dnes je 18.06.2019 a svátek má Milan

Nová kolekce Burberry ve spolupráci s Vivienne Westwood právě dorazila

Přidat na Seznam.cz
Luxusní kolekce s punkovým nádechem je unisex. Na kampani se podílela i legendární Kate Moss!

Punkový luxus

Před pár dny se na pultech i v internetových obchodech objevila dlouho očekávaná limitovaná edice oblečení. Ze společné dílny anglických módních hvězd Burberry a Vivienne Westwood vznikla svěží dynamická kolekce oděvů. Oba módní domy si vybraly své typické znaky a spojily je dohromady. A to jak v novém logu tak i v oblečení. Výsledkem je punkový luxus vhodný pro muže i ženu. Každý kus oblečení je vhodný pro obě pohlaví.

Nadčasový rebel

Jak se již v minulosti předpokládalo, kolekce i kampaň jsou ve výtržnickém pojetí díky Vivienne Westwwod. Burberry však dodal tradiční kostkovanou látku a trenčový kabát, což propůjčilo kolekci nadčasovost. Luxusní tradice spolu s často šokujícími návrhy od Vivienne vytvořily šatník pro rebela na úrovni. Jediný kousek z kolekce výhradně pro ženy jsou vysoké lodičky s vyšší podrážkou. Možné však je, že ve Viviennině světě je nosí i muži. 

Kate Moss v kampani

Obě značky myslely i na charitu. Jedno tričko má na sobě vytištěný ručně psaný vzkaz od anglické návrhářky Westwood. Veškerý výtěžek z prodeje půjde na záchranu tropických pralesů. Do světové kampaně se zapojila módní smetánka a kamarádi návrháře Davida Sims v čele se supermodelkou všech dob: Kate Moss. Která jiná anglická modelka by byla vhodnější? Žádná. Už Kate samotná je obrovským tahákem. Vrcholová reprezentace luxusního anglického stylu je právě v prodeji.

Zdroj: vogue.com, us.burberry.com

 

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY ZAHRANIČNÍ TVORBA BURBERRY A VIVIENNE WESTWOOD SPOLUPRÁCE NOVÁ KOLEKCE KATE MOSS ANGLICKÝ STYL

Související články

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Jeremy Scott vytvořil hororovou kolekci pro módní dům Moschino

Hororové téma si vybral sám návrhář Jeremy Scott, na pomoc si přizval známého fotografa Huntera Abrams, který zvěčnil momenty ze zákulisí pánské a resort přehlídky. Modelky a modelové si vzali příklad z ikonických hororů. Nejdivočejší momenty si prohlédněte v tomto článku.

Celý článek

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Celý článek