dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

Nová pánská vůně značky Carolina Herrera představuje svůdnou dvojici Karlie Kloss a Eda Skreina

Přidat na Seznam.cz
Další vůně v řadě s názvem „Bad Boy“ spatřila světlo světa. Módní dům Carolina Herrera považuje tyto týdny za ideální období pro zveřejňování svých novinek. Tou aktuální je nová toaletní voda pro muže.

Supermodelka Karlie Kloss a herec Ed Skrein jsou v kampani jako vystřižení „z časopisu“. Není snad vhodnějšího přirovnání této svůdné dvojice. Vlastně by tato kampaň mohla být odrazem elegantního večerního oblečení, reklamou na vlasové přípravky nebo perfektní make-up. Už jen dokonale upravená dvojice láká ke koupi čehokoliv, co zrovna prodáváte.

Billy Kidd zachytil Karlie a Eda v hotelovém pokoji stejně jako venku na noční ulici. Šaty s vysokým rozparkem odrážející lesk světel působí jemně a přitom svůdně. Tmavě modrý semišový oblek Eda už jen doplňuje perfektní představu o tom, jak má vypadat dokonale upravený muž. Ostřejší pánská vůně je podtržena symbolikou blesku, tedy rychlostí, jakou dokáže udeřit a zanechat hluboký dojem...

Ke kampani vzniklo i video s podbarvením melodie Chrisa Isaaka a rozhodně stojí za půl minutu vašeho času…

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PAFRÉMY CAROLINA HERRERA KARLIE KLOSS ED SKREIN PARFÉM PÁNSKÁ VŮNĚ PÁNSKÝ PARFÉM

Související články

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Tři vánoční dárky pro muže, na které nezapomene

Ještě nemáte pro svého partnera pod stromeček všechny dárky? Váháte, co by ho skutečně potěšilo nebo alespoň mile překvapilo? Inspirujte se v tomto článku, vybrali jsme tři zaručené tipy, které vaše drahé polovičky potěší.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek