dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Přidat na Seznam.cz
Bota s velkou historií, která je nejenom designovým doplňkem, ale zároveň obuví, kterou si můžete vzít kamkoliv, je tím, co posouvá hranice obouvání podstatně dál. Sportovní výkon i běžné nošení mažou své rozdíly. Je tu model 574 New Balance!

Model 574 byl poprvé představen v 80. letech 20. století jako designový experiment, který zkombinoval potřeby silničního i trailového běžce a vytvořil botu opravdu kamkoli. To jsou okamžiky, které nás v běžných situacích posouvají dál, dávají nové příležitosti a možnosti. Kdykoliv a kdekoliv je prostor a čas na běhání stejně jako pohodovou procházku. Je to právě podzim, který nás láká k větší aktivitě. Vysoké teploty dávno přešly, tak kdy jindy začít než ještě dnes?

New Balance 574 je jednou z nejprodávanějších tenisek na světě a dnes je jednou z nejpopulárnějších siluet značky. Kolekce 574 „History Class“ vzdává hold stylu 574 v barvách pocházejících z archivu New Balance. S nadčasovými liniemi a klasickým profilem je tato svěží interpretace ikonického modelu vhodná pro muže i ženy. Moderní vylepšení komfortu znamená, že v této botě se budete cítit stejně tak dobře jak vypadáte.

The 574 “History Class” je dostupná newbalance.cz za cenu 2 759 Kč

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY BOTY A OBUV NEW BALANCE TENISKA MODEL 574

Související články

Novým přírůstkem značky Louis Vuitton jsou tenisky LV Runner Tatic

LV Runner Tatic je novým přírůstkem do ikonické rodiny tenisek značky Louis Vuitton. Boty jsou inspirované aktivní atmosférou a uhlazenými křivkami, typickými pro 90. léta.

Celý článek

KOSMICKÉ HOLOGRAMY V KAPSULOVÉ KOLEKCI SPRANDI UNIVERSE 

Sprandi tvoří trendy stylu athleisure. Sportovní móda bude aerodynamická, nadpozemská a zářivá – přesně jako boty a kabelky z nejnovější kapsulové kolekce této značky. 

Celý článek

VE ZNAMENÍ TEPLA, MÓDY A POHODLÍ: KAPSULOVÁ KOLEKCE CURLY SHEARLING OD JENNY FAIRY

Boty, kabelky a čepice s detaily z umělé kožešiny jsou součástí nejnovější kapsulové kolekce, která je nově v prodeji v CCC. Vysoké boty odkazují na sportovní styl après ski, kabelky a shopperky stejně dobře poslouží v lyžařském středisku i ve městě.

Celý článek

Vánoční průvodce, se kterým pod stromeček letos nakoupíte bez větších starostí

Představujeme vám dárkového průvodce, který vám letošní Vánoce maximálně usnadní. Alespoň co se dárků týče. Myslíme totiž nejenom na ženy, které milují módu, ale také na jejich "Božské" polovičky, na maminky, tatínky, děti, vášnivé kuchaře i domácí mazlíčky.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

ALEXMONHART představuje svou podzimní novinku

O české značce ALEXMONHART jsme vám psali již několikrát a stále nás překvapuje svou neutuchající kreativitou a novinkami, se kterými přichází. 

Celý článek

Pohodlné a stylové letní dny v dámských botách značky Wittchen

Do města i do práce, na zahradní grilování i na přímořskou promenádu. Užijte si léto plné zážitků v pohodných a krásných botách značky Wittchen. Vyberte si styl, který doladí váš šatník, a barvu, která se neokouká. Pak už stačí jen obléct lehké šaty a vyrazit do ulic.

Celý článek

Japonský design a textilní vzor Paisley přináší nová kolekce tenisek značky Vans

Textilem inspirovaná kolekce ve spojení Vault by Vans a Bedwin & The Heartbreakers čerpají z historických textilu a látek z USA

Celý článek