dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Přidat na Seznam.cz
Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Již za pár dní se znamení Lva překlene ve znamení Panny a Země ovládne planetu Merkur. Alespoň tak to vidí de Castellane, která je známá svým detailním a analytickým přístupem k záležitostem každodenního života. Ráda věci organizuje, ale zároveň má úctu k přírodě.

Nejnovější kolekce Dior Maison vás jistě okouzlí svým zpracováním, inspirací u Napoleona III., ale také uspořádanými vzory v odstínu zelené, které ztvárňují milovanou zahradu pana Diora. Béžová pak odráží symbol pařížských budov.

A i když jsou Panny údajně spíš zkostnatělé, de Castellane se zaměřila na volnější přístup k výběru kompletního stolování. „Nelíbí se mi myšlenka, že bych měla tvořit něco jen pro speciální místo nebo jídlo. Baví mě porušovat pravidla,“ říká designérka kolekce.

Talíře, hrnky a prostírání z letní kolekce 2019 jsou ve vzoru Provence Cannage. Příbory mají rukojeť z olivového dřeva a svícny Tree Palm jsou keramické. Sklenice byly ručně vyfoukány v Itálii.

elledecor.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA V KUCHYNI DESIGN DIOR MAISEN DIOR STOLOVÁNÍ

Související články

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek
Bytové doplňky

Pokojovky: Uklidňující, módní a praktický bytový doplněk

Závěsná skleněná aerária zdobená dary moře a zeleným sukulentem patřila mezi žhavé trendy bytových dekorací minulého roku. Jaké jsou aktuální trendy mezi bytovými doplňky?

Celý článek

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek