dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Přidat na Seznam.cz
Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Kdo po Mybelce zatouží, navrhne si ji podle svých představ, od výběru materiálu až po poslední komponent. Volba tvarů, materiálů a dalších prvků je sice omezená, ale nabízí obrovské množství kombinací. Do výběru navíc pravidelně přibývají novinky a vysněná kabelka se dá ulovit i mezi časově omezenými nabídkami limitovaných kolekcí. S módní sezónou SS 2022 se řady Mybelky rozšiřují o tři nové tvary - Auru, Paulu a Olivii, a také o dva nové designy kůží - růžového krokodýla a hladkou nude kůži. Jak je pro Mybelku typické, svou nadčasovou kolekci vonící létem vytvořila na základě přání svých zákaznic. Všechny novinky se stanou součástí stálé nabídky. 


 

Kožené kabelky dle Tvého návrhu

 

Cílem Mybelky je mít nadčasové portfolio vycházející ze zpětné vazby klientek. Ta je pro rozvoj značky důležitá, protože jen spokojená klientka se vrátí, aby nakoupila znovu. “Vždy nás zajímají názory a potřeby našich zákaznic a nasloucháme jim. Snažíme se ale o naší nabídce také přemýšlet koncepčně a doplňovat ji smysluplně,” vysvětluje Agnieszka Kozłowska.

Novinky se zařazují na e-shop i s ohledem na sezónu. A jelikož k létu patří jemné a pastelové barvy, obohatí se aktuální nabídka o starorůžovou hovězí kůži se vzorem krokodýla a hladkou nude kůži, po níž se klientky opakovaně ptaly. Tato barva je navíc velice univerzální a výborně se kombinuje. Dá se očekávat, že se z ní stane jeden z bestsellerů. 

A jak vznikají nové tvary kabelek?

Opět jde o vyslyšení přání klientek, zároveň se ale projevuje i kreativita a preference majitelů Mybelky. Ti si jednotlivé kabelky sami navrhují. “Agnieszka potřebovala kabelku, do které se jí vejde více než jen maličkosti, a tak si navrhla elegantní, ale zároveň trendy kabelku, která se hodí do města, ale klidně i na večerní drink. A pojmenovala ji Aura,” popisuje vznik jednoho z nových modelů spolumajitel Mybelky Adam Farny. U modelu nazvaného Olivie se nejdříve zrodil nápad  praktického zapínání na magnet. Kabelka má opět větší rozměry a pojme veškeré nezbytnosti. Třetí z novinek, Paula, je tvarově podobná Almě, druhému nejprodávanějšímu tvaru Mybelky. Jedná se o trendy proplétanou kabelku, která okamžitě zaujme. Paula nemá podšívku a je první Mybelkou koženou uvnitř i zvenku.

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KOŽENÁ KABELKA MYBELKA MYBELKA.CZ ELEGANTNÍ KABELKY

Související články

Mybelka - už žádné kabelkové kompromisy

Mybelka je česká značka kabelek na míru. Stojí za ní pár mladých lidí - Agnieszka Kozłowska a Adam Farny. Agnieszka s Adamem spolu chodí, žijí i podnikají. Společně vymysleli koncept, který umožňuje zákaznicím stát se návrhářkou vlastní kabelky.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Jak na správný capsule wardrobe

Už jste někdy zaslechli pojem Capsule wardrobe, neboli minimalistický šatník, ale moc nevíte co si pod tím představit? Nevadí! V našem článku se na tuto módní filozofii podíváme zblízka. Navíc vám poradíme, jak si vybudovat svůj osobní minimalistický šatník a co by vám v něm rozhodně nemělo chybět. Tak jdeme rovnou na to.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek