dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Nová a dostupnější make-up řada Dior Backstage

Naprosto profesionální a cenově dostupnější. Taková je nová kosmetická řada Dior Backstage, kterou se značka přibližuje vládnoucí instagramové generaci.

Dior se rozhodl rozšířit nabídku kosmetiky o další novou řadu  Dior Backstage. Jde o mladší, živější a stylovější rozšíření  původní řady Dior make-up. Tvářemi této kampaně se proto  staly mladé a krásné modelky Bella Hadid, Chu Wong, Manuela Sanchez a Ruth Bell. Celá kolekce si zakládá na luxusních a profesionálních produktech, což nám značka Dior ukazuje na jednoduchém a elegantním průhledném balení, ve kterém jednoduše vidíme všechny odstíny a také na širokém spektru dostupných odstínů. Ř

adu Bacsktage si již mělo možnost vyzkoušet několik maskérů. Dior totiž produkty této řady líčil své modelky na nedávné přehlídce Dior Cruise 2019 a podle creative a image directora Dior Makeup Petera Philipse se jedná o make-up, kterým  Daniel Martin líčil Meghan Markle na její velký svatební den. Dior má v úmyslu, aby tato kosmetická řada byla luxusní, ale také více dostupná pro momentálně vládnoucí instagramovou generaci. Produkty jsou proto v cenové relaci od 970 Kč, což je v porovnání s ostatními produkty značky Dior opravdu příjemná cena. 

Dior Backstage kosmetika

Face and Body Foundation

"Jedná se o můj klíčový produkt. Chtěl jsem dosáhnout 16 různých stupňů intenzity a především 6 podtónů, které dohromady tvoří 40 různých odstínů, díky kterým si zde každá žena najde tón, který vyhovuje její pleti," říká make-up umělec a creative a image director Dior Makeup Peter Philips. Výsledek je přirozený a zářivý, tvořící lehký a hydratující základ a snadno se vrství. Podle intenzity krytí, kterého chcete dosáhnout, se můžete rozhodnout, zda zvolíte pouze jednu kapku pro lehké krytí, či dvě až tři pro střední až silně krycí základ. Všech 40 odstínů je rozděleno podle pododstínů (0 cool/rosy, neutral a warm až po 9 neutral - nejtmavší odstín, který zatím Dior vyvinul). Přestože v řadě převládají odstíny light a medium, většina žen by zde měla mít možnost najít odstín vyhovující pravému tónu své pleti. Dior navíc plánuje rozšiřovat spektrum odstínů v závislosti na zpětné vazbě svých zákazníků. Pokud si nejste jistá, který odstín mezi všemi 40 by mohl být ten váš, Dior vám na svých stránkách nabízí vyhledání odstínu. Nic není ale lepší, než si make-up vyzkoušet naživo. Všechny odstíny jsou dostupné za cenu 1120 Kč. 

Dior Backstage Makeup

Contour Palette

Celá konturovací paletka byla vyvinuta ve spolupráci s Bellou Hadid. "Ona je mistr konturování. Toto jsou přesně odstíny, které nejraději používá. Před dvěma lety jsme vydali konturovací tužku, kterou si Bella zamilovala a podle té jsme vytvořili i tuto paletku,"  říká Peter Philips. Paletka je dostupná ve  dvou matných a dvou třpytivých variantách. Sehnat ji můžete za 1350 Kč. 

Dior Bacsktage konturovací paletka

Eye palette

Paletka očních stínů je možná nejpromyšlenější produkt celé řady právě proto, že první odstín paletky je zároveň i světlou bází, na které jsou ostatní odstíny vidět výrazně lépe. Paletka je dostupná ve dvou odstínech warm a cool, z nichž každá obsahuje osm pigmentovaných očních stínů a jednu krémovou bázi pod oční stíny. Dostupná je za 1490 Kč.

Dior Backstage oční stíny

Lip palette

Pokud si zakládáte na rtech, určitě vás potěší paletka rtěnek. Najdete zde tři odstíny lehkých rtěnek, tři saténové odstíny a tři matné. Všechny barvy se pohybují spíše v neutrálním růžovém či hnědém spektru. K paletce je možné si dokoupit štěteček pro aplikaci, avšak skvělého efektu je možné dosáhnout i při nanesení prstem. Tuto paletku můžete najít v obchodech za 1490 Kč.

Dior Backstage Paletka na rty

allure.com, harpersbazaar.com, dior.com

 

 

DIOR DIOR MAKE-UP DIOR BACKSTAGE KOSMETIKA DÁMSKÁ KOSMETIKA KRÁSA

Související články

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek

Paříž zažila vrchol elegance ve street style během Haute Couture týdne

Nikde jinde na světě se neobjeví tolik módně oblečených žen a mužů jako při přehlídkách vysoké krejčoviny renomovaných značek v Paříži. Styl byl přímo nakažlivý!

Celý článek

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Celý článek

Dior na Couture Fashion Weeku představil svůj cirkus

V Paříži představené modely luxusní francouzské značky na Couture Fashion Weeku oživily tradice cirkusového stanu.

Celý článek

Přirozenost versus umělost mladých celebrit: debatované téma Instagramu

Přirozená krása je již delší dobu utlačována umělým vzhledem, plastikami, retuší a aplikacemi, které mění celkový vzhled k nepoznání. Zvedá se velká vlna nevole na Instagramu.

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek

Nemáte s kým slavit Valentýna? Kupte si dárek sama pro sebe

Svatý Valentýn se blíží, pokud však nejste ve vztahu, nezoufejte. Oslavte si ho i vy sama. Udělejte si radost! Pár tipů, které vás inspirují...

Celý článek

Řekněte STOP nevzhledným pupínkům

Nevzhledné pupínky umí zamávat s psychikou v každém věku. Máme pro vás tip, jak tyto teroristy odstranit.

Celý článek