dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Nová capsule kolekce od Victoria Beckham je plná šatů inspirovaných minulostí

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka vybrala do nové kolekce 11 šatů, které celý život nosila a milovala. Historické modely přizpůsobila svým zákaznicím dneška. Capsule kolekce je plná elegantních, ale i svůdných střihů vhodných na celý rok.

Oslava 10. výročí značky

Bývalá popová zpěvačka a úspěšná módní návrhářka dneška se rozhodla vytvořit capsule kolekci plnou vzpomínek. Victoria Beckham slaví 10 let své vlastní značky a chce své zákaznice potěšit 11ti šaty, které se v minulosti nejlépe prodávaly, nejvíce líbily a sama návrhářka je nosila a milovala. Střihy z minulých kolekcí poslouží jako výchozí bod pro produkci.

Několik verzí šatů

Barvy, odstíny a rozmanité detaily v lemech či prošívání budou v nabídce také. Každé šaty budou mít několik verzí. Victoria se soustředí na siluety 70. let i ultra moderní střihy. V nabídce jsou šaty pro denní nošení, příležitostné události i významné akce. Podle látky lze vybírat šaty vhodné k nošení po celý rok. Barevná paleta se skládá hlavně z černé, rudé a tělové. Pro milovníky vzorů je tu i jemný květinový motiv.

Nadčasový model

Návrhářka chce přepracovat historické modely své značky pro moderní a zaneprázdněnou ženu dneška. Jedná se podle jejích slov o nadčasové šaty, které nikdy nevyjdou z módy. Budou se dát mixovat po celé roky a pokaždé budu trendy, slušivé a oslavou ženskosti. Victoria velmi tvrdě pracovala na svém úspěchu a statusu populární návrhářky. Mezi její klienty dnes patří i obě anglické vévodkyně Kate a Meghan nebo žena slavného herce Amal Clooney. Zasloužená oslava výročí je tedy na místě.

Zdroj; vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA VICTORIA BECKHAM CAPSULE KOLEKCE 11 ŠATŮ ŠATY 2019

Související články

Nová kampaň Pre-Fall značky Gucci přinesla antiku

Kreativní ředitel Alessandro Michele nás s novou kolekcí Pre-Fall 2019 módního domu Gucci zavedl do daleké řecké antiky. Ve sbírce nechybí zajímavé vzory a materiály.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

10 trendů v manikúře pro jaro 2019, které si zamilujete!

Módní přehlídky byly plné rozmanitých nehtových trendů od téměř neviditelných po extrémně výrazné. My vám přinášíme 10 krásných, snadných a výrazných stylů pro vaše jarní nehty. 

Celý článek

Tokio street style: Alternativní svět módy bez hranic

Svátek módy v Tokiu v podobě přehlídek japonských návrhářů po dobu jednoho týdne je příležitostí pro největší módní nadšence se ukázat. Tentokrát se objevilo 5 hlavních trendů, které byly nošeny až do extrémů.

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

UMPRUM představil experimentální materiály, rozvernou barevnost a nespoutaný objem

Studenti z ateliéru módní tvorby i ateliéru designu oděvu a obuvi vidí módu optimisticky, bez zábran a jako nekonečný prostor k sebevyjádření. Individuální přístup k designu i zpracování je vítaným vzrušením v budoucnosti české módy.

Celý článek

Stylová ležérnost a pohodlí od značky Nehera na MBPFW

Česká značka Nehera nabízí ve své nové kolekci nonšalantní pohodlí, které si zamilujete. Móda pro volné chvíle i tam, kde je potřeba luxusní komfort. 

Celý článek