dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Novou tváří Pandory se stala Ciara

Přidat na Seznam.cz
Známá zpěvačka Ciara se stala novou ambasadorkou světově proslulé šperkařské společnosti Pandora. 

Výherkyně Grammy, maminka dvou dětí a nově také ambasadorka značky Pandora - úspěšná zpěvačka Ciara. V jarní kampani pózuje v bílé košili a sametovém tílku. Oči má zvýrazněné kouřovým líčením, bohatá hříva se jí vlní ve větru. Okolo krku má připnutých několik náhrdelníků, ruce jí zdobí nejen řada náramků ale také mnoho prstýnků. Když už, tak už, jakoby se nám tím Pandora snažila říci. Šperky spadají do nové kolekce Shine. Jednotlivé kousky se dají navzájem ideálně kombinovat a dotvoří tak vám outfit, ať už máte jakoukoli náladu. “Ráda se vyjadřuji prostřednictvím šperků. Věřím, že čím víc, tím líp," poznamenala Ciara.

Kolekce obsahuje 33 kousků, které se cenově pohybují mezi pětistovkou a dvěma tisíci korunami.  

Podívejte se ještě na pár záběrů z doprovodného videa...

youtube.com ; fashionisers.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY HODINKY CIARA PANDORA JARO 2018

Související články

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Celý článek