dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Přidat na Seznam.cz
Bota s velkou historií, která je nejenom designovým doplňkem, ale zároveň obuví, kterou si můžete vzít kamkoliv, je tím, co posouvá hranice obouvání podstatně dál. Sportovní výkon i běžné nošení mažou své rozdíly. Je tu model 574 New Balance!

Model 574 byl poprvé představen v 80. letech 20. století jako designový experiment, který zkombinoval potřeby silničního i trailového běžce a vytvořil botu opravdu kamkoli. To jsou okamžiky, které nás v běžných situacích posouvají dál, dávají nové příležitosti a možnosti. Kdykoliv a kdekoliv je prostor a čas na běhání stejně jako pohodovou procházku. Je to právě podzim, který nás láká k větší aktivitě. Vysoké teploty dávno přešly, tak kdy jindy začít než ještě dnes?

New Balance 574 je jednou z nejprodávanějších tenisek na světě a dnes je jednou z nejpopulárnějších siluet značky. Kolekce 574 „History Class“ vzdává hold stylu 574 v barvách pocházejících z archivu New Balance. S nadčasovými liniemi a klasickým profilem je tato svěží interpretace ikonického modelu vhodná pro muže i ženy. Moderní vylepšení komfortu znamená, že v této botě se budete cítit stejně tak dobře jak vypadáte.

The 574 “History Class” je dostupná newbalance.cz za cenu 2 759 Kč

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY BOTY A OBUV NEW BALANCE TENISKA MODEL 574

Související články

Boty a obuv

NEW BALANCE OSLAVUJE GREY DAY

Pro značku New Balance je symbolem šedá barva, která je trvalým elementem této značky. Letos si na oslavu tohoto odkazu připravila značka New Balance speciální edici obuvi a oblečení, které spojuje legendární šedá barva.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

New Balance uvádí kolekci obuvi, která splňuje ekologický  green leaf standard

Společnost New Balance oznámila, že rozšiřuje svůj sortiment výrobků podle green leaf standardu. Ten nyní zahrnuje i nejpopulárnější modely, konkrétně se jedná o vybrané barevné modelů z řady 574.

Celý článek

Jak na správný capsule wardrobe

Už jste někdy zaslechli pojem Capsule wardrobe, neboli minimalistický šatník, ale moc nevíte co si pod tím představit? Nevadí! V našem článku se na tuto módní filozofii podíváme zblízka. Navíc vám poradíme, jak si vybudovat svůj osobní minimalistický šatník a co by vám v něm rozhodně nemělo chybět. Tak jdeme rovnou na to.

Celý článek

CONVERSE X JOSHUA VIDES

Konceptuální umělec Joshua Vides se vrací ke spolupráci s Converse, tentokrát s řemeslně propracovanou kolekcí představující jedinečně provedené modely a cool oblečení. Ukáže vám, jak s perfektně zvládnutými technikami pozvednou každodenní obuv na designový zážitek. Stačí se nebát posouvat hranice zajetých představ. 

Celý článek