dnes je 23.02.2020 a svátek má Svatopluk

Nově otevřený Club Café 80´s - zpěvačka Sandra

Přidat na Seznam.cz
Café 80’s je podnik, který v Praze chyběl a zdaleka není určen jen pro generaci, která v osmdesátých letech vyrůstala. 

Jakmile Sandra do Café 80’s přijela, obsypaly ji zástupy novinářů a fotografů. Ochranka, která prověřovala každého, kdo se na Sandru jen podíval, dokazovala, že se jedná opravdu o hvězdu první třídy. Zpěvačka se v Praze ubytovala nedaleko clubu. „Jsem velmi ráda, že jsem opěv v Praze, a to tentokrát jen kvůli otevření Cafe 80’s.
Prahu jsem vždy považovala za specifické město, kde jsem se vždy cítila skvěle. Dalo by se říci, že jsem v Praze v 80. letech začínala svoji kariéru, a proto si velmi užívám všechny ty vzpomínky a skvělou atmosféru,“ řekla nadšeně a plná emocí zpěvačka, která návštěvou Prahy spojila příjemné s užitečným.

Na opening party přijali pozvání, s vidinou dobře se pobavit a možná i zatančit a celkově si večer velmi užít, i vybrané české osobnosti jako Karel Štědrý, Dalibor Janda, Michal David, Jitka Válková, Petra Svoboda, Agáta Prachařová, Monika Leová, Lucie Kovandová a Eliška Bučková.

Jakmile do clubu vešli, připadali si všichni, jako by se vrátili zpátky v čase. Při vytváření prostor se postupovalo velmi důkladně a výsledkem je, že 80. léta sálají ze všech koutů. Na tom ale má velký podíl i práce profesionálních DJ’s. „Osmdesátá léta pro mě znamenala posun světového hudebního trendu do nové disco éry. Vznikla obrovská spousta nádherných písní jak ve světě, tak u nás. Tady, v Café 80’s, si připadám, jako bych se vrátil do té doby,“ spokojeně konstatoval král diskoték Michal David.

Role moderátorky se ujala Mahulena Bočanová. „Osmdesátá léta byla nejkrásnější léta mého života a to i přesto, že móda v té době byla příšerná. Ale je pravda, že díky tomu se nikdy nepřestaneme smát nad fotografiemi z té doby,“ vzpomínala Mahulena, která se na tento den perfektně stylizovala do osmdesátek. „Co se týče Sandry, tak tu jsem tenkrát vyloženě ‘žrala‘. Měla jsem dokonce vylepený její plakát v koupelně. S mojí první láskou jsme se kvůli ní často hádali, protože ona se mu hrozně líbila a já na ni žárlila,“ sotva se držela, aby nepropukla v smích Mahulena. Nejen tedy k tomuto období, ale i k majitelům Café 80’s, má Mahulena Bočanová velmi pozitivní vztah.

Pro Dalibora Jandu byla osmdesátá léta tím, co je pro spoustu zpěváků a umělců obecně jen pouhým snem, jelikož se mu podařilo získat veškeré možné ocenění tehdejší doby. „Velmi rád na tyto léta vzpomínám. Hudba mě ale stále baví, neustále skládám a tvořím nové písničky, se kterými pak koncertujeme. Myslím, že udělat club ve stylu 80. let je velmi dobrý nápad a určitě ho bude navštěvovat spousta lidí. Všude, kde se objevíme, mi lidé dávají najevo, že písničky z 80. let jsou stále úspěšné,“ radostně přiznal zpěvák, textař a skladatel Dalibor Janda.

Club Café 80’s je rozdělen na dvě části. V přízemí naleznete cafe – restaurant, kde si můžete vybrat ze široké nabídky občerstvení, v němž vyniká nabídka 15 druhů tataráků, které přímo před vámi připraví špičkoví kuchaři. K tomu vám vždy budou hrát hity 80. let. Suterén ukrývá poklad zlaté éry. Disco Club 80’s je vybaven světelnou podlahou, na které můžete nechat plně propuknout svůj taneční um a dokonale si užít například píseň Time of My Life z Hříšného tance. Z množství nabízených drinků si na baru vybere i ten nejnáročnější host, a když si bude chtít svůj drink vypít pěkně v klidu, může se usadit v pohodlném VIP salonku. Během roku se budou v clubu pořádat různorodé party, diskotéky, ale také koncerty.
„Jsme podnik, který v Praze chyběl a zdaleka není určen jen pro generaci, která v osmdesátých letech vyrůstala. Časy šílené módy, nových trendů, prvních počítačů, videoklipů a dodnes oblíbených hitů, si může přijít připomenout, nebo prostě jen užít naprosto kdokoliv,“ říká manažer Café 80’s Martin Kazbunda.

Foto: Café 80’s

Přidat na Seznam.cz
ZPĚVAČKA SANDRA CLUB CAFÉ 80´S PRAHA

Související články

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek

Pozvánka na Designblok 2019

Jako každý rok se v prostorách holešovického výstaviště koná Pražský mezinárodní designový festival. Nechte se nalákat na letošní program, který byl již zahájen a potrvá do 21. října.

Celý článek

Street style na Mercedes-Benz Fashion Week 2019 byl plný luxusu i lokální módy

Mercedes-Benz Prague Fashion Week pomalu dobíhá, oficiální módní přehlídky jsou za námi, a tak se můžeme podívat i na street style outfity, které se na MBPFW objevily.

Celý článek

Nejromantičtější ples sezóny: Česko - Slovenský ples

16. února 2019 proběhne nejkrásnější ples u nás, který snoubí to nejlepší z Čech a Slovenska. Romantika vévodí letošnímu roku! Jaké se na plese chystá překvapení?

Celý článek

Navštivte pražskou výstavu luxusní obuvi Manolo Blahnik

Od 11. srpna až do 12. listopadu trvá v Muzeu Kampa výstava legendárních modelů obuvi jedinečného Manolo Blahnika The Art of Shoes.

Celý článek

Móda a Karl Lagerfeld v Praze

Jeden z nejslavnějších módních návrhářů Karl Lagerfeld v Praze. Bohužel nás však nepoctil svou osobní návštěvou, ale otevřel se zde obchod, který se pyšní jeho módou s provokativními kousky plnými nápadů a extravagance. 

Celý článek

Ruské kolo možná bude mít i Praha

Praha se inspiruje nejenom světovou architekturou ale i odvětvím zábavy. Městská část Praha 5 schválila umístění ruského kola na nábřeží Vltavy.

Celý článek

Jarní LEMARKET je tu!

Pražská Galerie Mánes ožije v květnu originální českou a slovenskou tvorbou a již potřetí se promění v moderní tržiště plné originálních českých a slovenských značek. Jarní LEMARKET startuje 21. května. 

Celý článek