dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Nová kolekce účesů Patrika Hagary - ROMANTICKÁ OSOBNOST

Přidat na Seznam.cz
Patrik Hagara, vynikající vlasový stylista a kadeřník, představuje novou kolekci účesů s názvem ROMANTICKÁ OSOBNOST. Smyslné avšak decentní účesy nesou krásná andělská jména.

Nová kolekce účesů Patrika Hagary nás vtáhne do dob romantismu plných emocí, individuality, tajemstvích a fantazie.

Kolekce nese název ROMANTICKÁ OSOBNOST a záměrně zahrnuje pouze tři účesy pojmenované podle andělů, které perfektně doplňují úchvatné šaty z dílny české návrhářky Jiřiny Tauchmanové.

DONACHIELLA
Účes plný smyslných vln nese název podle anděla Donachella, který poskytuje všem citům cíl. Decentní účes vyzařuje hravost a cílevědomost.  Rozpuštěné dlouhé vlasy působí přirozeně, elegantně a maximálně žensky.

BARAKIELA
Nádherný hladký drdol vystihuje vše, co přináší anděl Barakiel – laskavost, úspěch, bohatství a štěstí.

 

S tímto jemným romantickým účesem se Patrik účastnil soutěže INSPIRACE 2015. I přesto, že nevyhrál, účes nebo spíše jeho nositelka Lenka Kovaříková se stala novou tváří v nově otevřeném kadeřnictví Diamondbeauty v Chomutově, jehož majitelka vizážistka Dana Bárová se postarala o make-up k celé kolekci účesů ROMANTICKÁ OSOBNOST.

RABIA
Tento účes vzbudí pozornost svou sofistikovaností. Složitě propracovaný účes svou strukturou oslní stejně jako sluneční paprsky, jež obklopují Rabia, jednoho z deseti andělů slunce.

Zdroj: Patrik Hagara
Foto: Radek Kudláček
Vlasy : Patrik Hagara
Make-up: Dana Bárová
Šaty: Jiřina Tauchmanová
Modelky: Eliška Hurárová, Lenka Kovaříková

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PATRIK HAGARA KOLEKCE ÚČESŮ ROMANTICKÝ DRDOLY KADEŘNÍK

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek