dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Nová kolekce účesů Patrika Hagary - ROMANTICKÁ OSOBNOST

Přidat na Seznam.cz
Patrik Hagara, vynikající vlasový stylista a kadeřník, představuje novou kolekci účesů s názvem ROMANTICKÁ OSOBNOST. Smyslné avšak decentní účesy nesou krásná andělská jména.

Nová kolekce účesů Patrika Hagary nás vtáhne do dob romantismu plných emocí, individuality, tajemstvích a fantazie.

Kolekce nese název ROMANTICKÁ OSOBNOST a záměrně zahrnuje pouze tři účesy pojmenované podle andělů, které perfektně doplňují úchvatné šaty z dílny české návrhářky Jiřiny Tauchmanové.

DONACHIELLA
Účes plný smyslných vln nese název podle anděla Donachella, který poskytuje všem citům cíl. Decentní účes vyzařuje hravost a cílevědomost.  Rozpuštěné dlouhé vlasy působí přirozeně, elegantně a maximálně žensky.

BARAKIELA
Nádherný hladký drdol vystihuje vše, co přináší anděl Barakiel – laskavost, úspěch, bohatství a štěstí.

 

S tímto jemným romantickým účesem se Patrik účastnil soutěže INSPIRACE 2015. I přesto, že nevyhrál, účes nebo spíše jeho nositelka Lenka Kovaříková se stala novou tváří v nově otevřeném kadeřnictví Diamondbeauty v Chomutově, jehož majitelka vizážistka Dana Bárová se postarala o make-up k celé kolekci účesů ROMANTICKÁ OSOBNOST.

RABIA
Tento účes vzbudí pozornost svou sofistikovaností. Složitě propracovaný účes svou strukturou oslní stejně jako sluneční paprsky, jež obklopují Rabia, jednoho z deseti andělů slunce.

Zdroj: Patrik Hagara
Foto: Radek Kudláček
Vlasy : Patrik Hagara
Make-up: Dana Bárová
Šaty: Jiřina Tauchmanová
Modelky: Eliška Hurárová, Lenka Kovaříková

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PATRIK HAGARA KOLEKCE ÚČESŮ ROMANTICKÝ DRDOLY KADEŘNÍK

Související články

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Celý článek

3 jednoduché drdoly, které stihnete za pár minut

Každá žena chce vypadat krásně a my vám přinášíme jednoduché tipy, díky kterým vytvoříte nádherný účes za pár minut. Možná nestíháte nebo máte mastné vlasy, drdoly jsou ideálním pomocníkem v těchto situacích.

Celý článek

Trendy a jednoduché účesy na jakoukoliv příležitost

Čeká vás rodinná oslava, večírek nebo dokonce svatba? Plesová sezóna už začala a vy si lámete hlavu nad tím, jak vytvořit elegantní a krásný účes. Podívejte se na naše jednoduché tipy a návody.

Celý článek

Někdo to rád blond

Blond se zkrátka musí umět, o tom není třeba vést dlouhé diskuze. Když některý kadeřník ovládá kouzla, která stojí za vytvořením dokonalé blond pro její nositelku, stojí se na něj fronty. Doslova. Jednou z těchto kouzelníků je kadeřnice celebrit Lussi Bugnerová, která se s námi podělila hned o několik rad, jak být správná blondýnka.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: krásné vlasy v zimě nemusí být problém

Koloběh péče o vlasy vlastně nikdy nekončí. Na jaře a na podzim nám častěji padají, v létě dostávají zabrat od slunce a vody a v zimě na ně čekají nástrahy, o kterých jste možná ani netušila. Jak úspěšně udržet tempo se svými vlasy nám poradila kadeřnice celebrit Lussi Bugner.

Celý článek

Podzimní vlasové kreace, aneb jak vlasy upravit, když fouká a prší

Podzim nám svým sychravým počasím už jasně dává najevo, že je zde a v plné síle. To se bohužel o vlasech v tomto větrném a deštivém období říci nedá. Jak si poradit s neposednými loknami nebo rozcuchanou kšticí? Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Celý článek