfektně sčesaný kolem linie uší a výrazná oční linka sahající až za hranici obočí se pro další generace staly inspirací. Velkým potvrzením bylo i to, když herečku Jennifer Aniston stylizovali pro obálku Harper's Bazaar v září 2010 jako Barbru Streisand. A povedlo se jim to opravdu věrohodně. Nakonec tyto dvě krásné herečky jsou médii po mnoho let přirovnávány, protože si jsou velice podobné.

zdroj: Harper's Bazaar

zdroj: Harper's Bazaar

zdroj: pinterest.com

Pro perfektní kočičí oči můžete vyzkoušet jedny z těchto očních linek. Ideální jsou gelové oční linky, ale vystačíte si i s klasickou tužkou na oči. Pokud je moc tuhá, zkuste ji trošku zahřát, aby povolila a dosáhnete tak stejného efektu jako s linkou gelovou. Pokud se vám tužka naopak drolí, uložte ji na chvíli k ledu, aby držela víc pohromadě.

 

Lavere tužka na oči s přírodním složením 79 Kč

 

Oční linka Noir Matte Yves Rocher 259 Kč

Třpytivá linka na oči Rude Cosmetics Gimme Glitter 167 Kč

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY barbra streisand JENNIFER ANISTON KOČIČÍ OČI LÍČENÍ OČÍ OČNÍ LINKY ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne si můžete dopřát díky kosmetické řadě s magnéziem, která v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti.

Celý článek