dnes je 13.08.2020 a svátek má Alena

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Přidat na Seznam.cz
Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Již za pár dní se znamení Lva překlene ve znamení Panny a Země ovládne planetu Merkur. Alespoň tak to vidí de Castellane, která je známá svým detailním a analytickým přístupem k záležitostem každodenního života. Ráda věci organizuje, ale zároveň má úctu k přírodě.

Nejnovější kolekce Dior Maison vás jistě okouzlí svým zpracováním, inspirací u Napoleona III., ale také uspořádanými vzory v odstínu zelené, které ztvárňují milovanou zahradu pana Diora. Béžová pak odráží symbol pařížských budov.

A i když jsou Panny údajně spíš zkostnatělé, de Castellane se zaměřila na volnější přístup k výběru kompletního stolování. „Nelíbí se mi myšlenka, že bych měla tvořit něco jen pro speciální místo nebo jídlo. Baví mě porušovat pravidla,“ říká designérka kolekce.

Talíře, hrnky a prostírání z letní kolekce 2019 jsou ve vzoru Provence Cannage. Příbory mají rukojeť z olivového dřeva a svícny Tree Palm jsou keramické. Sklenice byly ručně vyfoukány v Itálii.

elledecor.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA V KUCHYNI DESIGN DIOR MAISEN DIOR STOLOVÁNÍ

Související články

Podpořte s námi Prahu v týdnu plném architektury

Festival Open House Praha 2020 vypukne za necelý měsíc. Čeká nás otevření 73 budov, které jsou běžně nepřístupné. Prostory některých z nich nabídnou doprovodný program sestávajících se s komentovaných procházek a debat o městské architektuře. Podpořte s námi Prahu a přijďte se podívat.

Celý článek

Módní dům Dior se nechává vézt láskou

Luxusní francouzský módní dům zveřejnil svou novou kolekci hned po odprezentování kolekce Cruise 2021. Kolekce DIORAMOUR přináší nové zpracování klasických módních kousků, zejména doplňků zahalených láskou.

Celý článek

Značka Burberry v letní kampani na sluneční brýle zachytila svobodného ducha

Svobodný duch i optimismus jsou průvodci letní kolekce #TBSummerMonogram značky Burberry. Nadnesené pojetí, éterická pouštní krajina i surrealismus v digitálním zpracování vás budou bavit.

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Nový robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 vám usnadní práci

Zvířecí chlupy, prach a chmoury nebo třeba rozsypaná čočka, saze a šmouhy… Nepořádek, který je třeba uklidit. Pro ten nejpohodlnější úklid domácnosti vyvinula značka Rowenta nejtenčí a zcela intuitivní robotický vysavač Explorer Serie 60. Takže se už jednou pro vždy obejdete bez kouzel či něčí pomoci.

Celý článek

Haute couture kolekce módního domu Dior byla zasazena do pohádkového světa

Kreativní ředitelka Maria Grazia Chiuri představila novou couture kolekci domu Dior prostřednictvím krátkého filmu s názvem Mýtus o Diorovi. Chiuri novou podzimní a zimní sbírkou originálně vzdala hold vysokému krejčovství. 

Celý článek

Brýle inspirované lidmi z historie Československa navrhuje mladá česká značka Optiqa

Nová kolekce obrub studia Optiqa bude představena na podzimním Designbloku, již teď má ale značka Optiqa otevřenou vlastní brýlařskou dílnu a obchod s vintage brýlemi, ve kterém si budete moct koupit brýle, jaké nosil Josef Čapek, Jaroslav Ježek, Jan Werich či Milada Horáková.

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek