dnes je 20.09.2017 a svátek má Oleg

Nová kolekce Stefanel je tady!

Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu. Taková je nová kolekce Stefanel.

Stefanel ve své nové kolekci pro jaro/léto 2017 pokračuje v znovuobjevování své vlastní DNA a estetické identity. Vrací se k hodnotám, které již více než 50 let charakterizují duši této značky, ale tentokrát je prezentuje moderním, současným způsobem. Kolekce se vyznačuje volnými střihy, které jsou lichotivé ke každé postavě.

Krása je v jednoduchosti

Jednoduchost, výběr těch nejlepších materiálů, pozornost věnovaná detailům a konečným úpravám, to jsou základní stavební prvky pro silnou, rozpoznatelnou, konzistentní a oku lahodící kolekci, která ani tentokrát nezapomíná na pleteniny, jež jsou ještě více sexy.

  

Nová kolekce Stefanel jaro/léto 2017 je ale poutavá i díky zcela novým prvkům, mezi něž patří bavlněné modely a příze, která dává modelům trochu rustikální vzhled bez ztráty elegance nebo také krepová bavlna, dodávající měkký objem s rozvlněnými detaily. Krajka a háčkování jako bonus dodávají kolekci lehký romantický nádech.

  

  

  

 

DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÁ MÓDA STEFANEL PLETENINA KRAJKY HÁČKOVÁNÍ JARNÍ TRENDY

Související články

Adriana Lima v kampani Sportmaxu 2017

Sportmax v podzimní kampani 2017 neutajil své sportovní prvky. 

Celý článek

Podzim značky DIESEL: Dokonalost je NUDA!

Ano, přesně to na vás křičí nejnovější kampaň módního domu Diesel, která je všechno, jen ne obyčejná a hlavně ne dokonalá. A proč? Je to jednoduché, dokonalých a perfektních věcí už bylo prostě dost.

Celý článek