dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Nikol Buranská exceluje v róbě od Sandry Švédové

Přidat na Seznam.cz
Druhá vicemiss Nikola Buranská exceluje před finále Miss Earth na Filipínách ve večerní róbě, za kterou si vysloužila první ocenění poroty.

České krásky se rozletěly do různých koutů světa, aby zde reprezentovaly naši vlast a v hojné konkurenci zabojovaly o snové tituly krásy. Zatímco se vítězka České Miss Tereza Skoumalová teprve připravuje na prosincovou soutěž Miss World v Londýně, kam už odletěla, druhá vicemiss Nikola Buranská už na Filipínách sklízí první ocenění.

Nikola se, jakožto vítězka titulu Blesk Česká Miss Earth pro rok 2014, automaticky dostala do nominace v mezinárodní soutěži, jejíž finále se na Filipínách uskuteční již 29. 11. 2014 a odkud také přichází zpráva o jejím prvním dílčím úspěchu. Nikol vyzbrojená početnou zásobou nejrůznějších šatů, zaujala porotu večerní róbou od módní návrhářky Sandry Švédové natolik, že si vysloužila zvláštní ocenění “Cenu sponzora“ včetně finanční odměny a věcných darů.

Nikola o svém prvním úspěchu v soutěži Miss Earth s radostí řekla: „Když zaznělo Czech Republic, nemohla jsem se chvíli ani pohnout, byl to skvělý pocit. Je tady tolik krásných a talentovaných dívek, není lehké se prosadit. Ocenění mé róby je pro mě skvělé, jsem ráda i za svoji návrhářku, která mi šaty na tuto disciplínu připravila“.

 

Šaty jsou klasického střihu mořská panna“. Materiál je pošitý drobnými flitry měděné barvy a tělová síťka na rukou a v dekoltu je též aplikována na vykrojená záda a dozdobena kamínky.

Nepochybujeme, že podobně Nikol zaujme i při samotném finále, na které už se moc těšíme.

 

Foto: Česká Miss

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKÁ MISS 2014 MISS EARTH NIKOLA BURANSKÁ TEREZA SKOUMALOVÁ

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek