dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Nosit nebo nenosit podprsenku

Přidat na Seznam.cz
Nahoře bez? Toť otázka. Léto vybízí k tomu, abyste nosily, co nejméně oblečení a podprsenka v parném počasí není nic příjemného. Jak to máte vy? Jste pro, nebo proti?

zdroj: pexels.com

Nošení podprsenky je pro mnoho žen a dívek spíše utrpení. Stahující kostice a čím větší prsa máte, tím větší nepohodlí zažíváte. Pokud vlastníte prsa velikosti B a menší, tak můžete jásat. Vy jste ideální kandidátka na nenošení podprsenky. Samozřejmě nechceme nikoho diskriminovat, pokud máte větší prsa, můžete to zkusit také, ale pravděpodobně vám to nebude příjemné tolik, jako ženám, které mají menší poprsí.

Minulost je naštěstí pryč

Naštěstí doba, která deformovala ženám těla a způsobovala mnoho zdravotních problémů, je pryč. Jak je to dnes? Jsou ženy, které nedají na podprsenku dopustit a pak takové, které si ji strhnou, jakmile zabouchnou domovní dveře. Patříte mezi ně?

Jako žena ženám doporučuji svobodnou volbu a nosit to, co vám je nejvíce příjemné. Ženy se většinou soukají do nepohodlných pus-upek nebo svírajících korzetů v naději, že jim to vykouzlí plná ňadra. Zajímavou knihu o tom napsali manželé Sydney Ross Singer a Soma Grismaijer s názvem Móda si to žádá, kde detailně popisují škodlivý efekt některého oblečení na naše zdraví.

zdroj: pexels.com

Proč nosit?

Většinou jde o estetický vzhled nebo o ochranu prsou před zraněním, také kojící a těhotné ženy potřebují podporu těžkých prsou. V případě, kdy má žena příliš velká prsa, pak ji podprsenka pomůže proti bolesti zad…

Nespokojené ženy

Podle výzkumů není většina žen spokojená se svým tělem a ani se svými prsy. Proč tomu tak je, si nemusíme vysvětlovat. Navíc sociální sítě plné umělých modelek a tlak veřejnosti tomu moc nepomáhá. Přitom tělo jakékoliv ženy je krásné, jen se musí naučit milovat samu sebe.

Ne za každou cenu

To, že se rozhodnete pro občasné nebo časté nenošení podprsenky ještě neznamená, že to musí být za každé situace. Například pokud máte výstřih a půjde vám vidět i to, co nechcete. Vše je o zvyku a vhodné volbě, pokud se cítíte dobře, neptejte se na názor okolí a buďte prostě svá.

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
JAK VYBRAT PODPRSENKU NOSIT PODRSENKU PODPRSENKA BEZ NEBO S PRSA KOSTICE

Související články

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek

Česká značka Overall Office přichází s novinkou, a sice kolekcí spodního prádla

Spodní prádlo ve dvou barevných variantách, které zaujme na první pohled. Navíc je vhodné pro každou postavu! Kolekce spodního prádla značky Overall Office vychází ze spirálových plavek, které jsou signature produktem značky.

Celý článek

Nesmrtelné braletky pro menší i větší poprsí

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou…

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Jak správně vybírat podprsenku a co je dobré vědět

Všechny ji nosíme a většinou máme špatnou velikost. Ženy chtějí mít její nákup rychle za sebou a když vám do kabinky vtrhne prodavačka, tak máte chuť hned odejít. Jak podprsenku správně vybírat a co je důležité vědět?

Celý článek

Nová kampaň značky Victoria’s Secret sází na krajku i satén

Spodní prádlo, krajka a satén v této spolupráci rozhodně na chvíli zastaví veškeré vaše myšlenky. Jak by taky ne, andílek značky Victoria’s Secret Grace Elizabeth představila půvabné a zároveň velmi přitažlivé kalhotky, body a košilky.

Celý článek

Sáhni si na prsa každý měsíc

V České republice startuje aktivace organizace Loono a výrobce zubních past Sensodyne zaměřená na prevenci proti rakovině prsu. Samovyšetření prsou, které vám může zachránit život, můžete lehce provádět sama či s partnerem. 

Celý článek

Stella McCartney přichází se spodním prádlem na podporu povědomí o rakovině prsu

Britská návrhářka Stella McCartney uvádí vlastní kolekci spodního prádla s dobrým úmyslem. 

Celý článek