dnes je 07.12.2019 a svátek má Benjamín/Ambrož

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Přidat na Seznam.cz
Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Již za pár dní se znamení Lva překlene ve znamení Panny a Země ovládne planetu Merkur. Alespoň tak to vidí de Castellane, která je známá svým detailním a analytickým přístupem k záležitostem každodenního života. Ráda věci organizuje, ale zároveň má úctu k přírodě.

Nejnovější kolekce Dior Maison vás jistě okouzlí svým zpracováním, inspirací u Napoleona III., ale také uspořádanými vzory v odstínu zelené, které ztvárňují milovanou zahradu pana Diora. Béžová pak odráží symbol pařížských budov.

A i když jsou Panny údajně spíš zkostnatělé, de Castellane se zaměřila na volnější přístup k výběru kompletního stolování. „Nelíbí se mi myšlenka, že bych měla tvořit něco jen pro speciální místo nebo jídlo. Baví mě porušovat pravidla,“ říká designérka kolekce.

Talíře, hrnky a prostírání z letní kolekce 2019 jsou ve vzoru Provence Cannage. Příbory mají rukojeť z olivového dřeva a svícny Tree Palm jsou keramické. Sklenice byly ručně vyfoukány v Itálii.

elledecor.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA V KUCHYNI DESIGN DIOR MAISEN DIOR STOLOVÁNÍ

Související články

Čtyři legendární parfémy, které jsou nezapomenutelné

Kvalitní parfémy miluje asi každá žena. Během života jich vyzkoušíme značné množství, ale jen některé vůně nám sedí jako ulité. Které patří mezi ty legendární, naprosto nezapomenutelné a silné vůně?

Celý článek

Pět zajímavostí o čajích, o kterých možná ani nevíte

Čaj je hned po vodě nejrozšířenějším nápojem na světě. Víte, že čaj je dobrý i jako hnojivo pro kytky? Zkusili jste už čaj s mlékem? Nejste první, ale to ani Angličané...

Celý článek

Baví vás udržitelnost a etika výroby? Kompostovatelné sáčky Frusack vás budou bavit dvojnásob

Kompostovatelné sáčky vyrobené z prvotřídního švýcarského vlákna přináší nejenom útěchu naší planetě a její budoucnosti, ale jsou odrazem toho, co dokážou dvě šikovné české holky dotáhnout až na světovou úroveň.

Celý článek

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek
Recepty s dýní

3 podzimní recepty aneb V hlavní roli dýně

Podzim se nám ukazuje v plné síle. O víkendech jsme si užívali venku krásného počasí, ale s příchodem ranní jinovatky se choulíme raději v rodinném krbu domova. Zpestřete si sychravé období lahodným jídlem, které vás zahřeje. V hlavní roli dýně!

Celý článek

BackYard představil nové designéry

V pražském módním obchodu BackYard se představily dvě nové značky YBA a Messa. Nejen je, ale i mnoho dalšího, přišli obdivovat Andrea a Michal Růžičkovi, Jana Plodková nebo Michaela Maurerová.

Celý článek