dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

Nová kolekce Hugo Boss vzdává počest králi popu

Přidat na Seznam.cz
Hlavním mottem kolekce Hugo Boss je král popu Michael Jackson - jeho styl, jeho barvy i on jako osobnost.

King of pop

Věděli jste, že hvězda světového popu a výrazná osobnost boje proti rasismu v Americe - zpěvák Michael Jackson, má na titulní fotografii alba Thriller z roku 1982 bílý oblek Hugo Boss? Že ne? Není divu. To, jak silně je tato hvězda spjatá s touto světovou značkou, je jen velmi málo známé. Možná právě proto se Hugo Boss snaží jeho odkaz probudit ve své nové kolekci.

Limitovaná edice

Podle vyjádření značky, chtěli připomenout odkaz Michaela Jacksona právě proto, že 29. srpna tomu bylo 60 let od jeho narození. K tomuto výročí značka zakomponovala do kolekce i identicky stejný bílý oblek, který má Michael na desce zmiňovaného alba. Tato edice je ale limitována, celkový počet obleků je 100 a jeden stojí přibližně 1200 dolarů.

Etapy života zpěvákovy kariéry

Další částí kolekce jsou unisex trička se siluetou zpěváka za přibližně 70 dolarů. Designy na tričkách jsou odlišné a podle vyjádření německé značky by každý jednotlivý design měl odkazovat na jednu etapu kariéry Michaela Jacksona.

Vzkazy Michaelových fanoušků

Například jeden z potisků představuje obálku alba Thriller, ale obraz je tvořen z vystínovaných vzkazů zpěvákových fanoušků. Celý design byl vytvořen britským umělcem Grahamem Dolphinem, jenž sám sebe označuje za skalního fanouška Michaela Jacksona. "Thriller Michaela Jacksona bylo první album, které jsem si jako desetileté dítě koupil. Živě si pamatuji ten humbuk ve veřejnosti, který způsobilo první odvysílání songu v televizi, " říká designér. Graham je také autorem bílého saka s uměleckým designem Michaelových textů.

Ve vybraných obchodech i online

Dalším designem je černobílá silueta Michaela Jacksona v tančící poloze doprovázená červeným logem Huggo Boss a zpěvákovým podpisem. Kolekci je od 29. srpna možno zakoupit online nebo  ve vybraných obchodech Hugo Boss.

Hugoboss.com; fashionunited.com

Přidat na Seznam.cz
HUGO BOSS MÓDA PÁNSKÁ MÓDA UNISEX OBLEČENÍ MICHAEL JACKSON ČERNOBÍLÉ KOMBINACE PÁNSKÝ ŠATNÍK

Související články

Hugo Boss mění své logo a představuje nové kampaně

Nové logo představuje značka po padesáti letech své existence. Hugo Boss spouští dvě souběžné kampaně na podporu svých značek BOSS a HUGO. Dvojitý výstřel, který může umístit entitu k mladšímu cíli.

Celý článek

Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila unikátní kolekci ve formátu jaro/léto 2021 a podzim/zima 2021. Na této kolekci spolupracuje s představiteli nejvyšší basketbalové ligy NBA.

Celý článek

10 nejdražších svateb v historii aneb takhle se žení a vdávají nejbohatší lidé světa

Svatba je pro někoho nejkrásnějším dnem v životě, pro jiné zase nutnou formalitou. Jedno je jisté. Je to způsob, jak dokázat svému okolí, jaký statut vlastně ve společnosti zaujímáte. A někdo si na takovou prezentaci opravdu potrpí. Zde je 10 nejdražších svateb na světě.

Celý článek

Český návrhář Michal Marek svou novou kolekcí pomáhá

Nejnovější kolekce Michala Marka přináší módu, pod kterou se skrývá hlubší myšlenka. Přesně tak, jak to má Michal Marek ve zvyku.

Celý článek

Podzimní kolekce Jeremy Scotta vsadila na skandál a chaos

Kdo sleduje jeho práci, jistě ví, že tento návrhář vždy přijde s něčím bláznivým. Jeho práce pro značku Moschino a dále i jeho osobní kolekce jsou prostě něčím navíc…

Celý článek

Vlákna z ananasů Pinatex začíná používat i Hugo Boss v nové kolekci veganské obuvi

Pinatex je jedinečná přírodní textilie, která by v budoucnosti mohla nahradit kožené textilie, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Tuto technologii začala používat i značka Hugo Boss.

Celý článek

OBRAZEM: Bývalý dům Michaela Jacksona byl prodán za 32 milionů dolarů

Šestipodlažní dům o rozloze 9 400 metrů čtverečních s 16 pokoji, z čehož sedm z nich jsou ložnice. Pro Michaela Jacksona nebyl žádný domov příliš extravagantní.

Celý článek

Boss v jarní kolekci 2019 boří stereotypy - muže obléká do růžové

Módní dům Boss v rámci své Jarní kolekce 2019 představuje romantickou a spíše ženskou barevnou paletu. Přesto se nebojí obléct do ní i muže. 

Celý článek