dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Nové stylingové zbraně OSiS+ Volume Up a Wax Dust od Schwarzkopf Professional

Přidat na Seznam.cz
Značka OSiS+ od Schwarzkopf Professional přináší nové stylingové produkty, s kterými se nebudete nikdy nudit, a navíc vám ulehčí každodenní úpravu vlasů doma nebo v salonu

OSiS+ je profesionál ve vlasovém stylingu a s jeho pomocí se můžete vždy držet nejnovějších trendů, kterými jsou pro tuto sezónu strukturované, ale zároveň přirozeně vypadající účesy. S novými produkty od Schwarzkopf přichází i nové možnosti stylingu, nyní s wow efektem.

OSiS+ Volume Up – nový nejlepší přítel každé ženy
Tento úžasný sprej dodává okamžitý objem už od kořínků po celé délce vlasů a zároveň vlasům dopřeje přirozený pohyb. Jednoduché použití usnadní každodenní úpravu vlasů a dodá jim objem i bez fénu. Účes si navíc můžete kdykoliv opětovně oživit i během dne.
OSiS+ Volume Up, 250 ml, cena od 349,- Kč

OSiS+ Wax Dust – pudrovosk přichází
OSiS+ Wax Dust je naprostý unikát ve stylingu. Jedná se o pudr, který se rozetřením v dlaních změní na lehký krémový vosk. Je to skvělá volba, pokud vám u vosků vadí pocit mastných vlasů. S tímto pudrovoskem budou vaše vlasy vypadat zcela přirozeně.
OSiS+ Wax Dust, 15 g, cena od 399,-

Zdroj: Henkel
 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY OSIS+ SCHWARZKOPF HENKEL WAX DUST VOLUME UP SPREJ SPREJ VOSK STYLING VLASOVÝ STYLING

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek