dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Nová kolekce účesů Patrika Hagary - ROMANTICKÁ OSOBNOST

Přidat na Seznam.cz
Patrik Hagara, vynikající vlasový stylista a kadeřník, představuje novou kolekci účesů s názvem ROMANTICKÁ OSOBNOST. Smyslné avšak decentní účesy nesou krásná andělská jména.

Nová kolekce účesů Patrika Hagary nás vtáhne do dob romantismu plných emocí, individuality, tajemstvích a fantazie.

Kolekce nese název ROMANTICKÁ OSOBNOST a záměrně zahrnuje pouze tři účesy pojmenované podle andělů, které perfektně doplňují úchvatné šaty z dílny české návrhářky Jiřiny Tauchmanové.

DONACHIELLA
Účes plný smyslných vln nese název podle anděla Donachella, který poskytuje všem citům cíl. Decentní účes vyzařuje hravost a cílevědomost.  Rozpuštěné dlouhé vlasy působí přirozeně, elegantně a maximálně žensky.

BARAKIELA
Nádherný hladký drdol vystihuje vše, co přináší anděl Barakiel – laskavost, úspěch, bohatství a štěstí.

 

S tímto jemným romantickým účesem se Patrik účastnil soutěže INSPIRACE 2015. I přesto, že nevyhrál, účes nebo spíše jeho nositelka Lenka Kovaříková se stala novou tváří v nově otevřeném kadeřnictví Diamondbeauty v Chomutově, jehož majitelka vizážistka Dana Bárová se postarala o make-up k celé kolekci účesů ROMANTICKÁ OSOBNOST.

RABIA
Tento účes vzbudí pozornost svou sofistikovaností. Složitě propracovaný účes svou strukturou oslní stejně jako sluneční paprsky, jež obklopují Rabia, jednoho z deseti andělů slunce.

Zdroj: Patrik Hagara
Foto: Radek Kudláček
Vlasy : Patrik Hagara
Make-up: Dana Bárová
Šaty: Jiřina Tauchmanová
Modelky: Eliška Hurárová, Lenka Kovaříková

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PATRIK HAGARA KOLEKCE ÚČESŮ ROMANTICKÝ DRDOLY KADEŘNÍK

Související články

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek