dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Nová česká značka Circlle vznikla z lásky k planetě a pohybu

Přidat na Seznam.cz
Udržitelná a ekologická značka sportovního oblečení je novinkou na českém trhu. A rozhodně stojí za pozornost. Svou inspiraci našla v józe a oceánu.

Jistě sami tušíte, že ne vždy jsou pojmy jako udržitelnost či etičnost skutečným smyslem mnoha značek, že se za nimi skrývá pouze propracovaný marketing, ale skutek utek… Ryze česká značka Circlle však přemýšlí jinak a zakládá si na férovosti i ohledu vůči životnímu prostředí. Proto je její první kolekce vyrobena z unikátního materiálu ECONYL® pocházejícího z Itálie. Jedná se o regenerovaný nylon z rybářských sítí a ostatního nylonového odpadu. I další kolekce značka plánuje ve smyslu použití inovativních materiálů, které jsou šetrné k planetě.

Proto Circlle vnímá náročnost a ekologickou stránku při dovozu materiálů a najímání levných pracovních sil, čemuž se vyhýbá. Každá nit rPet, každého kousku Circlle je vyrobena z recyklovaných plastů, a při doručování produktů k zákazníkům jsou využity kompostovatelné obaly. Všechny fáze výrobního i doručovacího procesu lze s čistým svědomím sdílet s celým světem. Řada firem z důvodu udržení nízkých cen využívá materiály i pracovní síly v Asii. Circlle tento neviditelný trend nechce podporovat. Proto pracuje výhradně s dodavateli, které mohou sami osobně navštívit a se kterými sdílí své hodnoty.

Co si pod aktuální kolekcí značky Circlle představit? Minimalistický design, příjemné materiály a pohodlné nošení. Kolekce zahrnuje legíny, crop topy, trička a sportovní podprsenky. To vše přichází ve třech barevných variantách: tmavě zelené, královské modré a černé.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte webové stránky značky Circlle.

Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů. Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LOKÁLNÍ TVORBA DOMÁCÍ TVORBA SPORTOVNÍ OBLEČENÍ CIRCLLE EKOLOGICKÁ MÓDA ČESKÁ MÓDA LEGÍNY SPORTOVNÍ LEGÍNY TOPY

Související články

Proč dívce nabídnout menstruační kalhotky?

Připravovat děti na rychle se měnící svět kolem nás je stále náročnější. Rodiče dívek mají úkol navíc – s první menstruací jim nabídnout hygienické pomůcky.

Celý článek

501®: Číslo, které vše změnilo

Příští rok oslaví Levi’s® 150. výročí ikonických 501® džínů. Tento kus oblečení symbolizuje trvalou módní stálici, ze které se stala globální ikona s velmi bohatou historií.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Nákupní tipy: Oversize letní šaty značky Jamie Collection jako must have letošního léta

Novinkou v nabídce letních modelů české značky Jamie Collection jsou šaty na špagetová ramínka ve dvou délkách, ke kotníkům a ke kolenům. Jejich oversize pojetí sluší doslova všem typům postav a všem věkovým kategoriím.

Celý článek

Tenisová kolekce Michael Kors x Ellesse nemá chybu

Tentokrát se módní velikán rozhodl spojit se sportovní značkou a vytvořit kolekci plnou aktivního oblečení, doplňků, plavek a dalšího. Mrkněte, jak to vypadá, když se spojí vintage a sport.

Celý článek

Černé legíny nejen do posilovny

Černé legíny jsou již delší dobu módním světem vyzdvihovány. Pokud jde o jejich nošení, jako součást skutečného outfitu (ne, nemluvíme zde o cvičení jógy), buď je milujete, nebo ne. 

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek