dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Nikol Moravcová si užila poslední jízdu na snowboardu. Pro svou dceru se ho na delší čas vzdá

Přidat na Seznam.cz
Česká moderátorka a blogerka Nikol Moravcová si užila dokonalou dovolenou ve Špindlerově Mlýně, kam vyrazila se svým manželem i s půlroční dcerou Violet. Navíc se zde rozhodla pro životní změnu ze snowboardu zpět k lyžím.

Užít si upravené sjezdovky, minimální čekání u lanovek i čerstvě napadený sníh, tomu říkáme dovolená jako z pohádky. Tak ji popsala i česká moderátorka: „Podmínky na ježdění ve Špindlu byly úžasné. Vyrazili jsme s manželem a Violet na sjezdovky v týdnu a vůbec jsme nemuseli řešit žádné fronty. Dokonce nám i napadl čerstvý sníh, takže celá dovča byla bezchybná.“

Ne nadarmo se však říká, že s dětmi se leccos mění a je tomu tak i u Nikol, která se po deseti letech rozhodla vzdát snowboardu s tím, že se vrátí k lyžím, které považuje za bezpečnější.

„Nebylo by na tom nic zvláštního nebýt toho malého človíčka, který tu byl s námi. Každý sjezd dolů jsem měla v hlavě, že musím jet opatrně. Při mojí poslední jízdě z Medvědína po prázdné sjezdovce jsme si řekla, že toho riskování už bylo asi dost. Od příštího roku přejdu na lyže. Kvůli malý, i kvůli sobě. Lepší rozloučení si ale neumím představit," dodala Nikol s úsměvem, která v sobě láskyplnou maminku rozhodně nezapře.

foto: archiv Nikol Moravcová

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NIKOL MORAVCOVÁ SNOWBOARD LYŽE

Související články

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Na Oskarech bodovala Natalie Portman s vyšitými jmény slavných režisérek

Máme za sebou předávání cen Oskar - nejočekávanější večer pro americký Hollywood. A my se ptáme, jaké byly nejlepší outfity na tomto předávání v letošním roce. A že bylo, na co se dívat!

Celý článek