dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Nová kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové září barvami, které sluší všem

Přidat na Seznam.cz
Kolekci S/S 2016  pod názvem “...JUST THE COLOUR…” představila její autorka návrhářka Jaroslava Procházková koncem března zcela zaplněnému Mramorovému sálu Paláce Lucerna. 

Fashion show značky Jaroslava se již stala tradicí a do pražské Lucerny přivádí dvakrát do roka obdivovatelky nápadité, kvalitní a variabilní módy. Hlavním mottem aktuální kolekce jsou barvy, jejichž sílu návrhářka umí mistrně využít a zákaznicím tak nabízí prostřednictvím svých modelů pocit krásy, štěstí, rovnováhy a klidu.

„Barva harmonizuje názory, propojuje národy, kultivuje rasy, bourá hradby mezi lidskou duší a myslí !“ vysvětluje Jaroslava Procházková. “Večer v Lucerně měl tentokrát také etický podtext a chce pomoci těm, kteří to potřebují - Asante Kenya.“ dodává. 

Modely jsou vyrobeny z přírodních italských přízí v jasných, plně a intenzivně zabarvených barvách - tyrkys, orange, fuxia, viola, jejichž spojujícím prvkem je tmavě modrá. „Mícháním barev měníme chuť vnímání, cítění pocitů prožívání, harmonii kombinací, tato kolekce působí velmi svěže, je plná kontrastů a překvapení a předvádí i velkou variabilnost použití jednotlivých elementů. Výsledkem může být outfit  pro denní nošení, či pro slavnostnější situaci.“ přibližuje ještě více kolekci Jaroslava Procházková.

Novinkou je technologie zpracování úpletu ve fázi konfekčního zakončení, která umožňuje oděv používat z lícové  i z rubové strany, dva typy výstřihů nabízí používání oděvu, jak zepředu, tak i zezadu. Koupí jednoho kusu tak zákaznice získá čtyři plnohodnotné varianty využití.

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA PALÁC LUCERNA LUCERNA KOLEKCE 2016

Související články

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Kolekce designérky Ivety Paulerové ukazuje, že mateřstvím nic nekončí

Mateřství a ženskost. To je hlavní téma nové módní kolekce české módní designérky Ivety Paulerové MOM2019.

Celý článek

Bohémský styl v podání Moniky Drápalové

Nádherná přehlídka plná inspirace a dechberoucích modelů byla k vidění na aktuálním designbloku v podání české návrhářky Moniky Drápalové.

Celý článek

Jaroslava Procházková představila novou kolekci ve velkém sále Lucerny

Úpletová móda pro náročnou klientelu s nadčasovým stylem, čistotou designu a výraznou kultivovanou barevností jsou tím, co představila návrhářka Jaroslava Procházková.

Celý článek

ROZHOVOR s módní návrhářkou Annou Tejklovou

Modely designérky Anny Tejklové se nesou ve znamení výjimečnosti a originality. V rozhovoru nám prozradila, jak vznikají její ručně malované modely a tištěné autorské látky.

Celý článek

Jaká bude sezóna 2018-2019 návrhářky Ivety Paulerové?

Návrhářka Iveta Paulerová dělá svoji práci srdcem a snaží se do svých modelů předat ze sebe co nejvíce. 

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je konečně tady!

Těšit se můžete na domácí i zahraniční návrháře, celebrity a přehlídky inspirované přehlídkami v Paříži či v Miláně. SAVE THE DATE 31. 8. 2018.

Celý článek