dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Nový DOVE SUCHÝ ŠAMPON – Pro krásné vlasy plné objemu vždy a všude

Přidat na Seznam.cz
Jeho aplikace není vůbec náročná, šampon stačí jen nasprejovat k vlasovým kořínkům, lehce vmasírovat, aby šampon absorboval přebytečný maz a učesat jako obvykle. 

Každý den nás ženy čeká „zásadní“ rozhodnutí – vlasy umýt či neumýt? Když se rozhodneme pro ANO, budou vypadat svěže a krásně, jenže ne vždycky na tento proces trvající desítky minut máme čas (zvláště ty z nás, jejichž hříva sahá do poloviny zad a dále). Příliš časté mytí a následná úprava vlasů jim navíc může i uškodit, a pokud naši kštici zdobí přeliv či barva, rychleji si ji vymyjeme, stejně tak jako drahé masky a přípravky, které nám do vlasů aplikovala kadeřnice. Na druhou stranu se zplihlými, nevzhledně vypadajícími vlasy se necítíme vůbec dobře a to také není to pravé ořechové.

Značka Dove proto přichází s revoluční novinkou, díky které budou vaše vlasy svěží a revitalizované během několika minut. Dove Suchý šampon osvěžuje vlasy bez jediné kapky vody a navíc jim dodá viditelný objem. Jeho aplikace není vůbec náročná, šampon stačí jen nasprejovat k vlasovým kořínkům, lehce vmasírovat, aby šampon absorboval přebytečný maz a učesat jako obvykle. Více se dozvíte na

 

Tip pro snadný styling
Pokud nemáte čas si umýt vlasy, použijte Dove suchý šampon. Vlasy budou krásné jako po umytí, objemnější a lépe stylingově upravitelné. Jelikož Dove suchý šampon vlasy nezatěžuje, jeho použitím vytvoříte zcela přirozený a svěží look.  

 

DOVE SUCHÝ ŠAMPON 200 ml
Viditelně revitalizuje vlasy mezi jednotlivými mytími. Absorbuje přebytečný maz a zanechá tak vlasy krásné, a s viditelným objemem!
Nezávazně doporučená spotřebitelská cena: 129,90 Kč

 

Zdroj:emcgroup.cz, dave.cz

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA VLASY SUCHÝ ŠAMPON ŠAMPON DAVE STYLING

Související články

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

Celý článek

Stoplist aneb kosmetika, kterou musíte vyhodit právě teď

Určitě to znáte. Kdo z nás si nekoupil krém, který nám nevyhovoval, nebo rtěnku, která po jednom použití skončila v zadní části skříňky? Po pár měsících nebo letech se nám najednou nahromadí velké množství přípravků, které vlastně vůbec nepotřebujeme.

Celý článek

JARNÍ NOVINKY OD NOBILIS TILIA

Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia uvádí na trh pravidelné jarní novinky pro všechny, kteří se potřebují během dne uvolnit, nadechnout a nalézt ztracenou rovnováhu.

Celý článek

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Rozhovor s Ilonou Bittnerovou, která je velice uznávaná v oblasti ženské menstruace

Jako první do ČR přivezla a představila na trhu menstruační kalíšky. U toho nezůstala a nyní je specialistkou na všechny možné pomůcky od menstruačních kalhotek, mořských hub a jiných udržitelných ekologických potřeb.

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek